Kuidas Palo Santo põletada

Palo santo on viirukipulk, mis põletamisel eritab magusat, kergelt piparmündilõhna. Mõned kogukonnad usuvad, et palo santo põletamine võib puhastada negatiivseid energiaid ja parandada teie tervist. Kui soovite tuua palo santo lõhna ja raviomadusi oma ellu, saate hõlpsalt õppida palo santo süütamist ja põletamist. Kui olete õppinud söed ohutult põlema hoidma, saate nautida selle ainulaadset lõhna millal iganes soovite.

1
Hoidke palo santo tagurpidi ja süütage ots. Haarake palo santo pulgast oma domineeriva käega ja hoidke seda tagurpidi väikese väljapoole suunatud nurga all. Kasutage palo santo pulga otsa süütamiseks tulemasinat või tikke, kuni märkate väikest leeki. Süütage palo santo pulk kuumakindla pinna kohal, et vältida juhuslikku tulekahju, kui selle maha kukute.

2
Kustutage leek 1 minuti pärast. Laske palo santo pulgal 30–60 sekundit põleda, olenevalt sellest, kui tugevat lõhna soovite. 60 sekundi pärast puhuge pulgale, kuni kustutate leegi ja see eraldab ainult sütt. Pulk peaks jätkama süte põletamist kuni 1-2 tundi pärast leegi kustutamist. Selle blokeerimine võimaldab lihtsalt pulka uuesti kasutada ja vältida tuleohtu.

3
Soovi korral öelge palve või õnnistage. Paljud inimesed kasutavad palo santo’t selle vaimselt või emotsionaalselt puhastavate omaduste tõttu. Kui kasutate sel põhjusel palo santo, öelge pärast süte kustutamist mõni fraas, mis annab teile rahu või lohutust. Võiksite öelda näiteks: “Toogu see meie koju rahu ja mugavust.” Kui põlete. palo santo lõhna pärast, võite selle sammu vahele jätta.

4
Aseta palo santo pulk tagurpidi tulekindlasse kaussi, et see põlema hakkaks. Pärast õnnistuse lausumist torka palo santo tulekindlasse kaussi, söepool all. See annab sütele täpselt nii palju õhku, et need põleksid ilma uuesti tuld tegemata. Enne süte kaussi asetamist veenduge, et kauss oleks tulekindel. Ärge asetage palo santo pulgakesi puidust või plastikust kaussidesse, kuna need tavaliselt ei ole tulekindel. Klaaskausid on tavaliselt ohutu ja tulekindel valik.

5
Kõndige palo santo pulgaga majas ringi, et selle lõhna levitada. Kui soovite, et teie kodu lõhnaks palo santo järele, võtke pulk kätte ja hoidke seda nii, et sütel on ülespoole. Lehvitage palo santo pulgaga aeglaselt oma kodu ümber, hoides seda kergestisüttivatest esemetest eemal, viibides ruumides, kus soovite eriti tugevat lõhna. Seda protsessi nimetatakse “määrdumiseks” ja seda kasutatakse sageli kodu puhastamiseks, kui palo santo’t kasutatakse vaimsetel põhjustel. .

6
Puhuge sütele õrnalt peale, kui märkate nende kuumenemist. Teie palo santo kepp võib süttida tulekahju või tekitada põlemisel liigset suitsu. Kui märkate seda juhtuvat, tõstke pulk üles ja puhuge sellele uuesti, et leegid kustutada.

7
Vajadusel süütage palo santo pulk uuesti. Kui palo santo söed kustuvad enne, kui soovite, hoidke pulka tagurpidi ja süütage see uuesti. Nagu pulga esmakordsel süütamisel, kustutage leek pärast minutilist süütamist ja asetage see tagasi tulekindlasse kaussi. Palo santo pulgad on korduvkasutatavad, kui olete selle kasutamise lõpetanud, hoidke see hilisemaks, mitte viskamiseks. see minema nagu enamik viirukipulki.

8
Kastke palo santo pulk selle kustutamiseks vette. Kui olete palo santo pulga kasutamise lõpetanud, hoidke seda leegi kustutamiseks jooksva vee all. Hoidke palo santo pulka vee all, kuni see lõpetab süte ja suitsu tekitamise. Pärast palo santo pulga kustutamist hoidke seda kuivas ja jahedas kohas, kuni olete valmis seda uuesti kasutama.

9
Põletage palo santo pulgad ventileeritavas ruumis. Kui palo santo on põletatud kauem kui 20–30 minutit, võib selle lõhn muutuda tugevaks või isegi valdavaks. Selle vältimiseks valige palo santo põletamiseks ruum, kus on tugev õhuventilatsioon ja avatud uksed või aknad. Kui lõhn hakkab teid valdama, puhuge palo santo välja ja minge värske õhu kätte, kuni tunnete end paremini.

10
Hoidke palo santo pulgad lastest, lemmikloomadest ja tuleohtlikest esemetest eemal. Kui palo santo pulgad kogemata ümber kukuvad, ärge jätke kaussi kergestisüttivate esemete (nt tekid, kardinad või puitmööbel) lähedusse. Asetage palo santo pulgad piisavalt kõrgele, et lapsed või lemmikloomad neid kogemata ei puudutaks ega ümber lükkaks. Ärge asetage palo santo keppe ka tuuletõmbuse lähedale, kuna need võivad kogemata ümber minna.

11
Vältige Palo Santo kasutamist, kui teil on hingamisteede haigus. Palo santol on meeldiv, kuid võimas lõhn, mis võib ärritada astmat, allergiaid või muid hingamisprobleeme. Enne palo santo põletamist pidage nõu arstiga, et veenduda, et see ei halvenda teie seisundit. Kui teil on allergia või astma, avage põletamise ajal aken või lülitage sisse õhupuhasti.

12
Ärge kunagi jätke oma palo santo keppe järelevalveta. Süütatud viirukipulgad võivad üksi tuppa jättes süttida isegi tulekindlasse kaussi jättes. Kui lahkute ruumist pikemaks ajaks, võtke suitsupulk endaga kaasa või kustutage see tuleohu vältimiseks esmalt.