Kuidas siluda fondanti koogil

Koogi elegantseks muutmine aitab magusat fondanti siluda, nii et see näeb välja pehme nagu tekk. Kuid fondandi silumine võib mõnikord olla väljakutse, eriti kuna see võib kergesti sulguda ja mõnikord rebeneda, kuna see on väga õrn. See artikkel räägib teile, kuidas siluda fondant koogile ilma katastroofita.

1
Sõtku fondant. Fondant võib olla omatehtud või ostetud. Eemaldage fondant plastikust, paberist jne. Asetage see puhtale küpsetuspinnale ja sõtkuge hästi, et fondant püsiks koos ega laguneks.

2
Rulli fondant lahti. Jahutage pind ja suruge fondant õrnalt alla, muutes selle pannkoogi kujuliseks. Kasutage rullimispanni, et panna fondant õhukeseks venima. Vältige aga liigset rullimist, sest koogile lisades fondant rebeneb.

3
Lisa glasuur. Määri võinoa abil koogile õhuke kiht võikreemikat. Või on rasvane ja kleepub väga hästi, mis aitab fondandil koogil püsida.

4
Aseta fondant koogile. Laota fondant õrnalt ja ettevaatlikult koogile nagu tekki. Sulgege alumised servad ja proovige teha kõik ühtlaseks, et vältida kortsude ja tükkide teket.

5
Sujuv. Silu silumisvahendiga tordi küljed ja pealmine osa, et see sirgeks. Ärge kasutage käsi, need jätavad koogile sõrmejäljed ja muud kujundid. Silumine aitab fondandil mitte mullida.

6
Kärbi üleliigne ära. Kasutage pitsalõikurit, et lõigata üleliigsed servad, liikudes aeglaselt ringi. Täiendavat fondanti saate hilisemaks kasutamiseks säilitada.

7
Valmis.