Kuidas Pinata riputada

Piñata löömine on lõbus peotegevus lastele ja täiskasvanutele! Kui soovite piñata täpset asukohta paremini kontrollida, saate piñata lihtsalt väljas puu või terrassi külge riputada või rentida piñata statiivi. Piñata riputamiseks kasutage köit või olge kaval ja tehke ise traatkonks!

1
Pane peo teened esikohale piñata. Lõika kääridega auk läbi piñata ava, mis on tavaliselt tagaküljel ja kaetud kleebisega. Seejärel sisestage komme, mänguasju või muid väikeseid auhindu piñata, lükates esemed läbi augu. Mõned näited maiustest ja mänguasjadest, mida saate kasutada, on kummikommid, kõvad kommid, plastrõngad ja pisikesed kommibatoonid.

2
Lükake 3,0 m pikkune nöörijupp läbi piñata ülaosas oleva aasa. Otsige üles piñata ülaosa külge kinnitatud aas ja keerake köie ots läbi silmuse. Seejärel siduge köis topeltsõlme, et kinnitada see piñata külge.

3
Valige madalalt rippuv koht, mille ümber on palju vaba ruumi. Hea võimalus on madalal rippuvad puuoksad või riputada piñata korvpallirõnga või terrassitala külge. Valige kindlasti midagi tugevat! Näiteks kui riputate piñata puu külge, valige üks peamistest okstest ja veenduge, et seal poleks mädaplekke. Veenduge, et selle asukoha ümber oleks piisavalt vaba ruumi, et lastel oleks piisavalt ruumi kiikuda. nahkhiir või kepp piñata juures.

4
Visake köie lahtine ots üle oksa, rõnga või veranda tala. Piñata peaks asuma oksa ühel küljel ja trossi lahtine ots peaks olema teisel pool. Tõmmake köie otsast piñata maast lahti tõstmiseks, nii et see ei jääks lastele kättesaamatuks.

5
Kinnitage nööri lahtine ots, kuni on aeg mängu mängida. Siduge trossi rippuv lahtine ots millegi tugeva, näiteks lähedal asuva posti või puu külge. Kindlasti siduge sõlm lõdvalt, sest peagi peate selle lahti tegema! Lisaks veenduge, et köis ei oleks teie peokülastajate teel.

6
Mängu alustamiseks keerake lahti köie ots lahti ja laske piñata alla. Võtke juhtimine köie teise otsa üle ja langetage see, et kinniseotud silmadega mängijad saaksid kurikatega selleni jõuda. Asja muutmiseks ja pidulistele väljakutseks saate ka piñata nööriga alla lasta ja tõsta! Veenduge, et kinniseotud silmadega laps ei lööks kogemata teisi lapsi kepiga!

7
Pange statiivi jalad kokku, ühendades nende osad kokku. Kokkupanek on erinev, kuid tõenäoliselt tuleb enne jalgade paigale kinnitamiseks väikeste kruvide lisamist jalaosad kokku lüüa. Kruvide jaoks on väikesed augud. Tavaliselt saate enamikust peotarvete kauplustest rentida piñata statiivi. Veenduge, et valite piñata jaoks suure ala, kus on palju vaba ruumi, näiteks muruplats. . Peokülastajad peaksid saama piñata juures kiikuda mis tahes suunas ega tohi olla kaugeltki lähedal löömisele peale piñata.

8
Asetage statiiv maapinnale püsti. Sirutage jalad ühtlaselt tasasel pinnal välja, et see ei kõiguks ega kukuks ümber, kui peokülalised seda kasutavad. Enamikul statiividel on jalgade allosas tugijalad, nii et te ei pea jalgu maasse sisestama, et neid paigal hoida. Kui jalad on ebaühtlase kõrgusega, reguleerige need uuesti, joondades nende väikesed augud erinevate kruvidega. .

9
Laske köiel statiivi tipust rippuda. Statiivi külge tuleks juba kinnitada köis, kus jalgade ülaosa ühes punktis kokku saavad. Trossi ühes otsas peaks olema konks ja teises otsas varras, mis võimaldab tõmmata piñata soovitud kõrgusele.Veenduge, et köis rippuks statiivi keskel. Vältige piñata tõmbamist nii kõrgele, et see pole teie peokülastajate jaoks kättesaamatus kohas. Neil peaks olema võimalik maapinnal seistes lihtsalt kepi või kurikaga pihta lüüa.

10
Haakige piñata peal olev aas, et kinnitada piñata statiivi külge. Kinnitage köie konksuga ots piñata peal oleva aasa külge. Haarake nööri teisest otsast käepidemest ja tõmmake seda, kuni piñata on soovitud kõrgusel. Mängu ajal saate köit käes hoida, et saaksite kõrgust reguleerida ja soovi korral mängijatele väljakutseid luua. aga sa ei pea seda tegema. Kui piñata on soovitud kõrgusel, saate köie ka millegi tugeva külge siduda.

11
Lõika traadist riidepuu tangidega pikuti pooleks. Selleks sobivad nõelotangid või piirdetangid. Jätke riidepuu ülemine pool, et kasutada seda piñata konksu jaoks, ja visake ära alumine pool. Võite kasutada ka tugevat käsitöötraati, mille lõikate ise poolilt, ja meisterdada selle otsa täpselt nagu riidepuu konksu.

12
Lõika välja õhuke papitükk, mida kasutada kinnitusena, ja painutage see vormi. Teraviljakarbist või mis tahes pappkarbist saab lõigata õhukese papitüki. Papp võib olla mis tahes kujuga, kui seda saab kujundada nii, et see sobiks piñata ülemise osaga. Näiteks postiteenuse kasti papp sobib selle projekti jaoks.

13
Torka riidepuu läbi papi ja kinnita see tangidega paika. Kasutage tangid, et painutada riidepuu ots otse, et see läbi papi sisestada. Seejärel painutage riidepuu otsad üle papi. Voldi traadi otsad võimalikult tasaseks, et need välja ei paistaks.

14
Pange oma piñata sisemus kokku. Korraldage maiuspalad soovitud kujul ja kasutage nende paigalhoidmiseks maalriteipi. Seejärel mässige teibitud kuju ajalehepaberiga, et see oleks valmis papiermâché pealekandmiseks.

15
Kinnitage papp piñata kuju ülaosale. Kasutage maalriteipi, et kinnitada riidepuu kinnituskoht pinata ülaossa kohas, kus see riputatakse. Kõik papi servad tuleb maalriteibiga täielikult kinnitada pinata sisekeste külge.

16
Keerake riidepuu konks tangide abil kinniseks aasaks. Painutage ots täielikuks ringiks, mille otsas on piisavalt traati, et end ümber keerata. Kinnitage konks oma kohale, painutades traati ümber konksu alumise osa nii tihedalt kui võimalik.

17
Ehitage piñata papiermâchî-ga ümber pappkinnituse. Papiermaché kihid, mida kasutate piñata loomiseks, kinnitavad papist kinnituse piñata sees. Ärge kandke konksule konksu peale, et see paljaks jääks.

18
Riputage oma piñata nööriga kindlasse kohta. Kui soovite oma hoovis midagi kasutada, näiteks tugevat puuoksa või laetala, vaadake M1 riputustehnikat. M2-s saab rentida ka piñata statiivi ja kasutada rippumistehnikat!