Kuidas keerutada kookide jaoks mitut glasuurit

Olenemata sellest, kas olete tavaline pagar kodus või algaja, võib glasuurimiskunsti täiustamine tunduda aeganõudev protsess. Ideaalse keerise koogile või koogile laitmatult sileda serva saamine võib võtta tunde ja tunde. Nii et kui näete midagi mitmevärviliste härmatise keeristega, kipute seda võimatuna märkima. Protsess on aga petlikult lihtne. Kõik, mida vajate, on mõned tavalised küpsetusvahendid, nagu torukotid, glasuurimisotsad ja spaatliga.

1
Lükake glasuuriots oma torukotti. Valitud otsiku tüüp muudab glasuuri stiili. Näiteks Wiltoni 2D suletud täheots loob härmatises kortsulise välimuse. Wilton 1M avatud täheots annab teile sujuvama välimuse. Valik on siiski teie otsustada!Võite kasutada ka sidurit, mis võimaldab teil külmutusotsaku välja vahetada ilma uut torukotti kasutamata. Või kui teil toruotsikut pole, ärge muretsege ! Saate lihtsalt koti otsa ära lõigata ja sealt edasi minna. Kuid pidage meeles, et see, kui palju te ära lõikate, muudab teie härmatise laiust.

2
Mõõtke ja lõigake otsa ümber. Kasutage pliiatsit või näpunäidet, et märkida torukotti joon vahetult enne glasuurotsa põhja. Soovite jätta veidi ruumi otsa otsa ja koti lõikamise koha vahele. See aitab vältida otsaku väljakukkumist või jäätumist, kui hakkate seda kasutama. Pärast ala mõõtmist lõigake koti ots kääridega ära, nii et jäätumise ots tuleks vabalt välja. Kui kasutate sidurit, lõigake kott lihtsalt ühenduse otsast mööda, seejärel pange oma eelistatud jäätiseots peale ja kinnitage selle kinnitamiseks siduri väiksem osa üle selle.

3
Asetage torukott kõrgesse tassi või klaasi. Tassi materjal ei oma tähtsust, kuid proovige veenduda, et see poleks liiga kitsas. Kui teil on klaas, pange torukott sisse nii, et ots jääb allapoole. Seejärel voldi ülejäänud kott üle ja ümber klaasi servade. Kinnitage koti ülejääk kummipaelaga. Kui soovite, et torukott oleks turvaline, peate selle võib-olla mitu korda mähkima.

4
Lusikaga oma glasuurid kotti. Kasutage spaatlit või suurt lusikat, et asetada glasuur torustikukotti. Keskenduge ühele glasuurile korraga. Soovite püüda hoida iga härmatis omal küljel. Kahe glasuuriga töötamine on lihtsam, kuna poolitate koti lihtsalt pooleks. Kuid kolme kuni nelja glasuuriga töötamine muudab selle pisut keerulisemaks.Jäta jääkatuse ja tassi ülaosa vahele ruumi.Ärge muretsege, kui see pole täiuslik, saate glasuurit siiski keerutada ilma probleem.

5
Pigista kõik õhumullid välja. Eemaldage kummipael ja võtke kott tassist. Seejärel haarake torukotti servadest ja lükake kogu jääkast otsa poole. Selle hõlbustamiseks võite koti otsa keerata. Pigistage ühtlaselt, kuni otsast tuleb härmatis. Soovi korral võite koti otsa kinnitada kummipaela või keeratava lipsuga.

6
Proovige mõnda harjutust. Olenevalt sellest, kui palju erinevat tüüpi glasuure kotis on, võib korraliku keerise saamiseks kuluda kauem aega. Võimalusel proovige veidi pabertaldrikule või varukoogile asetada. Tõenäoliselt näete alguses ainult ühte või kahte maitset, enne kui ülejäänud tulevad välja. Pidage meeles, et ebaühtlane keeris on normaalne. See võib teie koogikestele isegi veidi iseloomu lisada.

7
Valmistage torukotid ette. Vajalike torukottide arv sõltub kasutatavate glasuuride maitseainete arvust. Näiteks kui soovite keerutada kolme erinevat glasuurit, siis vajate kolme torukotti pluss ühte. Täiendavat glasuurkotti kasutatakse kõigi glasuuride ühendamiseks ja see tuleks kõrvale jätta. Pidage meeles, et nelja erineva glasuuriga ületamine muudab kõige ühte kotti mahutamise väga keeruliseks.

8
Asetage kotid kõrgetesse tassidesse või klaasidesse. Võtke iga kott ja asetage need eraldi tassidesse. Seejärel voldi üleliigsed kotid üle klaaside servade. Kinnitage igaüks kummiribadega. On oluline, et need jääksid paigale, kuna panete härmatise kotti, mis seda kaalub.

9
Lusikaga glasuur kottidesse. Kasutage spaatlit või suurt lusikat ja hakake oma glasuuri viimist kottidesse. Suruge alla, kuid ärge pakendage glasuurit, kuna soovite, et ots jääks täitmata. Kuna paned igasse kotti ainult ühe glasuuri, võid neid täita nii, nagu soovid. Lihtsalt veenduge, et täidate need umbes 3/4 ulatuses, kuna peate kotid hiljem kinni keerama.

10
Pigista kõik õhumullid välja. Eemaldage iga torukott oma klaasist ja suruge kätega jääkast otsa poole. Seda tehes saate torustiku alust väänata, et aidata härmatist allapoole nihutada. Kui te ei saa enam alla suruda, kinnitage kottide otsad kummipaelte või keerake sidemetega.

11
Lõika torukottide otsad ära. Nüüd, kui iga kott on härmatist täis, on aeg otsad ära lõigata. Teil pole vaja suurt auku, vaid väikest pinda härmatise läbimiseks. Proovige lihtsalt koti otsad ära lõigata. Saate alati rohkem ära lõigata, kui sellega hiljem hätta jääte.

12
Pange oma lisakotti glasuuriots. Nüüd võtke varutoru kott, mille varem kõrvale panite, ja lükake selle otsa glasuuriots. Valitud otsiku tüüp muudab teie koogikeste glasuuri välimust. Näiteks Wiltoni 2D kinnise tähe ots loob kortsulise välimuse, samas kui Wilton 1M avatud tähe kasutamine loob ühtlasema härmatise. Siin pole valet valikut, seega võite sellega vabalt mängida!

13
Mõõtke ja lõigake ots tagavarakotile. Kui olete glasuuri otsa asetanud torukoti otsa, märkige joon vahetult enne otsaku alust. See on koht, kus te koti lõikate. Veenduge, et jätate koti ja glasuurotsa otsa vahele veidi kattumist, kuna see aitab lekkimist vältida. Samuti hoiab see teie otsa kindlalt kotis!

14
Pange kõik oma glasuurkotid tühja torukotti. See sobib hästi, kuid varukotti peaks saama kolm kuni neli kotti. Teil võib olla üks või kaks kotti teistest pisut kõrgemal, kuid see ei oma tähtsust, kui hakkate jäätuma. Edasi minnes peaks kõik ühtlustuma.

15
Pigistage glasuur välja, kuni näete kõiki värve. Samamoodi, kui liigutasite glasuuri eraldi kottides allapoole, suruge kõik glasuurid alla kombineeritud koti otsa poole. Iga värvi väljatoomiseks võiksite teha paar keerist või joont. Siiski ei tohiks kuluda kaua aega, kuni näete iga varjundi täiuslikku segu.