Kuidas krõpsude kotti kokku voltida

Kui teil kotiklambrit pole, on krõpsude värskena hoidmiseks mõned võimalused. Lihtsaim viis seda teha on voldida koti ülaosa mitu korda enda peale pärast liigse õhu väljasurumist. Kui teete seda, hoidke oma laastud voldid allapoole ja asetage voltidele raske ese, et kott suletuks jääks. Teine võimalus on voldida nurgad koti keskosa poole, enne kui volditakse paar kihti nurkade peale. Seejärel torkake pöidlad nurgavoltidesse ja keerake need üle koti ülaosa, et luua õhukindel tihend.

1
Asetage kott maha ja siluge õhu eemaldamiseks välja. Raputage kotti veidi, et laastud saaksid koti põhja settida. Asetage krõpsude kott selga nii, et silt oleks ülespoole. Siluge koti ülemist osa 3–4 korda tasaseks. Töötage koti alt üles, et eemaldada kotist liigne õhk. See meetod on lihtne, kuid see ei hoia õhku väljas, kui te ei hoia ava raske eseme all. Mida rohkem õhku kotis on. , seda kiiremini teie kiibid aeguvad.

2
Voldi koti avaus enda peale. Pöörake kotti nii, et koti avaus oleks teie poole. Haarake avatud otsa nurkadest nimetissõrmega koti peal ja pöialdega allpool. Koti sulgemiseks keerake koti ülemine 1–2 tolli (2,5–5,1 cm) ülemine osa enda peale.

3
Jätkake koti voltimist 2,5–5,1 cm (1–2 tolli) kihtidena. Kui esimene voltimine on lõpetatud, vajutage allapoole mööda õmblust, kus selle voltisite. Seejärel libistage pöial voldi alla ja haarake koti ülaosast. Looge täiendav volt, mis on sama suur kui teie esimene volt. Korrake toimingut, kuni olete loonud 5–6 volti. Pärast iga voltimist vajutage koti ülaosa alla, et see suletuks jääks.

4
Hoidke kotti tagurpidi enda peal. Võtke kott ja pöörake see tagurpidi, nii et voldid jääksid koti põhja. Teie krõpsude kott peaks jääma automaatselt kokkuvoldituks. Selleks, et voltid aja jooksul lahti ei hargneks, asetage voltide peale vaas, kauss või midagi rasket, et need jääksid kaalutuks. Kui te neid üldse alla ei kaalu, võivad voldid aeglaselt lahti tulla.

5
Asetage kott lauale ja tasandage ülemine osa, et eemaldada liigne õhk. Raputage oma kotti veidi, et koguda koti põhja laastud. Asetage kott tasasele pinnale ja asetage see selili nii, et silt oleks ülespoole. Seejärel tasandage koti ülemine pool peopesaga. Tehke seda 4-5 korda, et koti küljed kortsuda. See meetod loob parima tihendi, kuid nõuab veidi rohkem tööd. Samuti on teil vaja rohkem kotti, et olla tühi, nii et te ei pruugi seda teha, kui teie kott on enamasti täis. Seda meetodit on väga raske välja tõmmata, kui teil on väiksem krõpsude kott. Parem on väiksemad kotid lihtsalt kokku voltida.

6
Voldi koti ülemised nurgad keskkoha poole, et need kokku puutuksid. Hoides kotti tasapinnaliselt, keerake avatud otsa iga nurk koti keskkoha poole. Kallutage iga nurka allapoole, nii et mõlemad nurgad puutuvad kokku 2–3 tolli (5,1–7,6 cm) allpool koti ava.

7
Voldi ülemine osa 2,5 cm (1 tolli) nurkade peale. Hoidke nurgad tasaseks surudes, kui pigistate koti ülaosa ühenduskohtadest, kus nurgad hakkavad koti keskosa poole kalduma. Pöörake koti ülemine osa ettevaatlikult 2,5 cm (1 × 1 tolli) nurkade ülaosa alla. Koti all hoidmine ei tohiks olla keeruline. Lihtsaim viis seda teha on kasutada keskmisi, sõrmuseid ja roosasid sõrmi, et suruda need kokku voltimise ajal laua vastu.

8
Jätkake koti ülaosa voltimist, kuni teil on 2-3 kihti. Võtke voldik ja korrake protsessi. Haarake oma esimese volti ülaosast ja looge teine ​​volt, mis on sama suur kui esimene kiht. Korrake seda protsessi, kuni olete loonud 2-3 kihti. Selleks, et see toimiks, peavad teil olema voldikute all olevad nurgad vähemalt 1 tolli (2,5 cm). Vajutage oma peopesa koti kokkuvolditud osadesse, et need tasandada.

9
Torkake pöidlad nurgaklappidesse ja pöörake koti ülaosa ümber. Koti sulgemiseks hoidke koti ülaosas olevaid volte nimetis-, kesk-, sõrmuse- ja roosade sõrmedega allapoole. Sisestage pöidlad nurkade ja koti vahele. Tõstke kott üles ja lükake voldid allapoole, tõmmates samal ajal nurki üles, et koti ülaosa ümber pöörata ja see enda külge sulgeda. Põhimõtteliselt hoiab nurkade ja ülaosas olevate voltide vaheline pinge kotti suletuna.