Kuidas Pinata täita

Kui vastutate pinata täitmise eest, siis ilmselt teate juba, et selle osadeks lõhkumine on peo tipphetk. Enne kui peokülalised saavad pinata sisse murda, tuleb see maiuspalade ja maiuspaladega täita. Õnneks on pinata avamine ja täitmine lihtne, nii et saate selle kiiresti peoks valmis panna.

1
Otsige avaust. Kui ostsite oma pinata, on selle korpusel tõenäoliselt väike kleebis või sakk. See muudab pinata avamise palju lihtsamaks. See võib olla peidetud klapi või muu tüki alla, nii et vaadake hoolikalt!

2
Avage pinata tihendi abil. Kui olete leidnud eemaldatava kleebise või vahelehe, koorige see maha. Kui pinata tihend on sisse ehitatud, peaksite saama seda avamiseks kas tõsta või alla lükata. Mõned saab ära visata, samas kui teistega saab pinata pärast täitmist uuesti sulgeda.

3
Vajadusel tehke teraga ava. Kui teie pinata on isetehtud, sellel ei olnud ava või see ei avane mingil põhjusel, peate ise lõikama. Soovite seda teha pinata ülaosa lähedal, et täidis välja ei kukuks. Pinata sisse avause lõikamiseks võtke nuga, kastilõikur või käärid ja lõigake kolm U-kujulist joont. pinata sisse, et moodustada väike “uks.â€

4
Eemaldage kõik seest. Mõned pinatad on vormi säilitamiseks eelnevalt täidetud paberi või muu täiteainega. Võtke välja kõik, mis võib sees olla, ja veenduge, et pinata oleks täiesti tühi. Nüüd olete valmis seda täitma!

5
Täida see kommidega, et saada põnevat ja magusat popi. Kommid on pinata kõige populaarsem täidis. Erinevate värvide ja maitsete esiletõusmine on kõigi jaoks põnev hetk! Kommid tuleks eraldi pakendada, et need maapinnale kukkudes ei määrduks. Kui elate soojas kliimas või teie pidu toimub suvel, võivad mõned kommid sulada. Vältige kergesti sulavaid komme (nt šokolaad või taffy) ja eelistage selle asemel päkapikupulki, pulgakommi või kummikommi. Hoidke pinata enne pidu jahedas ja kuivas kohas.

6
Mängimise julgustamiseks visake sisse väikesed mänguasjad. Mänguasjad on veel üks suurepärane valik täitematerjaliks ja te ei pea muretsema nende sulamise pärast! Peokülalised saavad nendega mängida või peoteeninduseks koju kaasa võtta. Sõrmenukud, hüppavad konnad, plastloomad, hüppavad pallid on kõik suurepärased laste mänguasjad, mida pinata sisse panna. Mänguasjad on ka hea alternatiiv, kui kardate, et kommid on liiga ebatervislikud.

7
Vahelduse huvides segage erinevaid täidiseid. Kui te ei suuda oma pinata jaoks ühte tüüpi täidist valida, proovige neid kombineerida! Pange samasse pinata kommid, mänguasjad, kaunistused, kleebised ja kõik muu. Kõikvõimalike maiuspalade sisseviskamine rõõmustab teie peokülalisi ja muudab pinata avanemise hetke veelgi lõbusamaks.

8
Sobitage täidis peo teemaga. Millest pidu räägib? Olenevalt peo teemast võid pinatat toppida dinosauruste, võltsklambrite, klambriga kõrvarõngaste, kommmüntide, märulifiguuride, pliiatsipeade, mänguämblike ja muuga – võimalused on lõputud!

9
Täida pinata täiskasvanud külalistele sobivalt. Kui pinata on mõeldud täiskasvanute peole, kaaluge toppimist plastikust minipudelitesse alkoholi, loteriipiletite, kinkekaartide, võtmehoidjate või pudeliavajatega. Kuna aga paljud täiskasvanud on hingelt lapsed, võivad kommid olla sama põnevad! Kui peol on nii täiskasvanud kui ka lapsed, segage mõlema jaoks mõned esemed. Gurmeešokolaadiruudud ja ajutised tätoveeringud on lastesõbralikud valikud, mida saavad nautida ka täiskasvanud.

10
Täida pinata käsitsi. Võtke peotäied komme, mänguasju või muid valitud täidiseid ja visake need pinatasse. Tehke seda korduvalt, kuni pinata on täis. 16–28 tolli (41–71 cm) laiune pinata mahutab kuni 2 naela (0,91 kg) täidist, suurem aga umbes 1,4 kg. ) Olenevalt teie pinata kujust võivad seal olla õhukesed õõnsused, kuhu maiused võivad kinni jääda. Enne pinata täitmist täitke need ajalehega.

11
Tihendage oma pinata tagasi. Kui teie pinatal on vahetatav tihend või kui lõikate ukse korpusesse, sulgege see uuesti. Katke ava läbipaistva teibiga, kui kardate, et see ei pea ise vastu. Kui soovite tehtud lõikeid peita, võite krepppaberit üle pintseldada kammiga.

12
Hoidke pinata alles, kui te seda veel ei kasuta. Kui pidu ei peagi toimuma, pange pinata kuhugi, kuhu pääsete, kui on aeg. Soovite seda eriti peita, kui tegemist on üllatuspeoga! Kui teie pinata on omatehtud ja selle segus on jahu, võib sellest saada suupiste näljastele putukatele. Sulgege see suurde kilekotti ja asetage väljastpoolt teie valitud putukatõrjevahend.

13
Vajadusel tehke riputuskonks. Kui ostetud või valmistatud pinatal pole riputuskonksu, on selle valmistamine lihtne. Hankige ajutine konks, mis hoiab pinata, näiteks riidepuust lõigatud konks. Lõika pinata sisse väike pilu, lükake konks sisse ja lükake see läbi pinata ülaosa üles. Vajadusel võite konksu tugevdamiseks kasutada pappi.

14
Riputage pinata nööri abil toe külge. Kui on peo aeg, seadke pinata üles. Lükake köis läbi pinata aasa või konksu, siduge see kinni ja tehke topeltsõlm. Seo köie teine ​​ots oma valitud toe külge või paluge seda hoida täiskasvanul.Puuoksad, puittalad ja pesunöörid on tavalised kohad, kuhu pinata riputada.Veenduge, et pinata oleks laias avatud ruumis ja et see on peokülalistele (kes võivad olla väga väikesed!) jõukohasel kõrgusel.