Kuidas küpsetada minikooke

Minikoogid on täiuslik suupistesuurune maius ja neid saab mõne muudatusega valmistada sama lihtsalt kui tavalisi koogikesi. Vaja läheb väikest koogivormi ja pannile sobivaid vooderdusi. Valmista taigen kas retsepti järgi või ostes poest koogitainasegu. Pidage meeles, et minikoogikeste küpsetamine ei võta nii palju aega kui tavaliste koogikeste küpsetamine, seega hoidke neil ahjus olles silma peal, et need suurepäraselt välja tuleksid.

1
Kasuta mikserit või ja suhkru vahustamiseks. Võite kasutada statsionaarset mikserit või käeshoitavat mikserit. Lülitage mikser sisse ja segage suures segamiskausis 0,75  c (180 ml) võid ja 1,75 c (410 ml) suhkrut, kuni need moodustavad koheva konsistentsi. Kui teil mikserit pole, vaja segada või ja suhkur käsitsi kasutades lusika spaatliga.

2
Lisa munad ja vaniljeekstrakt või ja suhkru segule. Murra suurde segamisnõusse lahti 1 muna ja hakake seda segama. Kui see muna on enamjaolt segunenud, avage teine ​​muna ja segage see uuesti kokku. Pärast mõlema muna lisamist valage sisse 2,5 tl (12 ml) vaniljeekstrakti.

3
Sega eraldi kausis kuivained omavahel. Valage uude kaussi 2,5 tl (590 ml) jahu, 2,5 tl (12 ml) küpsetuspulbrit ja 0,5 tl (2,5 ml) soola. Segage need 3 koostisosa omavahel vispliga, et need hästi seguneksid. Kui teil visplit pole, kasutage kahvlit.

4
Segage piim ja koor enne, kui lisate kõik suurde kaussi. Sega teises eraldi kausis 0,75 Â c (180 ml) piim ja 0,5 Â c (120 ml) rõõsk koor ning seejärel hakake kuivained ja piim/koor aeglaselt suurde kaussi valama. Tehke seda kolme partiina, mitte korraga, valades pool kuivainete segust suurde kaussi, seejärel kogu piima/koore segu ja seejärel ülejäänud kuivained.

5
Vahusta koostisosi suures kausis 1 minut. Kui kasutate mikserit, lülitage see sisse ja segage koostisosi 1 minut. Kui teil pole mikserit, segage koostisosi, kuni tainas on ühtlane ja valmis valamiseks.

6
Kasutage oma valmistamise alternatiivina poest ostetud taignasegu. Kui teil on aega või koostisaineid vähe, valige kohalikust toidupoest koogitainasegu. Teil on palju valikuid, näiteks šokolaad, vanill või punane samet. Taigna valamiseks ettevalmistamiseks järgige karbil olevaid juhiseid. Kuigi juhised võivad teile koogi valmistamise kohta juhiseid anda, on minikoogikeste valmistamisel samad koostisosad ja taigna valmistamise juhised.

7
Vooderda minikoogivorm (või silikoonist küpsetustopsid) minimuffinivooderdistega. Veenduge, et vooderdised oleksid mini-muffinivooderdised, mitte kommitopside vooderdised. Kui teil on 2 minikoogivormi, täitke mõlemad minimuffinivooderdistega, sest suure tõenäosusega saate teha 48 minikoogivormi. Ühest väikesest koogivormist saab 24 minikoogivormi. Kui teil on ainult 1 mini koogipann, saate koogikesi küpsetada partiidena. Väikesed koogivormid leiate suurest kastipoest, kodutarvete poest või veebist.

8
Kasutage taigna jaotamiseks küpsiselussi või mõõtelusikatäit. Küpsiselusikas sobib hästi, sest saate selle hõlpsalt igasse vooderdisesse valada. Kui teil küpsiselussi pole, võite lihtsalt kasutada supilusikatäit või väikest lusikat. Valamise alustamiseks kastke küpsiselusikas või lusikas taignasse. Samuti võite taigna valada suletavasse kilekotti ja koti alumise serva ära lõigata, luues ainulaadse torukoti, millest saate taigna hõlpsalt välja pigistada.

9
Täida â…” igast vooderdist taignaga. Valage tainast igasse vooderdisse, liikudes aeglaselt ümber kogu panni, kuni olete kõik 24 valmis teinud. Võimalik, et peate katsetama, kui palju tainast iga kord kogute. Parem on täita vooderdised liiga vähese taignaga kui korraga, kuna võite alati lisada. Kui vooderdised täidetakse lõpuni, võivad need küpsetamisel üle voolata.

10
Küpseta minikoogikesi 177 °C (350 °F) juures umbes 15 minutit. Kontrollige minikoogikesi 9 või 10 minuti pärast, torgake hambaork koogikese keskele. Kui hambaork tuleb puhtalt välja, on need tehtud! Kui taigen ilmub hambaorkile, jätke need veel umbes 5 minutiks seisma. Koogikeste servad muutuvad pärast valmimist kuldseks. Jälgige koogikesi, kuna need küpsetavad. Minikoogid küpsevad väga kiiresti, ja sa ei taha, et nad põleksid.

11
Kui teil on kõik koostisosad, tehke ise glasuur. Enamiku glasuuride valmistamiseks on vaja lihtsaid koostisosi, nagu või, tuhksuhkur, vanill ja koor. Külmutuse valmistamiseks on palju erinevaid retsepte, seega uurige oma sahvrit ja vaadake, milliseid koostisosi saate koogikeste jaoks glasuuriks muuta. Näiteks saate valmistada lihtsa glasuuri, kasutades tugevat koort ja poolkooke. magus šokolaad.

12
Kiireks parandamiseks ostke poest ostetud glasuur. Külastage kohalikku toidupoodi, et hankida glasuurkonteiner, mis on saadaval selliste maitsetega nagu šokolaad ja vanilje. 1 anumas peaks olema palju glasuuri kuni jää minikoogikestele.Ostke vanilje glasuur ja soovi korral kasutage toiduvärvi, et muuta see erinevat värvi. Poest ostetud glasuur toimib kõige paremini, kui määrite selle laotusnoaga otse koogile.

13
Looge koogikeste kiireks ja elegantseks külmutamiseks kott. Täida ühekordselt kasutatav kaunistuskott (või lihtsalt suletav kilekott) glasuuriga. Lõigake koti alumine ots ära ja seejärel pigistage glasuur koogi peal keerises välja. Katsetage eelnevalt oma torustiku võimet, pigistades glasuur enne koogikeste külmutamist soovi korral salvrätikule või taldrikule. Lõikamisel alumisest otsast maha, tehke väike lõige. Kui soovite, et korraga rohkem härmatist välja tuleks, saate lõike alati suuremaks muuta.

14
Kaunista iga koogi kook lameda glasuuriga laotamisnuga. Kastke laotusnuga oma glasuurisse ja alustage glasuuri kihistamist koogile. Silu koogikesel glasuur nii, et kogu pealispind oleks kaetud, tehes oma puistenoaga ringi, kuni jääd selle välimusega rahule. Kuna need on minikoogid, ei pea te tonni välja koogima. 1 väike lusikatäis peaks asja ära tegema.

15
Soovi korral lisage minikoogikestele kaunistusi. Koogikestele saate lisada puisteid, komme või muid väikeseid söödavaid esemeid. Kaunistused on kõige parem lisada kohe pärast glasuuri lisamist. Kui glasuur on juba tahenenud, ei jää sellised asjad nagu puistad või väikesed söödavad lilled glasuurile kergesti külge. Koogikeste kaunistused leiate kohalikust toidupoest, koogitaigna segu ja glasuurimisvõimaluste kõrvalt.