Kuidas saada Amazonis tasuta kohaletoimetamist

Tänu Amazoni täitmisprogrammile pakuvad nad kasutajatele mitmeid viise, kuidas saada Prime programmi osana tasuta kohaletoimetamist või soodushinnaga kohaletoimetamist. Enne väljaregistreerimist saatmispakkumiste leidmiseks peate lihtsalt kasutama Amazoni sisseehitatud funktsioone.

1
Liikuge saidile Amazon.com või Smile.Amazon.com, kui soovite, et osa ostust saadavast tulust läheks heategevuseks.

2
Sisestage ülemisele otsinguribale oma toote otsinguterminid. Klõpsake nuppu “Sisesta” või suurendusklaasi ikooni.

3
Minge otsingutulemustes vasakpoolsesse veergu. Otsige pealkirja “Tasuta kohaletoimetamine”.

4
Klõpsake lingil “Amazoni tasuta kohaletoimetamine”. Kui klõpsate sellel lingil, kuvatakse ainult need kaubad, mis on tasuta kohaletoimetamise tingimustele vastavad (35-dollarise ostu korral).

5
Lisa soovitud kaubad ostukorvi. Korrake protsessi uute esemetega, mida soovite osta. Ostke 35 dollarit.

6
Minge kassasse, kui olete valmis. Varem salvestatud aadresside ja makseviiside kasutamiseks logige sisse oma kontole.

7
Valige oma riigis üks aadress. Minimaalselt 35 dollarit kasutades peaksite valima aadressi Ameerika Ühendriikides.

8
Klõpsake raadionuppu, et rühmitada kaubad võimalikult vähestesse saadetistesse. Muud võimalused nõuavad tasulist saatmist.

9
Tasuta kohaletoimetamise valiku valimiseks klõpsake nuppu. Viige ost lõpule.

10
Veenduge, et te pole kunagi varem oma kontol Amazon Prime’i tasuta prooviversiooni aktiveerinud. See teenus on saadaval ainult esmakasutajatele. Mitme nädala kuni kuu pikkuse prooviperioodi jooksul saate lisaks muudele teenustele ja funktsioonidele saada Amazoni pakutavate toodete tasuta kahepäevase kohaletoimetamise.

11
Amazoni pakutavate toodete leidmiseks korrake ülaltoodud samme. Need “Amazoni tasuta kohaletoimetamise” tooted on sobilikud ka Amazoni kontoga kahepäevaseks kohaletoimetamiseks. Erinevalt ülaltoodud meetodist ei pea te selle tasuta kohaletoimetamise prooviversiooni kasutamiseks saavutama teatud kululäve.

12
Klõpsake nuppu “Lisa ostukorvi TASUTA kahepäevase kohaletoimetamisega”.

13
Liikuge kassasse. Klõpsake “Alusta minu tasuta prooviversiooni”. Registreeruge Amazon Prime’iga. Peate sisestama oma krediitkaardi andmed või kasutama üht salvestatud makseviisidest.

14
Enne ostu sooritamist valige “Tasuta kahepäevane kohaletoimetamine”. Esitage tellimus.

15
Prooviperioodi tühistamiseks naaske oma kontole enne prooviperioodi lõppu. Kui te ei naase, võetakse teilt prooviperioodi lõpus Amazon Prime’i aastase liikmelisuse eest tasu 99 dollarit.

16
Minge saidile Amazon.com. Otsige soovitud toodet. Klõpsake soovitud tootel, kui olete selle leidnud.

17
Otsige tootekirjelduse allservast linki, mis ütleb: “5 uut alates 35,99 $ või midagi sarnast. Selle lingi leiate ka parempoolse veeru jaotise “Muud müüjad Amazonis” allservast.

18
Vaadake müüjate loendit ja leidke üks, kas Amazon või kolmandast osapoolest müüja, kes pakub tasuta kohaletoimetamist. See diagramm võrdleb teie eest hindu ja kohaletoimetamist.

19
Lisage tasuta kohaletoimetamisega toode ostukorvi. Viige ost selle müüjaga lõpule. Teilt ei nõuta minimaalset ostu; teised tooted, mille otsustate ostukorvi lisada, ei kuulu aga kolmandast osapoolest müüja tasuta kohaletoimetamiseks.