Kuidas saata Bitcoini paberrahakotist

Paberrahakotist bitcoinide saatmine või ülekandmine on lihtne, kui teate mõningaid levinumaid lõkse. Lugege edasi, et õppida, kuidas kiiresti bitcoine kõikjal maailmas saata.

1
Laadige alla Blockchain.com või mis tahes bitcoini rahakotirakendus, mis toetab paberrahakottide importimist teie mobiiltelefoni. Alates 2016. aasta detsembrist toetavad järgmised rakendused privaatvõtme importimist paberrahakotist: Blockchain.comAirbitzMyceliumBreadwallet Selguse huvides kasutatakse selles artiklis Blockchaini .com, kuigi tehnikad on iga rakenduse puhul sarnased.

2
Avage rakendus ja alustage uue rahakoti loomist. Järgige oma rakenduse ekraanil kuvatavaid juhiseid.

3
Kirjutage oma varufraas paberile, mitte arvutisse. See on ülioluline samm! Peaaegu kõik bitcoini rahakotid loovad 6–24-sõnalise fraasi, mida saate kasutada oma rahakoti varundamiseks ja taastamiseks. Varufraas ei ole sama, mis teie rakenduse parool. Kui kaotate varufraasi, võite oma bitcoinid igaveseks kaotada! Lisaks, kui kellelgi teisel on sellele varufraasile juurdepääs, võib ta varastada kõik teie bitcoinid, nii et kaitske seda fraasi, nagu oleks see kullatükk. Kirjutage see paberile. pastakaga. Ärge tehke fraasist ekraanipilti. Ärge kirjutage ega salvestage fraasi arvutisse ega telefoni. Arvutihäkkerid võivad teie bitcoine hõlpsalt varastada, kui nad teie fraasi leiavad.

4
Paberrahakoti importimise protsessi alustamiseks puudutage menüünuppu. See on iga kasutatava rakenduse puhul erinev. Kui kasutate saiti Blockchain.com, minge rakenduse avalehele ja vajutage ekraani vasakus ülanurgas menüüikooni.

5
Puudutage valikut Aadressid.

6
Puudutage valiku Imporditud aadressid kõrval olevat ikooni +. See annab rakendusele käsu, et soovite importida teise aadressi.

7
Skannige telefoni kaameraga oma paberrahakoti privaatvõtme QR-kood. Privaatvõti koosneb umbes 60 juhuslikust tähest ja numbrist, mida näitab QR-kood. Mõned paberrahakotid määravad privaatvõtme rahakoti “salajane” pooleks.

8
Vajutage Raha ülekandmine. See käivitab teie paberrahakoti rakendusse toomise protsessi. Kui peatute siin, on teie Blockchaini rakendusel juurdepääs teie paberrahakoti vahenditele, kuid raha jääb ka teie paberrahakotti. See olek pole turvaline, seega jätkake järgmise sammuga.

9
Puudutage valikut Saada. See saadab 100% teie paberrahakotis olevast rahast teie rakendusse. See samm maksab teile väikese summa bitcoini, et maksta bitcoini kaevandajatele tehingu tegemise eest teie eest.

10
Õnnitlused! Nüüd on kogu oma paberrahakoti sisu telefonis. Siit saate hõlpsalt saata mis tahes osa oma bitcoinist mis tahes bitcoini aadressile maailmas. Kui soovite saata bitcoine mõnda teise asukohta, puudutage oma rakenduses nuppu Saada ja saatke münt mis tahes soovitud aadressile.