Kuidas kasutada Amazon Lockerit

Kas teil on uudishimulikke naabreid, kes pööravad teie pakkidele liiga palju tähelepanu? Või võib-olla on teil haukuv koer, kes vihkab kuulda, kuidas kutt ukse taga on? Ükskõik, milline on teie arutluskäik, on mõnikord lohutav teadmine, et teie Amazoni saadetis on turvalises kohas, selle asemel, et lihtsalt oma esiküljel hängida. Siin tulebki sisse Amazon Locker! Lugege edasi, et teada saada, kuidas seda tasuta teenust kasutada.

1
Lisage oma ostukorvi toode, mida soovite osta. Selleks navigeerige toote Amazoni lehele ja klõpsake ekraani paremas servas kollast nuppu “Lisa ostukorvi”. Kui te pole veel Amazoni sisse logitud, palutakse teil pärast valimist sisestada oma kasutajanimi ja parool. et liikuda edasi oma ostukorvi.

2
Kui Amazon Lockeri valik on teie piirkonnas saadaval, näete oma tarneaadressi all linki. Kapi asukoha valimiseks klõpsake lingil.

3
Valige loetletud valikute hulgast kapi asukoht või otsige teist asukohta aadressi, sihtnumbri, maamärgi või kapi nime järgi. Enamik Amazoni kappe asub 7-Eleven kauplustes.

4
Pärast kapi asukoha valimist suunatakse teid lehele, kus saate valida tarnekiiruse. Levinumad valikud on tavaline kappi kohaletoimetamine (tasuta), kahepäevane kappi kohaletoimetamine (Amazon Prime’iga tasuta) ja ühepäevane kappi kohaletoimetamine.

5
Kui olete erinevate tarnevalikute hulgast valinud, vajutage nuppu Jätka.

6
Valige oma makseviis ja vajutage “Jätka”. Saate valida oma kontoga juba seotud maksetüüpide hulgast või lisada uue krediit-, deebet- või kinkekaardi.

7
Vaadake üle ja esitage tellimus.

8
Kontrolli oma e-maili. Saate kättetoimetamise teatise, kui pakk jõuab teie kappi. Sellel teatel on kood, mida vajate kapis olevale pakile juurdepääsuks.

9
Minge pealevõtmiskohta. Kapid on tavaliselt sissepääsule üsna lähedal, kuid kui te neid ei leia, küsige poe töötajalt.

10
Järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid ja sisestage järeletulemise kood. Teie kapp avaneb ja saate oma paki kätte saada.