Kuidas Amazonis õpikuid müüa

See Selgitatud õpetab teile, kuidas Amazonis õpikut müüa ja vahetada. Võite kas kaubelda õpiku Amazonile nende pakutud kinkekrediitide summa eest või loetleda raamatu oma hinnaga. Kui otsustate aga raamatu sissekauplemise asemel börsile panna, võite saada rohkem raha.

1
Uurige oodatavat vahetushinda. Klõpsake ☰ > Books & Audible > Müü meile oma raamatuid. Seejärel sisestage kirje leidmiseks õpiku ISBN, pealkiri või autor. Kui te kirjet ei leia, ei aktsepteeri Amazon teie õpikut tõenäoliselt vahetamiseks. Peate looma oma kirje ja müüma oma raamatu sõltumatu müüjana. Pidage meeles, et saate Amazonile vahetada õpiku ainult siis, kui see on heas seisukorras. See tähendab, et raamatus ei ole märke ega kirjutist (ei esiletõstmist), see on plekkideta (pole märkimisväärseid kahjustusi köitmisel, kaanel ja lehtedel) ning sellega on kaasas kõik kaasasolevad esemed (kui raamatus on mainitud kaas-CD-d, See CD peab olema kaasas, et Amazon saaks vahetuse vastu võtta).

2
Valmistage õpik ette vahetamiseks. Veenduge, et kõik kaasmaterjalid oleksid teie raamatuga kaasas; puhastage õrnalt raamatu kaaned, et eemaldada praht, nagu mustus või kulumisjäljed.

3
Klõpsake nuppu Kauple selle kaubaga. Näete seda, kui otsite oma üksust aadressil https://www.amazon.com/Amazon-Trade-In/b?ie=UTF8&node=9187220011.

4
Kõigile küsimustele vastamiseks klõpsake nuppu Jah või Ei. See välistab, kas teie raamat on Amazoniga kauplemiseks nõutavas seisukorras. Kui vastate küsimustele 2–4 “jah” või 1. küsimusele “ei”, ei saa te oma raamatut välja vahetada ja peate selle iseseisva müüjana nimetama.

5
Klõpsake kasti “Ma olen kontrollinud, et ISBN on õige” kõrval. Kui olete vastanud ülaltoodud küsimustele oma raamatu seisukorra kohta, kuvatakse loetletud raamatu ISBN. Kontrollige, kas see vastab õpikule, mille soovite vahetada, ja klõpsake selle täitmiseks kasti. Tavaliselt leiate ISBN-i oma raamatu tagakaanelt poes skannitava mustvalge vöötkoodi kohal. vaata praegust vahetusväärtust roheliselt siin.

6
Klõpsake nuppu Jätka ja logige sisse. Kui olete märkinud ruudu ISBN, näete ekraani allosas nuppu “Jätka”. Logige sisse, kui teil palutakse.

7
Klõpsake vastava tagastusaadressi all nuppu Vali see aadress. Kui teil on failis mitu aadressi, näete neid kõiki siin. Valige aadress, mida Amazon saab teie saatesildi jaoks kasutada ja kui teie vahetus ei ole vastuvõetav.

8
Kinnitage oma vahetus. Kontrollige oma tagastusaadressi, tarneviisi (tavaliselt UPS-i kohaletoimetamine), õpikut, millega kauplete, ja seda, kui palju saate. Kui soovite oma vahetuskursile lisada mõne muu kauba, saate otsida Raamatu ISBN, pealkiri või autor otsinguribal teie praeguse vahetuslepingu all sildiga „Otsi rohkem kaupu, mida vahetada”. Ühe tellimusega saate vahetada ainult kuni 1800 dollari väärtuses kaupu.

9
Klõpsake nuppu Kinnita ümbervahetus. Teid suunatakse kinnituslehele, et teie tarnesildid on teel, ja teie vahetuskrediit rakendub siis, kui Amazon õpiku(d) kätte saab ja vastu võtab. Saate vaadata oma vahetuse olekut, näiteks seda, kas see on ikka tarnitakse või laos vastu võetud, teie kaubanduskontolt.

10
Uurige, kui palju teie raamatut müüakse. Klõpsake valikutel ☰ > Books & Audible > Õpikud, seejärel sisestage oma raamatu ISBN, pealkiri või autor, et näha praegusi kirjeid. Soovite vaadata oma kirje praeguseid hindu, kirjeldusi ja pealkirju.

11
Valmistage õpik loetlemiseks ette. Veenduge, et kõik kaasmaterjalid oleksid teie raamatuga kaasas (kui teil need on); puhastage õrnalt raamatu kaaned, et eemaldada praht, nagu mustus või kulumisjäljed.

12
Pildistage raamat. Teie kirje lubab 6 pilti, nii et soovite kindlasti kuvada asjakohaseid pilte, mis aitavad raamatut müüa. Pildistage kahjustatud piirkondi, et ostjad teaksid, mida nad makstava raha eest saavad. Kasutage eredaid ja loomulikke pilte. valgustus madala või sisevalgustuse asemel lihtsa tausta ees parimate piltide saamiseks. Teie õpik võib segase taustaga kergesti kaduma minna. Saate pildistada või skannida nii olulisi lehti kui ka mis tahes kaasmaterjale, kui see aitab raamatut müüa.

13
Otsige oma raamatut. Sarnaselt raamatu uurimisele enne selle müümist minge jaotisse ☰ > Books & Audible > Õpikud, seejärel sisestage oma raamatu ISBN, pealkiri või autor. Klõpsake loendis teist õpikut, mis sarnaneb teie omaga.

14
Klõpsake nuppu Müü Amazonis. Näete seda lehe vasakus servas raamatu ja selle ISBN-13 ja ISBN-10 kaanepildi all.

15
Logige sisse või looge Amazoni müüja konto. Kui peate looma Amazoni müüja konto, peate võib-olla enne jätkamist oma isikut ja mõnda isiklikku teavet kinnitama. Lisateabe saamiseks lugege Amazonis müümise alustamise juhendit.

16
Kirjeldage oma õpikut. Kuna klõpsasite müümiseks sarnasel üksusel, luuakse suurem osa kirje üksikasjadest. Saate kirjeldada oma õpiku seisukorda kui Uus – kasutatud/vastuvõetav. Uus on täpselt selline, nagu see kõlab – uus, kasutamata, tõenäoliselt veel mis tahes kokkutõmbuvas ümbrises või originaalpakendis. Kasutatud – nagu uus võib kehtida mis tahes vähekasutatud raamat, mida peaaegu ei puudutatud. Näiteks kui võtsite pakendi lahti ja sirvisite lehti aeg-ajalt läbi, kuid ei jätnud mingeid kortse ega jälgi, võib teil olla õpik uues seisukorras – nagu uus. Kasutatud – väga hea näitab, et õpikus võib olla mõni väike kosmeetika. defektid, nagu jäljed, kriimustused, lõiked, painded ja kaane, selgroo, lehtede ja/või tolmukatte kulumine. Õpikus võib puududa ka kaasas olev kandja. Kasutatud – hea näitab, et raamat on terve (tolmukaanega või ilma), kulumisjälgedega, eriti seljal. Samuti võivad lehtedel olla esiletõstmised ja märgid ning kaanel olev kleebis, mis sarnaneb tekstiga “Teegist” Õpikus võib puududa ka kaasas olev meedium. Kasutatud – vastuvõetav näitab, et lehtedel võib olla esiletõstmist , märkmeid, märke ja/või veekahjustusi, kuid tekst peaks siiski olema loetav. Õpiku välisküljel on näha kulumist, lõikeid, painutusi, kriimustusi ja jälgi ning tolmukate võib puududa.

17
Loetlege oma raamat. Kui olete järginud ekraanil kuvatavaid juhiseid oma õpiku kirjeldamiseks, näete oma kirje kinnituslehte. Kui teie kirje on postitatud, võivad potentsiaalsed ostjad saata teile sõnumi, et esitada küsimus. Nendele suhtlustele pääsete juurde oma Amazoni müügikeskuse armatuurlaual (https://sellercentral.amazon.com/).