Kuidas maksta Amazon Pay Balance’i abil

See Selgitatud õpetab teile, kuidas kasutada oma Amazoni konto saldot selleks, et sooritada Amazon Pay abil oste sobilikel veebisaitidel.

1
Minge selle poe veebisaidile, kust soovite sisseoste teha. Amazon teeb Amazon Pay kasutamiseks koostööd mitme kaubamärgiga. Külastage aadressi https://pay.amazon.com/using-amazon-pay, et näha poode, millel on õigus Amazon Payga maksta. Need on loetletud jaotises “Sirvi esiletõstetud poode”.

2
Ostke nagu tavaliselt. Sirvige või otsige tooteid ja lisage need, mis teile meeldivad, oma ostukorvi.

3
Mine oma ostukorvi. Käru leiab tavaliselt akna ülaosast. Või võite pärast kauba ostukorvi lisamist klõpsata Vaata ostukorvi.

4
Klõpsake Checkout. Tavaliselt asub see teie ostukorvi allosas või küljel.

5
Valige oma makseviisiks Amazon Pay. Tavaliselt on see nupp koos muude kassavalikutega ja sellel on Amazoni logo.

6
Logige sisse oma Amazoni kontole. Sisestage oma e-posti aadress ja parool ning klõpsake nuppu Logi sisse meie turvalise serveriga. Kui olete juba hiljuti oma Amazoni kontole sisse loginud, ei pruugi te seda sisselogimiskuva näha. Selle asemel peate selle kontoga automaatseks sisselogimiseks lihtsalt klõpsama nuppu Jätka kui (teie nimi).

7
Jätkake tellimust. Valige oma Amazoni kontole salvestatud aadresside hulgast tarneaadress ja valige saatmisviis.

8
Valige makseviisiks oma Amazoni saldo. Valige makselehel oma saldo teie Amazoni kontoga seotud aktsepteeritud makseviiside loendist.

9
Viige tehing lõpule. Tavaliselt on see nupp nagu Check Out või Complete Order.