Kuidas kodus sünnipäeva tähistada

Kodus sünnipäeva tähistamine on lõbus ja intiimne alternatiiv väljas käimisele. Saate kodus peo korraldada, olenemata sellest, kas tähistate oma sünnipäeva või kallima erilist päeva. Kaaluge tagasihoidliku sünnipäeva pidamist, näiteks lõõgastavat päeva kodus. Ükskõik, kuidas te tähistate, kostitage sünnipäeva tüdrukut või poissi nende erilisel päeval!

1
Otsustage oma peo suurus. Saate korraldada väikese peo mõne lähedase sõbraga või korraldada peo, mida meenutada, kutsudes kõik tuttavad! Enne külaliste kutsumist kaaluge, kui suurt pidu soovite korraldada, ja valige ligikaudne külaliste koguarv. Kui korraldate peo enda sünnipäevaks, saate otsustada, millise suurusega peo soovite korraldada .Kui korraldate pidu kellelegi teisele, võite küsida tema arvamust, kui palju inimesi kutsuda. Või korraldage neile üllatuspidu!

2
Valige, millist pidu soovite korraldada. Intiimseks koosviibimiseks võtke õhtusöögiks võõrustaja sugulased või sõbrad. Saate korraldada õhtusöögi või õhtusööki enne pidu. Kui veedate sünnipäeva koos lähedastega, võite tunda, et teid hoitakse, toetatakse ja teid tähistatakse. Teiste ideede hulka kuuluvad uinumispidu, tantsupidu või basseinipidu.

3
Valige ühtse ja lõbusa peoelemendi teema. Saate oma teema sobitada sellega, kui ametlikku soovite, et teie pidu oleks. Olge oma teemaga loominguline ja ärge unustage oma külalisi teavitada!Kui tähistate oma õetütre 3-aastaseks saamist, võite koos mõne koomiksitegelasega.Kui tähistate oma 50. eluaastat, kaaluge konkreetset kümnendit (20ndad, 70ndad, näiteks) või stiilne õhtusöök. Saate oma kaunistused, toidud-joogid ja muusika sobitada oma teemaga. Näiteks kui tähistate Wesley 9. sünnipäeva piraaditeemaga, hankige külalistele aardekarbi kujuline kook, piraadist laudlina ja piraadirõivad.

4
Tehke kutsed ja saatke need paar nädalat ette. Kutseid saate teha kodus arvuti abil (digitaalselt või kodus prindituna) või saate need professionaalselt printida. Lisage teave, nagu peo kuupäev, kellaaeg ja teema. Saatke need elektrooniliselt e-posti või posti teel. Soovi korral saate oma teema kutseid kaunistada. Kutsuge sõpru, pereliikmeid või tuttavaid! Saate kutsuda ka oma külalisi suuliselt. Öelge oma sõpradele ja perele, millal tulla. See võib paremini toimida, kui korraldate väiksemat intiimset koosviibimist. Pidage kutsete saatmisel meeles oma peo suurust. Kui korraldate 20-liikmelist löömingut, ärge kutsuge 100 inimest, kui nad kõik kohale ilmuvad!

5
Planeerige oma külalistele sööki ja jooke. Olenevalt peo tüübist võite süüa mõne taldriku suupisteid või terve õhtusöögi. Koostage oma menüü eeldatavate külaliste koguarvust. Saate planeerida suupisteid, nagu krõpsud ja salsa, köögiviljad ja dipikastmed, kreekerid ja juust. Kaasake ka alkohoolsed joogid 21-aastastele ja vanematele külalistele. Samuti saate kohandada oma menüüd vastavalt peo teemale. Kui teil on suvine grill, paku näiteks hot dogi, burgereid, kapsasalatit ja kartulisalatit. Ärge unustage kooki!

6
Puhastage ja kaunistage oma kodu enne külaliste saabumist. Korrastage oma meelelahutusalad, nagu elutuba ja köök. Pühkige oma letid maha, puhastage vaibad tolmuimejaga ja eemaldage segadus. Seejärel nautige kaunistamist! Riputa üles striimerid, puhu õhupalle või seadista oma teema järgi.

7
Kaasake meelelahutus, nagu mängud või käsitöö. Mängud on noored või vanad lõbusad viisid, kuidas oma lähedaste kaaslastega aega veeta. Koos meisterdamine, näiteks isetegemine või kunstiprojekt, on teine ​​lõbus peotegevus. Valige vanusele sobivad mängud. Kui korraldate laste sünnipäevapidu, proovige Monopoli asemel šaraadi. Kaaluge kaardimänge, mõistatusi ja lauamänge. Mõned lõbusad meisterdamisideed hõlmavad rõivaste ümberpaigutamist, isetegemise pildiraame või ehete valmistamist.

8
Esitage oma peole sobivat muusikat. Saate mängida meeleolukat ja lõbusat muusikat, et pidu alata! Uptempo muusika paneb inimesed elevust ja tantsima. Või lähtuge oma muusikas oma teemast, näiteks 70ndate muusikast, kui teil on 70ndate pidu. Rahulikuks õhtuks mängige lõõgastavat muusikat, näiteks klassikalist või ambient-muusikat. Proovige disko-, tehno- või 90ndate tipphitte!

9
Jäta päevaks kõik kohustused kõrvale. Peida oma ülesannete nimekiri, ignoreeri oma kodutöid ja puhka oma kohustustest. Kui saate, kaaluge töölt vaba päeva võtmist. See on teie sünnipäev ja võib-olla on parim kingitus veidi vaikust ja meelerahu.

10
Ühendage oma eriliseks päevaks elektroonika lahti. Lülitage töötelefon välja ja pange sülearvuti kõrvale. Tehke paus meediast üldiselt (sh sotsiaalmeediast). Muutke rahu ja lõõgastus oma päeva fookuseks, eriti kui teie tööelu on väga kiire.

11
Võtke mullivann, et veeta kodus lõõgastav spaapäev. Võtke mullivann, täitke vann sooja veega ja eemaldage oma mured. Kaasake selliseid asju nagu näomask, maniküür ja pediküür ning massaaž tõeliseks spaapäevaks kodus! Kui tähistate kellegi teise sünnipäeva, saate luua kinkekorvi kodus kasutatavate spaatoodetega, nagu losjoon, mullivann, massaažiõli, ja küünelakk, näiteks.Laste jaoks saate hankida erksavärvilised mullivannid või vannikriidid või markerid, et vanniskäik lõbusamaks muuta.

12
Laske filmimaratonil või vaadake oma lemmiksaadet. Lõõgastuge ja lõõgastuge diivanil või toolil ning vaadake oma lemmikfilmi. Vaadake 1 filmi või maratoni. Võite proovida ka uut telesaadet Hulus või Netflixis.Välja veetmine ja filmi vaatamine annab teile aega lõõgastumiseks ja vabaks laskmiseks, mis võib olla ideaalne kingitus teie sünnipäevaks. Saate vaadata filme koos pere, sõprade, või ise, olenevalt sellest, kuidas soovite tähistada.

13
Võtke raamat kätte ja nautige vaikset üksiolekuaega. Millal saite viimati romaani lehitseda, muretsemata oma ülesannete nimekirja pärast? Sünnipäeval võtke endale vaikselt aega. Veetke mõnda aega raamatut, ajalehte või ajakirja lugedes.

14
Püsige kogu päeva pidžaamas. Mis on lõõgastavam kui su udused pidžaamapüksid ja sussid? Pöörake tähelepanu sellele, et tunnete end mugavalt ja lõdvestunult. Seda saate teha, kui otsustate mitte riietuda, kui soovite!

15
Veetke aega oma lemmikhobidele, nagu kunst ja käsitöö. Saate tähistada, kui eraldate aega asjadele, mis teile meeldivad. Loominguline olemine ja hobiga tegelemine võivad aidata teil lõõgastuda ja lõõgastuda, samuti lubada end millegi meeldivaga. Töötage maali või joonistamisega, leidke käsitööõpetus või alustage näiteks uut õmblusprojekti.

16
Pidage oma tagahoovis piknikut. Kutsuge oma pere või lähedased sõbrad külla ja tähistage oma sünnipäeva grilliga. Saate grillida hot doge, burgereid või praade ning serveerida lisandeid ja magustoitu. Mängige mõnda tagaaiamängu, näiteks cornhole’i.

17
Korraldage mänguõhtu mõne lähedase lähedasega. Kogunege oma söögilaua ümber ja avage oma pere lemmikmängud! Veetke koos aega mänge mängides, mis on lõbus viis oma sünnipäeva tähistamiseks. Veenduge, et teie mängud oleksid kõigi mängijate vanusele vastavad. Mõne idee saamiseks võite kasutada selliseid mänge nagu Scrabble, Jenga ja Cards Against Humanity.Teine idee hõlmab kasiinoõhtu korraldamist ja pokkerit.

18
Korraldage oma kodus filmiõhtu. Haarake tekid ja padjad, tehke popkorni ja kogunege oma elutuppa filmiõhtule. Valige oma lemmik, uus väljalase või perefilm.

19
Ööbige mõne lähedase sõbraga. Kutsuge oma sõbrad tüdrukuteõhtule või kutsuge oma kutid külla. Ametliku peo korraldamise asemel kutsuge kokku paar lähedast sõpra, et seda kodus tähistada.Saate teha kodus maniküüri ja pediküüri, vaadata romantilisi komöödiaid ja lehitseda ajakirju. Või võite vaadata sporti, tellida pitsat ja juua natuke. õlled.

20
Korraldage karaokeõhtu teie juures. Karaoke on viis tuua kokku mõned külalised ja lõbutseda. Lülitage karaokemasin sisse ja hakake laulma!