Kuidas teha alamvõileiba

Allveelaevavõileib, tuntud ka kui allveelaev, on väga populaarne eine, mida leidub kõikjal. Kuigi tavaliselt tellitakse pitsast või alampoest, piisab vaid õigetest koostisosadest, et seda kodus valmistada!

1
Alustage alamrulliga või keskelt lõigatud leivarulliga. Valge ja nisu on tavalised leivavalikud, kuigi leidub ka teisi. Võite lõigata kogu leiva pikuti läbi või lõigata läbi ja jätta tagaosa, et sisemused paremini sees püsiksid.

2
Määri leib enda valitud maitseainega. Populaarsed valikud on majonees, imepiits, sinep, bbq ja kuum kaste. Võite selle ka viimaseks või ainult ülemisele/alumisele poolele määrimiseks salvestada.

3
Lisa oma valitud liha. Lõunasöögiks on populaarsed singi-, kalkuni-, kana-, peekoni- ja muna/kana/tuunikala salat. Õhtusöögiks võite proovida lihakooki või grillkana või hommikusöögiks steiki ja/või mune. Köögiviljade jaoks võite liha ka täielikult välja lõigata.

4
Lisa juust liha peale või ülemisele saiaviilule. Ameerika, cheddar ja šveits on populaarsed, kuid kõik sobivad.

5
Röstige oma võileiba soovi korral. Võid röstida ahjus või ainult liha/juustu soojendada ja seejärel leivale lisada.

6
Lisa köögiviljad. Populaarsed valikud on sibul, tomatid, paprika (banaan/kelluke/jalapeno), salat, spinat, idud, oliivid, hapukurk, kurk ja seened.

7
Lisage viimane lihv. Populaarsed valikud on sool ja pipar, pune, garneering, õli ja äädikas.

8
Sulgege alam. Olge ettevaatlik, et kõik koostisosad võileiva sisse pistaks, sulgege leib.

9
Lõika võileib pooleks. See on valikuline, kuid saate seda teha, kui kasutate tervet leiba, et oleks lihtsam kätte saada ja süüa.