Kuidas hoida smuutit külmana

Olenemata sellest, kas olete liikvel ja proovite püsida terve või valmistate smuutit kosutavaks suupisteks, on smuuti külmana hoidmine hädavajalik ülesanne, et aidata teil nautida segatud maiust. Kui teil pole terve päeva külmkappi kasutada, võib olla keeruline leida viisi, kuidas oma smuutit külmas hoida, kuid kui te võtate vajalikud meetmed, saate tagada, et saate oma smuutit mõnusalt ja külmalt nautida.

1
Kasutage anumat, mis on ehitatud vedelike külmana hoidmiseks. Kui sul ei ole aega smuutit eelmisel õhtul külmutamiseks ette valmistada või soovid nautida värskelt valmistatud smuutit, siis leia konteiner, mis on spetsiaalselt loodud selleks, et hoida smuutit pikka aega külmas. Tavaliselt leiate seda tüüpi konteinereid veebist või kohalikust supermarketist või riistvara kauplustest.

2
Valmistage oma smuuti külmutatud koostisosadest ja jääst, et smuuti valmistada. Külmutatud puu- ja juurviljade või jää segamine smuutisse selle valmistamise ajal langetab smuuti algtemperatuuri ja see omakorda võimaldab kauem külmemana püsida. Saate valmistada smuuti retsepti koostisainetest eraldi pakendatud portsjonid ja hoida neid sügavkülmikusse, kui neid vajate.

3
Hoidke oma konteiner õhukindlalt suletuna. See hoiab ära sooja õhu sattumise smuutinõusse ja säilitab külma temperatuuri pikemaks ajaks. See tagab ka selle, et lekkeid ei juhtuks! Kinnitage anum kindlasti selle sulgemisel tihedalt ja veenduge, et konteineril on tihedalt suletav ja kindel kaas.

4
Aseta smuuti tagasi külmkappi. Kui jõuate tööle, kooli või mõnda muusse sihtkohta, asetage oma smuuti külmikusse, kui see on teie käsutuses, kuni olete valmis seda jooma.

5
Pane smuutikonteiner termosesse või jahutisse, kui sul pole juurdepääsu külmkapile. Kui külmkapp pole teie käsutuses, asetage smuutikonteiner jahutisse või suuremasse isoleeritud termosesse, et temperatuur oleks võimalikult madal.

6
Valmista smuuti eelmisel õhtul ja hoia sügavkülmas. Kui tead, et lähed järgmisel päeval välja või lähed varahommikul välja, säästab smuuti valmistamine eelmisel õhtul ka ettevalmistusaega. Hea mõte on jätta hoiule jäävatest smuutidest välja sügavkülmas.

7
Ostke sügavkülmikukindlaid anumaid, mis ei pragune. Veenduge, et teie anum oleks sügavkülmikusõbralik, et teie smuuti ei lõhkeks sügavkülmas ega praguneks, kui see sulama hakkab. Võite kasutada reisikruuse nagu Bubba, Thermos või isegi sügavkülmikukindlad masonpurgid. Jätke anuma ülaossa kindlasti natuke ruumi, et kui teie smuuti külmumisel paisub, ei voolaks see üle.

8
Võta smuuti hommikul sügavkülmast välja. Niipea, kui teile meenub järgmisel päeval, eemaldage see kindlasti, et saaksite sulatamisprotsessi alustada. Parim on smuuti eemaldada 6–8 tundi enne joomise algust, et see jõuaks sulada. Laske smuutil sulada, kuni see on sellise konsistentsiga, nagu soovite seda juua. Kui soovite lasta sellel aeglaselt sulada, jätke see nii kauaks külmkappi seisma, kui võimalik, või laske sel külmikus sulada, kui teil on seda terve päev kasutada. Kui soovite, et teie smuuti sulaks kiiresti, jätke see külmikusse välja. nii külmkappi kui sügavkülmikut toatemperatuuril või proovige seda sooja vee all lasta.

9
Kui te ei soovi oma smuutit külmutada, külmutage ainult oma reisikonteiner üleöö. Pärast smuuti valmistamist järgmisel hommikul eemaldage konteiner sügavkülmast ja valage smuuti sinna. Külmutatud konteiner aitab hoida teie värsket smuutit külmemana kauem kui tavaline toatemperatuuril anum.