Kuidas burritot rullida

Täiuslikult rullitud burrito on kunst, mille poole tasub pürgida. Rullimine on burrito valmistamisel ülioluline. Pole palju masendavam, kui hakata burritot sööma, kuid selle sisu kukub välja armetu mässu saatel. Sel põhjusel leiutas inimene tehnika, mis austaks burrito sisu, laskmata neil tortilla küüsist pääseda. Kui soovite teada, kuidas burritot mähkida, lugege edasi!

1
Veenduge, et teie tortilla oleks selle sisu jaoks piisavalt suur. Hea rusikareegel on, et teie burrito oleks vähemalt kaks korda suurem kui sellesse pandav sisu. See tähendab, et olete burrito pooleks voldinud, sisu sees, ja jõuda hõlpsasti mõlemasse otsa, kus on ruumi.

2
Pange oma tortillasse veidi niiskust. See samm on hädavajalik. Tortilla soojendamine soojaks ja niiskeks muudab selle painduvaks, mis tähendab, et sellega on lihtsam töötada. Selle sooja niiskuse saamiseks oma tortillasse proovige üht järgmistest: asetage tortilla suure paninipressi alla keskmisel kuumusel 20–30 sekundiks. Asetage tortilla taldrikule 30 sekundiks mikrolaineahju, kasutades kõrget temperatuuri. .Aurutage burritot kaubandusliku aurutiga.

3
Lisa burrito sisu ettevaatlikult tortilla keskele. Tõenäoliselt on teil juba ettekujutus, mida soovite oma burrito sisse panna, kuid kui ei, siis võite võtta vihje järgmistest näidetest: oad (mustad, praetud, pinto jne) riis (valge, pruun või “hispaania”). )Liha (carnitas, carne asada, kana jne) Juust SalatSalsa (“punane”, st pico de gallo või “roheline”, st tomatillo salsa) HapukoorGuacamole

4
Ühendage esi- ja alumine klapp ning tõstke tortilla kiiresti õhku. Hoidke burrito sisu kindlasti tortillas. Asetage see uuesti alla, avatud näoga.

5
Tõmmake tortilla vasak klapp üle burrito sisu keskosa poole. Hoidke seda klappi paigal. Tõenäoliselt ei ulatu see keskele, kuid see peaks looma tasku, mis hoiab teie täidiste ühte külge paigal.

6
Tõmmake tortilla parempoolne klapp üle burrito sisu keskosa poole. Tõenäoliselt ei kattu teie tortilla klapid sel hetkel. Ärge tõmmake klappide otstest liiga tugevalt, kui keerate need keskele. See võib tortillat rebida ja sisu välja valguda, enne kui see suhu valgub.

7
Torkake tortilla ülemine klapp ühe või kahe käega burrito sisu alla. Selles etapis peaksite tõmbama kogu burrito sisu oma keha poole, burrito keskele.

8
Alustades kehast ja liikudes väljapoole, rullige burritot edasi. See toob burrito kokku silindriliseks. Kui saate, laske burritol minut või kaks viimase väikese klapi peal puhata; see aitab tortilla otsad kokku sulatada, muutes need kokku.

9
Mähi burrito fooliumisse. See teeb kolme asja: see pakub isolatsiooni, et hoida burrito soojas; see aitab burritot veelgi tihendada; see annab burritot söövale inimesele vormi, mis aitab burritot koos hoida.

10
Pange oma tortillasse veidi niiskust. Jällegi on see samm hädavajalik. Soovitud kuumuse ja niiskuse saamiseks võite oma tortillat mikrolaineahjus küpsetada, aurutada või panna läbi paninipressi. Kumb teile kõige paremini sobib.

11
Lisage burrito sisu ettevaatlikult tortilla keskele, jälgides, et mitte üle koormata. Asetage väiksem kogus burrito täidist otse tortilla keskele.

12
Voldi tortilla vasak ja parem külg keskkoha poole. Kas tortilla küljed kohtuvad või burrito sisu ütleb teile, millal peaksite lõpetama.

13
Haara tortilla alumisest klaast ja suru see peale ja seejärel burrito sisu alla. See sarnaneb suure burrito kokkutõmbamise liigutusega.

14
Jätkake tortilla rullimist, kuni see omandab traditsioonilise silindri. Teie väiksem burrito on edukalt rullitud.

15
Mähi burrito fooliumisse. See tagab isolatsiooni, et hoida burrito soojas; aitab burritot veelgi tihendada; ja annab burritot söövale inimesele vormi, mis aitab burritot koos hoida.