Kuidas röstsaial mune teha

Munad röstsaial on maitsev hommikusöök. Selle lihtsus ei muuda seda mitte ainult maitsvaks, vaid teeb sellest ka hommiku-, lõuna- ja õhtusöögiks sobiva roa. Klassikalised toidud, nagu munad röstsaial, on populaarsed, kuna need maitsevad suurepäraselt, aga ka seetõttu, et on palju võimalusi, kuidas eine põnevamaks ja ainulaadsemaks muuta. Samas ei saa te tõesti valesti minna proovitud klassikaga, milleks on lihtsalt keedetud munad täiuslikult röstitud leival.

1
Kuumuta rasvainega määritud pann keskmisel kuumusel. Lisa keskmise suurusega pannile või, õli või mõni muu toiduvalmistamisrasv. Laske pannil umbes minut kuumeneda, piisavalt kaua, et munad hakkaksid küpsema kohe pärast pannile sisenemist, kuid mitte liiga kaua, kuni või pruunistub.

2
Lisa munad kuumutatud pannile ja küpseta keskmisel kuumusel. Kui pann on soojenenud, võite lisada munad. Kasutage suvalises koguses mune, olenevalt sellest, kui palju inimesi toidate. Kui soovid praetud või ülilihtsaid mune, löö munad lihtsalt pannile lahti. Kui soovite valmistada munapuderit, võite need ka pannile purustada, kuid vahustage need kindlasti kiiresti. Kui valmistate munapuderit, ärge unustage neid küpsemise ajal segada. Kui olete närvis Kui soovite munad otse pannile purustada, võite need kõigepealt kausis lahti murda, et olla kindel, et jääte kinni kõikuvad kooretükid. Munakuder võid need kausis vahustada ja seejärel pannile lisada.

3
Röstige oma leiba munade valmistamise ajal. Munade küpsemise ajal soovite kindlasti oma leiba röstida, nii et seda tehakse siis, kui munad küpsetavad. Rösti leiba kuni see on kuldpruun. Kasutage mis tahes leiba, mis teile meeldib.

4
Pöörake munad, kui põhjad on täielikult küpsenud. Kui teete prae- või liiga lihtsat muna, keerake muna ümber, kui põhi on pruunistunud. Tavaliselt kulub selleks umbes kolm minutit. Kui teed munaputru, jätka segamist, kuni munad pole enam vedelad.

5
Küpseta mune, kuni need on täielikult keedetud. Olenemata sellest, kas otsite praemuna, libeda keskosaga ülilihtsat muna või pehmet munapuderit, tasub neid hoolikalt jälgida ja küpsetada, kuni valged on täielikult küpsenud. Küpseta munapuder, kuni need säilitavad oma kuju ja ei ole enam vedelad.Ära unusta lisada soola ja pipart.Mõtle, kas lisada veidi juustu, et muuta munad röstsaiale palju maitsvamaks.

6
Määri röstsai võiga, kuni munad veidi jahtuvad. Kui teie röstsai on kuldpruun ja röstitud, võite röstsaia peale määrida väikese koguse võid. Või lisamine parandab üldist maitset ja kõrvaldab röstitud leivaga kaasneva kuivuse. Võite kasutada täiesti piimavaba võid.

7
Kogu munad röstsaiale. Kui munad on keedetud ja röstsai röstitud, on aeg see kõik kokku panna. Aseta munad võiga määritud röstsaiale ja naudi hommikusööki.

8
Lisage röstsaiale liha oma munadele. Röstsaia munadele liha lisamine mitte ainult ei anna lisavalgust, vaid muudab teie eine ka täidlasemaks ja võib-olla isegi maitsvamaks. Lisage liha oma munadele küpsemise ajal või küpsetage liha eraldi ja asetage see munade ja röstsaia vahele. Vegan lihatooted toimivad sama hästi kui tavaline liha. Peekon ja traditsiooniline hommikuvorst on maitsvad koos munaga röstsaial.

9
Lisage röstsaiale munadele köögivilju. Munade, röstsaia ja köögiviljade kombinatsioon muudab teie eine pisut tervislikumaks. Lisaks lisavad köögiviljad igale toidukorrale fantastilist maitset.Proovige küpsetada sibulat, küüslauku ja paprikat koos munadega.Tehke oma hommikusöögist salat, lisades munad röstsaiale rukolaga. Kombineerige kaks klassikalist hommikusööki: avokaadoröstsai ja muna röstsaial. Lihtsalt määri röstsaia peale avokaadot ja kuhja peale munad.

10
Pošeerige oma muna, et muuta röstsaia munad huvitavamaks. Mõelge Eggs Benedictile, kuid ilma Hollandi kastme valmistamise vaevata. Munade pošeerimine on üsna lihtne protsess, kui sellest aru saad. Kõrgema elamuse saamiseks proovige röstsaia peal pošeeritud muna.

11
Kuumuta rasvainega määritud pann keskmisel-madalal kuumusel. Lisage pannile väike kogus võid või piimavaba võid (umbes teelusikatäis) ja soojendage seda minut aega, kuni hakkate leiba valmistama.

12
Määri võiga ühe leivatüki mõlemad pooled. Leiva mõlema poole võiga määrimine laseb leival pannil kenasti pruunistuda. Vegan või või ghee sobib sama hästi kui tavaline või.

13
Lõika saia keskelt välja väike ring. Soovite, et teie ring oleks piisavalt suur, et see mahuks auku sisse lõhutud muna, kuid mitte nii suur, et teil ei jääks leiba. Auku tegemiseks võite kasutada väikest klaasi- või küpsiselõikurit.

14
Pane leivatükk pannile ja küpseta minut keskmisel madalal kuumusel. Kui olete röstsaiast augu välja lõiganud, saate selle soojendatud pannile lisada. Lase leival enne muna lisamist minut küpseda.

15
Murra muna sisse ja kalluta see pannil oleva leiva auku. Muna tassi purustamine annab teile suurema kontrolli ja tagab kooretükkide püüdmise. Lisage pragunenud muna ettevaatlikult leiva keskele tehtud auku. Kui teete seda aeglaselt, on parem võimalus täielikult auku jä