Kuidas steiki pipraga koorida

Praetud must pipar ja praad on traditsiooniline vaste, mida kasutatakse paljudes retseptides, nagu klassikaline prantsuse roog, praad au poivre. Steak au poivre ehk piprapraad on prantsuse roog, mis koosneb steigist, traditsiooniliselt filet mignonist, mis on kaetud lõdvalt pragunenud piprateradega ja seejärel küpsetatud. Pipraterad moodustavad küpsetamisel praadile kooriku ja annavad terava, kuid täiendava kontrasti kvaliteetse veiseliha rikkalikule maitsele. Küpsetatud pipraga steiki koorimine võtab aga veidi rohkem aega kui liha hõõrumine jahvatatud pipraga. See artikkel annab teile teavet musta pipra kohta ja ütleb teile, kuidas seda praad koorimiseks valmistada.

1
Siit saate teada, kuidas musta pipart kasutada. Terveid musta pipratera saab kasutada kaua hautatud kastmete või suppide maitsestamiseks. Sellisel viisil kasutamisel antakse toidule peen, peaaegu lilleline pipra maitse.Jahvatamisel paiskub osa pipraterade eeterlikest õlidest õhku ja sellest tulenev maitse on terav. Purustatud pipraterad säilitavad suurema osa oma olulisest maitsest. õlid, andes neile väga terava maitse, mis sobib hästi veiseliha maitsega.

2
Röstige pipraterad enne purustamist. Kuigi paljude retseptide puhul ei pea pipraterad enne kasutamist röstima, võib see aidata teie roa maitset parandada. Nagu enamiku vürtside puhul, toob röstimisest tulenev kuumus pipraterades esile eeterlikud õlid ja annab nende kuivatatud marjade täieliku maitse tunda. Röstimiseks kuumutage pipraterad kuival pannil keskmisel kuumusel, aeg-ajalt loksutades. , kuni lõhnab, mis peaks võtma vaid 3–5 minutit. Enne purustamist laske neil jahtuda.

3
Purustage pipraterad, kasutades ühte neist tehnikatest. Klassikaline viis pipraterade purustamiseks on nuia ja nuia kasutamine. Käsitsi purustamine võimaldab hõlpsalt jälgida purustamise ulatust. Elektrilise maitseaine või kohviveski kasutamine on ajasäästlikum, kui purustada on vaja palju pipraterad. Jahvatage pipraterad pulseerides, kontrollides aeg-ajalt, et need ei oleks töödeldud üle. Veel üks tehnika, mis nõuab käte jõudu, kuid annab suurepäraseid tulemusi, kasutab tavalisi köögipanne. Valage pipraterad suurde raskesse pannile. Purustage paprika paksu kastruli põhjaga. Pann aitab vältida marjade tulistumist kogu köögis. Lihtsam tehnika on valada pipraterad lukuga kotti ja sulgeda see pärast võimalikult suure õhu eemaldamist. Asetage kott maha, siludes marjad üheks kihiks. Seejärel tambi marjad taignarulli, lihavasara või isegi haamriga.

4
Katke liha purustatud piprateradega. Enamiku retseptide puhul peate liha õlitama ja soolama, seejärel suruge pipar pinnale. Parimate tulemuste saamiseks järgige oma retsepti.