Kuidas pitsasid soojas hoida

Pitsa on alati parim, kui see on kuum, kuid kui see pole võimalik, on parem hoida seda soojas. Koju sõites proovige soojendusega istmeid, päikesepaistelisi aknaid või isoleeritud kotte. Kodus pane pitsa ahju madalal kuumusel või kasuta isoleeritud kotti või jahutit. Kui teil ei õnnestu pitsat soojas hoida, proovige seda ahjus, pannil või mikrolaineahjus uuesti soojendada.

1
Pange kast isoleeritud kotti või jahutisse. See on parim valik pitsa soojas hoidmiseks! Lükake karp isoleeritud kotti, sarnaselt pitsa kohaletoimetamise ettevõtetega pitsa soojana hoidmiseks. Võite kasutada ka jahutit, kui see on piisavalt lai, et pitsat saaks hoida ilma seda külili asetamata. Kui teil on autoga ühendatav soojenduspadja, võite kotti isegi libistada.

2
Aseta pitsa soojendusega istmele. Kui teie auto on selle võimalusega varustatud, on teile palju õnne! Seadke pitsakarp istmele ja keerake istmesoojendaja kõrgele. Soojuskadude vältimiseks visake peale puhas tekk, rätik või isegi jope. See toimib kõige paremini külmadel päevadel. Ärge unustage ka kütteseadet sisse lülitada. Kui teil pole soojendusega istmeid, proovige asetada pitsa põrandale ja keerata põranda ventilatsiooniavad kõrgel kuumusel.

3
Aseta pitsa kuumal päeval päikese kätte. Kui on kena ja päikeseline, võib teil olla parem õnn seda päikese käes soojas hoida. Näiteks pange see armatuurlauale, kui seal on ruumi, ja läbi akna tulev soojus aitab hoida seda soojana. Kui see teie armatuurlauale ei mahu, leidke oma autost kõige päikesepaistelisem koht.

4
Mähi pitsa fooliumisse ja aseta ahju kõige madalamale kuumusele. Teie ahju temperatuur võib langeda kuskil 170–200 °F (77–93 °C). Asetage see nii madalale kui võimalik ja mähkige pitsa täielikult fooliumisse, lõigates seda vastavalt vajadusele. Asetage see pannile ja asetage see ahju. See hoiab teie pitsa soojas vähemalt tund aega, kuid pidage meeles, et see võib seda veidi kuivatada.

5
Jätke pitsa soojenduspadjaga isoleeritud kotti. Kui tõite pitsa koju isoleeritud kotis, võib see olla teie parim valik selle soojas hoidmiseks. Asetage pitsa alla kuumutuspadi ja keerake see kuumaks. See ei hoia pitsat nii kaua soojana kui ahi; see võib kesta 30 minutit või rohkem.

6
Looge pitsa soojana hoidmiseks kuum jahuti. Kuumutage fooliumisse mähitud telliseid ahjus 20 minutit temperatuuril 300 °F (149 °C) või kasutage kuumaveepudeleid. Asetage need jahuti põhja, seejärel lisage puhas rätik. Asetage karp jahutisse ja sulgege see. Kui karp ei mahu jahutisse ega jää tasasele tasemele, mähkige pitsa osade kaupa fooliumisse ja pange see nii jahutusse. See võib hoida pitsa soojana 45 minutit. tund.

7
Kuumuta pitsat aeglaselt ahjus pehme kooriku saamiseks. Tõsta pitsa pitsapannile ja kata kogu asi fooliumiga. Asetage ahjurest ahju madalaimale riiulile ja pange pann restile. Kuumuta ahi temperatuurini 275 °F (135 °C). Võtke pitsa välja 25 minuti pärast. See aeglane kuumutamisprotsess aitab hoida kooriku pehmena ja sulatada juustu uuesti.

8
Krõbeda kooriku saamiseks püüdke ahjus kiiret ja kõrget kuumust. Seadke ahi temperatuurini 450 °F (232 °C). Kata pann fooliumiga ja tõsta peale pitsa. Kui ahi on kuumenenud, asetage pann ahju 10-15 minutiks, kuni juust hakkab mullitama. See sobib kõige paremini õhukese koorega pitsade jaoks.

9
Pange viilud pannile, et pitsat kiiresti soojendada. Asetage pann (mitte nakkumatu) pliidile kõrgel kuumusel. Kui see on kuum, asetage viil pannile, koorega pool allapoole, alandades kuumust keskmisele kõrgele. Laske sellel mõni minut küpseda, kuni see on läbi soojenenud ja juust sulanud. Kasutage kaant, kui teil on probleeme juustu sulamisega.

10
Pitsaviilude soojendamisel lisage mikrolaineahju kruus vett. Kui sa ei taha pliiti või ahju oodata, võid pitsat mikrolaineahjus uuesti soojendada. Peamine on asetada kruus vett pitsaga taldrikule või kõrvale, kui mikrolaineahjus on ruumi. Seejärel kuumutage 2–3 minutit, kuni juust on sulanud. Täiendav aur aitab pitsat niisutada, et see ei jääks kuivaks ja mittesöödavaks.