Kuidas Keurigi puhastada

Keurigid sobivad suurepäraselt üksikute tasside kohvi valmistamiseks, kuid aja jooksul võivad need määrduda ja masinasse võib koguneda. Aeg-ajalt peate oma Keurigi puhastama, et see valmistaks tassitäit maitsvat kohvi. Iga nädal peaksite puhastama eemaldatavaid osi ning vahetama filtrit ja eemaldama katlakivi iga paari kuu tagant. Kui teie Keurig on ummistunud, saate kaunahoidja ja nõela käsitsi välja puhastada. Kui masin on puhas, maitseb teie kohv värskelt iga pruulimise järel!

1
Pühkige kogu masin seebiveega. Sega vedel nõudeseep sooja veega täis kraanikausis. Niisutage puhastuslapp seebivees ja väänake see välja, et see ei tilguks. Pühkige kõik Keurigi välispinnad tolmu või kuivanud kohvi eemaldamiseks. Keskenduge sellistele aladele nagu kruusialus ja kaunahoidja, kuna need saavad kõige mustemaks. Kui hakkate puhastama, veenduge, et hoidikus poleks K-tassi ega kohvipadi. ​​Kui teie Keurigil on puuteekraan, pühkige see kuivaks. paberrätik, kui olete selle puhastamise lõpetanud, et see ei saaks kahjustada.

2
Eemaldage ja peske alumine reservuaar. Alumine reservuaar asub kruusialuse all ja seda kasutatakse juhuslike lekete püüdmiseks. Tõmmake alumine reservuaar välja ja leotage see seebiveega täidetud kraanikaussi. Enne loputamist puhastage kõik kinnijäänud jäägid puhastuslapiga. Kruusialus toetub tavaliselt alumise reservuaari peale. Kruusialuse võite pühkida lapiga või leotada seda kraanikaussi.

3
Leotage veepaaki seebivees. Tõmmake paak Keurigilt maha ja tühjendage vesi oma kraanikaussi. Enne leotamist loputage paak sooja veega. Puhastage paagi sisemust puhastuslapiga enne selle uuesti puhtaks loputamist. Kui teil on veepaagis Keurigi filter, tõmmake see enne paagi väljapesemist välja.

4
Laske alumisel reservuaaril ja paagil õhu käes kuivada. Asetage paak ja reservuaar tagurpidi kuivatusrestile, et need saaksid õhu käes kuivada. Enne Keurigile tagasi panemist laske neil täielikult kuivada. Ärge kasutage nende kuivatamiseks rätikut, kuna see võib paaki sisse jätta ebemeid.

5
Tõmmake kaunahoidja ülalt välja. Tõstke Keurigi peal olevat käepidet, et pääseda juurde kaunahoidjale. Haarake hoidiku hoidiku servadest ja tõmmake see masinast eemaldamiseks ettevaatlikult üles. Kaunahoidja kassett tuleb kergesti välja, et saaksite seda puhastada. Olge kaunahoidja kohal oleva nõela suhtes ettevaatlik, kuna see on terav.

6
Eraldage lehter kaunahoidja küljest. Kaunahoidja on valmistatud 2 tükist, mida hoitakse keskelt koos. Tõmmake kaunahoidja ettevaatlikult lahti, et eemaldada alumine lehter ümbrise sektsioonist. Võimalik, et peate lehtrit keerama, et see lahti saada. Võtke lahti kraanikausi kohal olev padjahoidja või paberrätik, juhuks kui kohvipaks välja kukub.

7
Torka kirjaklamber läbi kaunahoidja toru. Painutage paberit käsitsi lahti, kuni see on sirge. Kleepige painutamata kirjaklambri ots Keurigi kaunahoidja allosas olevasse väikesesse torusse, et ummistused lahti murda. Võtke kirjaklamber ümbrisehoidikust välja, et kõik purustatud jäägid saaksid augu kaudu välja kukkuda. Jätkake kaunahoidjasse torkamist, kuni te enam jääke ei näe. Kui teil pole kirjaklambrit, võite kasutada ka hambaorki.

8
Loputage kaunahoidja ja lehter sooja vee all. Lülitage kraanikauss sisse nii, et see jookseks sooja vett. Hoidke kaunahoidjat ja lehtrit tagurpidi vee all, et kõik jäägid välja loputada. Pöörake kaunahoidjat ja lehtrit vee all, kuni see on täielikult loputatud. Vältige kaunahoidja puhastamise ajal seebi kasutamist, kuna see võib mõjutada teie kohvi maitset, kui seda täielikult välja ei loputa.

9
Puhastage nõela sisemus oma kirjaklambriga. Nõel asub teie Keurigi sees kaunahoidja kohal. Kasutage sama kirjaklambrit, mida kasutasite kaunahoidja toru puhastamiseks ja torgake see nõela keskel olevasse avasse. Liigutage kirjaklambrit edasi-tagasi, et vabastada kohvipaksu või katlakivi, mis võisid sisse jääda. Olge nõela puhastamisel ettevaatlik, kuna see on terav ja võib teile haiget teha.

10
Asetage kastrulihoidja oma masinasse tagasi. Kinnitage lehter ja kambrisektsioon uuesti, vajutades need kokku. Asetage kogu kaunahoidja sellesse kohta, kust selle välja tõmbasite, ja lükake see õrnalt oma kohale tagasi. Podihoidja klõpsab, kui see on uuesti kinnitatud. Tavaliselt on kaunahoidikul ja Keurigil nool, mis näitab, kuidas see sisestada. Veenduge, et kaunahoidja oleks õigesti joondatud.

11
Käivitage oma masinas 2 ainult vee tsüklit. Asetage tühi kruus jaoturi all olevale kruusialusele. Täitke veepaak maksimaalse täitmisjooneni ja käivitage masinas ainult vee tsükkel. Laske veega kruusi täita, kuni esimene tsükkel on lõppenud. Tühjendage kruus ja käivitage masin veel üks kord ilma K-tassita, et see saaks eemaldada kõik jäägid. Mõned Keurigi masinad sunnivad teid puuteekraanil nuppu vajutama, et kinnitada, et soovite tsüklit ilma K-tassita käivitada. Teised masinad võivad sundida teid enne uue tsükli käivitamist käepidet tõstma ja uuesti sulgema.

12
Tühjendage veepaak ja eemaldage filter. Võtke Keurigi masinast reservuaar välja ja valage selle sees olev vesi välja. Kui teie Keurigil on veefilter, tõmmake see paagist välja ja asetage masina katlakivi eemaldamise ajaks kõrvale. Kui veepaak on tühi, pange see Keurigile tagasi.

13
Segage paagis võrdsetes osades katlakivieemalduslahust ja vett. Valage veepaaki täis pudel Keurigi katlakivieemalduslahust, mis on tavaliselt umbes 410 ml. Täitke pudel uuesti valamu veega ja lisage see lahuse lahjendamiseks paaki. Keurigi katlakivieemalduslahust saate osta veebist või suurte kaupluste köögiosadest.

14
Käivitage Keurig, kuni vilgub tuli “Add Water”. Asetage kruus jaoturi alla, et lahus selle käivitamisel maha ei valguks. Enne kui hakkate tavalist masinat kasutama, veenduge, et masina sees ei oleks K-tassi. pruulimise tsükkel. Käivitage masin ja laske esimesel tsüklil kruus täita. Kui esimene tsükkel on lõppenud, tühjendage kruus ja alustage kohe uut tsüklit. Jätkake tsüklite käivitamist, kuni paak on tühi ja tuli “Add Water” hakkab vilkuma. Kui teie Keurigil on puuteekraan, kuvatakse ekraanil, kui see vajab jooksmiseks rohkem vett.

15
Laske oma Keurigil vähemalt 30 minutit seista. Teie Keurig salvestab osa lahusest pärast tsüklite käivitamist sisemises reservuaaris. Jätke Keurig vähemalt 30 minutiks rahule, et katlakivieemaldusvahend saaks reservuaaris olevad jäägid või kogunemised lahti murda. Kui kasutate Keurigi katlakivi eemaldamiseks äädikat, jätke see umbes 4 tunniks seisma, et sellel oleks aega kogunenud katlakivi lagundada. sees.

16
Täitke paak puhta veega. Valage järelejäänud lahus või vedelik oma kraanikaussi ja loputage seda sooja vee all. Loputage paak põhjalikult, et sinna ei jääks lahust. Täitke paak puhta veega maksimaalse täitmisjooneni ja asetage see tagasi oma masinale.

17
Jookse oma Keurigiga ainult veetsükleid vähemalt 12 korda. Asetage kruus kruusialusele ja käivitage oma masinas ainult kuuma veega tsükkel. Kui esimene tsükkel on lõppenud, tühjendage kruus ja käivitage kohe pärast seda uus tsükkel. Jätkake tsükleid, kuni olete seda 12 korda teinud, et puhastada kogu katlakivieemalduslahus. Kõigi tsüklite käivitamiseks peate võib-olla vähemalt korra veepaaki täitma. Eemaldage Keurigist katlakivi iga 6 kuu järel.

18
Leotage uut filtrit 5 minutit vees. Keurigi filtreid tuleks vahetada iga 3 kuu tagant või iga 60 paagi täitmise järel. Võtke asendusfilter ja asetage see külma veega kaussi. Laske filtril enne Keurigisse panemist vähemalt 5 minutit leotada. See aitab filtril paremini töötada, kui see on teie paagi sees. Uusi Keurigi filtreid saate osta veebist või suurte kaupluste köögiosast.

19
Tõmmake filtritoru veepaagist välja. Filtritoru asub tavaliselt Keurigi veepaagi keskel või tagaküljel. Lihtsalt tõmmake toru Keurigist välja ja asetage see paberrätikule, et see teie letti märjaks ei saaks. Igal Keurigil pole filtrit.

20
Vana filtri eemaldamiseks võtke toru põhi lahti. Keurigi filtrid koosnevad pikast torust ja põhjas olevast võrgutükist, mis hoiab filtrit paigal. Haarake põhjas olevast võrgutükist ja tõmmake see filtri väljavõtmiseks lahti. Kui olete vana filtri eemaldanud, visake see minema. Võtke vana filter välja, kuni uus filter immub. Nii saate pärast uue filtri leotamist kohe sisse panna.

21
Loputage uut filtrit 1 minut vees. Võtke uus filter veekausist välja ja loputage seda jaheda vee all. Pöörake filtrit oma kätes, et see täielikult loputada. Hoidke filtrit veejoa all vähemalt 1 minut, enne kui selle torusse asetate.

22
Asetage uus filter torusse ja asetage see tagasi paaki. Hoidke filtritoru tagurpidi ja asetage filter selle sisse. Enne filtri Keurigisse tagasi panemist pange filter paigale, et filter oma kohale kinnitada. Kui filter on vahetatud, saate Keurigi kohe uuesti kasutada.