Kuidas tähistada 18. sünnipäeva

Paljude inimeste jaoks on 18-aastaseks saamine suur verstapost. Uute õiguste ja uute kohustustega peetakse 18-aastaseid noori paljudes kultuurides ametlikult täiskasvanuks, nii et soovite tähistada õigel viisil. Õppides korraldama õiget pidu, olenemata sellest, kas soovite pidada oma perega mitteametlikku kogunemist ja seal viibida, korraldada suur pidu või suunduda linna, saate tähistada stiilselt.

1
Vabastage laps endas. Miks mitte kutsuda mõned sõbrad külla ja pidada sünnipäevapidu? Riputage striimereid, õhupalle, sööge kooki, mängige mänge ja vaadake filme! See, et teid peetakse nüüd seaduse järgi “täiskasvanuks”, ei tähenda, et kaotate oma nooruse. Nautige aega inimestega, keda armastate. Kui soovite pidada 18. sünnipäeva “täiskasvanulikumat” pidu, on ka palju võimalusi oma äsja leitud vabaduse tähistamiseks.

2
Kaaluge vaikset pidu. Mõned inimesed ei vaja 18-aastaseks saades suurt lööki. Kas veedate paar rahulikku tundi kodus perega? Kingituste avamine? Kooki sööma? Kui see töötas 17 aastat, ei pea nüüd midagi muutma. Veetke aega inimestega, kes teid armastavad, ja lõõgastuge. Tee seda kvaliteetaega. Korraldage spaaaega koos õe-venna või vanemaga või veetke aega koos isaga autode kallal töötades. Tehke midagi, mida teete tavaliselt, kuid võtke aega, et seda tõeliselt hinnata. Enamik inimesi eeldab, et 18-aastaseks saamine tähendab, et need hetked hakkavad hajuma, kuid see pole täiesti tõsi. Saate need kestma jätta, isegi kui hakkate võtma uusi kohustusi. Koostage nimekiri lapsepõlve asjadest, mida tahaksite teha, ja kasutage 18. eluaastat võimalusena teha kõike, mida olete alati armastanud teha. Veetke aega oma vennaga ja vaadake hilja samuraifilme või minge perega oma lemmikjäätisekohta. Pidage meeles, et 18-aastaseks saamisel on rohkem kohustusi, kuid te ei pea lõpetama lapseks olemist. Proovige mõnda vähem levinud peotegevust, näiteks telkimist. Saate seda teha telkimiskohtadega pargis või isegi oma tagaaias. Haara telk, mõned suupisted, mõned videomängud ja paar head sõpra! See on nagu terve öö hangout, kuid ilma vanemata üle õla. Kui soovid telkida pargis, siis telgikohad on tavaliselt umbes 15 dollarit öö kohta, anna või võta. See võib olla suurepärane viis sõpradega sideme loomiseks, samal ajal kui maitstes vabadust vanematest eemal.

3
Kutsuge juhitav arv inimesi. Üks hea viis 18. sünnipäeva tähistamiseks on korraldada endale majapidu. Olenevalt teie käsutuses olevast majast võite soovida korraldada oma eesmärkidele vastava suure mahaviskamise või väiksema koosviibimise. Mida iganes teha tahate, kutsuge kindlasti kohale sobiv arv inimesi, et teie murule ei valguks palju rahvast ja ei meelitaks kohale politseinikke. Kui räägite oma peost Facebookis või muus suhtlusvõrgustikus, hoidke seda privaatsõnumitena. . Ärge postitage oma peo kohta avalikult, vastasel juhul võite saada soovimatuid külalisi ja tähelepanu. Kaaluge mitme 18. sünnipäeva tähistamist korraga. Kui paar sõpra saavad kõik 18-aastaseks, segage kõik oma peod kokku, et saada üks suur mahaviskamine, mitte mõni väiksem pidu. Mõelge eepiliselt.

4
Mõelge välja teema. Korraldage oma pidu stiiliga, mis sobib teie teemaga või teie isikliku maitsega. Saate selle elegantseks ja maitsekaks hoida mõne kena lilleseade, fotode ja kreppiga või teha seda suitsumasina, diskopalli ja trap-DJ-ga räme tantsupeo jaoks. Võib-olla soovite limonaadi täis müüripurke, bluegrassi riba ja heinapalle. Otsustage, millist meeleolu soovite omalt poolt, ja minge sellega.Kiire näpunäide: muutke oma lambipirnid tavalisest valgest punaseks või kollaseks ja seadke majapeole toon kiiresti, puhtalt ja odavalt. Valmistage oma maja korralikult ette pange minema kõik oma väärisesemed ja asjad, mis võivad ümber kukkuda. Asetage need lukustatavasse ruumi või viige asjad garaaži või kuuri. Mõelge puhastamisele. Kui peate pärast tarretisepaagi ületäitumist hakkama põrandalt rämpsu maha nühkima, võib teie 18. eluaasta halb algus olla. proovige seda hallata.

5
Seadistage õhtuks meelelahutus. On oluline, et teie peol oleks külalistel midagi teha. See võib olla kõike alates mängudest kuni tantsimiseni ja lõpetades filmidega kuni toiduvalmistamiseni. On teie õhtu, seega valige midagi, mida teile meeldib teha koos oma lähimate sõpradega. Valige midagi, mida teile ja teie sõpradele meeldib teha. Kui olete mängur, seadke üles videomängukinnas ja liikuge eepilises ringis ühest ruumist teise. Super Nintendo pööningul ja Xbox One elutoas. Mängige põrandalt korrusele. Kui soovite palgata DJ-d, jätke talle esitamiseks nimekiri lugudest, mis teile meeldivad ja teie külalised hindavad seda. Kui teie külalised saabuvad, võite lasta neil alati kaks või kolm oma lemmiktantsulaulu üles kirjutada ja see tagab, et nad tõusevad püsti ja saavad peo alguse. Kui lähete koos elava bändiga, on oluline, et nad saaksid piisavalt ruumi, elektriühendusi ja muid mängimiseks vajalikke materjale, eriti kui kavatsete selle eest maksta. Veenduge, et nad oleksid varakult kohal, et seadistada.

6
Hoiatage naabreid. Miski ei riku pidu kiiremini kui politsei kutsumine ja uksele koputus. On tavaline, et hoiatate oma naabreid, et kavatsete pidu pidada, ja andke neile teada konkreetsed üksikasjad. Minge naabruskonnas ringi ja veenduge, et oleksite selge.Professionaalide nõuanne: ärge käsitlege seda niivõrd hoiatusena, vaid pigem kutsena. Öelge naabritele, et kavatsete oma 18. kuupäevaks peo pidada ja et soovite neile teada anda, et nad peaksid tulema. Libista väike hoiatus: “Ei ole oodata liiga palju rahvast, kuid ilmselt tuleb muusikat. Üritame selle mõistliku tunni jooksul läbi saada. Loodame, et kohtume seal!”

7
Kutsuge ainult valitud arv sõpru. Kell 18 on suur verstapost, nii et haarake sõbrad ja tehke sellest üks öö. Püüdke hoida oma rühma hundikarja suuruses meeskonnas – kuni viis või rohkem, lähedased sõbrad – ja sõitke linna. Kui lähete välja, reisige alati seltskonnas. Kui teil on suur pidu, tehke broneeringud ja veenduge, et pääsete restorani, klubisse või muusse kohta, kuhu soovite sattuda. Kui see nõuab pileteid, ostke piletid varakult. Kui see nõuab kattetasu, veenduge, et kõigil oleks sularaha. Olenevalt sellest, millal saate 18-aastaseks, võib see olla üks viimaseid võimalusi, kui peate enne ülikooli või enne töö alustamist oma lähedaste sõpradega ühendust võtma. Võib olla lõbus minna valjuhäälsesse tantsuklubisse, aga võib olla ka lõbus lihtsalt vaikselt aega veeta ja juttu ajada. Tehke seda, mis tundub loomulik.

8
Leidke üle 18-aastane klubi. Kui teie linnas on selline klubi, võib 18-aastaste ja vanemate klubi leidmine olla suurepärane viis linnaga tutvumiseks ja lõbutsemiseks. Seda tüüpi klubid on tavaliselt nagu enamik tantsukohti, kuid ilma alkoholita. Paljudes kohtades on vanuse alampiir 18 ja kui teie sünnipäeva paiku toimub mõni sündmus, võib see olla suurepärane viis tähistamiseks. Kuigi see võib teile lõbus olla, proovige planeerida ka oma rühma alaealisi liikmeid. . Ärge plaanige minna kuhugi, kuhu kõik minna ei saa, või lihtsalt kutsuge inimesi, kes on üle 18-aastased. Planeerige veidi, et keegi ei jääks kõrvale.

9
Sõitke ühest kohast teise. Enne välja minekut veenduge, et teate, kuidas ühest kohast teise jõuate ja kas sõidud on korraldatud. Parim on lasta kellelgi teisel juhtida, eriti kui kavatsete üldse jooma, aga isegi kui te ei joo. Ringisõidust tingitud stressi leevendamine võib muuta kogu õhtu palju lihtsamaks ja lõbusamaks. Turvaline panus on sõita taksoga või korraldada sõite pereliikmete või teiste lähedaste sõpradega, kuid kui soovite oma 18. eepose teha, on alati olemas limusiini võimalus. Kui teie linnal on juurdepääs, on Lyfti või Uberi kasutamine suurepärane viis ühest kohast teise jõudmiseks. Saate kokku leppida, et auto tuleb teile kuskil kindlal ajal vastu.

10
Tehke palju pilte. Paari aasta pärast soovite kindlasti veenduda, et dokumenteerisite oma 18. Tänapäeval on see lihtsam kui kunagi varem, kuid ärge unustage teha piisavalt grupipilte, et jälgida kõike, mida sel õhtul teete. Pildid saavad olema hindamatud.

11
Lõbutsege, kuid hoidke end turvaliselt. Teie 18. päev peaks olema vabaduse ja lõbususe õhtu, kuid kui lähete välja, peate olema äärmiselt turvaline. Püsige alati rühmas, veenduge, et enne välja minekut on kõik numbrid vahetatud, ja andke oma vanematele või kellelegi teisele teie lähedasele teada, kuhu kavatsete minna ja mida kavatsete teha. Veenduge, et alustaksite oma sünnipäeva õigel jalal.

12
Mõelge välja, mis on teie piirkonnas äsja seaduslik. Sõltuvalt teie elukohast võib teil olla terve hulk uusi seaduslikke asju, mida värskelt vermitud täiskasvanuna uurida. Olenemata sellest, kas plaanite pidu kellelegi, kes saab 18-aastaseks, või plaanite oma kokkusaamist, on tavaline, et see sisaldab midagi, mida te 17-aastaselt teha ei saanud. Mõnes riigis on 18-aastane seaduslik joomise vanus. Kui kavatsete tähistamiseks paar jooki juua, jooge kindlasti ohutult ja ärge proovige oma piire. Sul on ees terve elu legaalne joomine. Pole vaja seda korraga sisse toppida. Loteriipiletid, tätoveeringud, tubakatooted, abielulitsentsid, sõjaväeteenistusse võtmine ja valijate registreerimine on kõik asjad, mis 18-aastastel on ootamatult enamikus piirkondades saadaval. Uurige, mis on teie jaoks saadaval, ja plaanige tähistada täiskasvanuna. Paljudes piirkondades tähendab 18-aastaseks saamine uue juhiloa või ID-kaardi hankimist. Mõnes osariigis ja provintsis on see erinevat värvi ja erinevate tähistega. Kuigi see ei pruugi olla lõbus viis tähistamiseks, on hea mõte hankida oma uus isikutunnistus niipea kui võimalik.

13
Osta lotopilet. Üks esimesi asju, mida paljud 18-aastased noored teevad, on ühe või kahe loteriipileti ostmine. See võib olla kiire ja lõbus viis oma uue isikutunnistuse ja uue täiskasvanuks saamisega midagi ette võtta. Ostke kraapimis- või pallikaart ja nautige kahjutut lõbu. Kes teab, võite isegi võita veidi kokkupandavat raha, et aidata oma pidu rahastada.

14
Kaaluge sünnipäeva tätoveeringut. 18-aastased ei vaja seadusliku tätoveeringu tegemiseks vanema nõusolekut. Kuigi tätoveeringut ei soovitata teha lihtsalt sellepärast, et saate, kui olete kujundusega juba pikka aega leppinud ja kavatsete seda teha tõsiselt, on see tavaline viis oma sünnipäeva tähistamiseks. Uurige oma piirkonnas hea kunstniku kohta, kohtuge, et rääkida oma disainist ja leppige kokku kohtumine 18. kuupäevaks.

15
Registreeru hääletamiseks. Jah, jah, see pole pidude värk, kuid peoeelse osa päevast äsja täiskasvanud asjadega tegelemine võib olla põnev ja lõbus viis tähistamiseks. Kasutage oma õigusi, registreerudes oma piirkonnas hääletamiseks, et oleksite järgmiste valimiste ajaks valmis.