Kuidas võtmega õllepudelit avada

Külma õlle lahtimurdmine on suurepärane võimalus pikast päevast maha võtta või pidu elavdada. Kui sul aga pudeliavajat pole, võib õlleni jõudmine olla raske! Õnneks pakuvad taskus või kotis kõlisevad võtmed teie probleemile mugava lahenduse. Sõltumata sellest, kas avate kaane kohe pealt või kangutate esmalt servad, on õllepudelit võtmega lihtne avada!

1
Haarake kaelast oma mittedomineeriva käega. Peaksite pudelit kindlalt hoidma, et see vastu surudes käes ei libiseks. Ärge muretsege selle liiga tugeva pigistamise pärast, piisab kindlast haardest!

2
Pange tugev võti, nagu autovõti, korgi alla. See ei ole töö väikese failikapi võtme või alumiiniumist majavõtme jaoks. Valige tugev ja suurem võti, näiteks autovõti või raskem kontorivõti. Parim on valida võti, mille otsas on mitu rihmikut – see pääseb lihtsamini pudelikorgi servade alla.

3
Keerake võtit ülespoole, kuni kuulete õllepudelit hüppamist. Liigutage võtit oma domineerivas käes, nii et keerate võtit enda poole. See on sama liigutus, mida teeksite, kui lülitaksite oma auto sisse. Kuna võti on pudeli korgi all, peaks võti korgi avama!

4
Proovige korgi teist poolt, kui see kohe ära ei hüppanud. Olenevalt pudeli korgist, võtme tugevusest ja selle meetodi kasutamise kogemusest ei pruugi kork esimesel katsel lahti tulla. Ma ei sobi, keerake pudelit, kuni uus korgi osa on teie poole, ja proovige uuesti!

5
Otsige painutatud servi. Kui teie pudelikorgil on juba veidi painutatud servi, alustage sealt! Kui ei, saate alustamiseks valida mis tahes harja.

6
Lükake võtme ots harja alla. Töötage võtmeotsaga, kuni see on veidi ühe pudelikorgi serva all. See on okei, kui see ei lähe täielikult alla – vajate ainult natuke võimendust.

7
Keerake võtit, kuni serv paindub ülespoole. Keerake võtit õrnalt, kuid kindlalt edasi-tagasi, kuni pudelikorgi serv hakkab painduma. Olge ettevaatlik, et mitte suruda serva pudeli vastu – soovite, et serv oleks pärast lõpetamist suunatud väljapoole või ülespoole.

8
Korrake, kuni vähemalt 4 harja järjest on püsti. Jätkake võtit keerutamist servade all, kuni teil on järjest vähemalt 4, mis on suunatud pudelist üles või välja. Veenduge, et need oleksid kõik kõrvuti – see ei tööta, kui need on pudelikorgi ääres laiali.

9
Haarake pudelit kindlalt oma mittedomineerivas käes. Peaksite pudelit hoidma piisavalt tihedalt, et te ei vigastaks ennast ega kedagi läheduses. Ärge pigistage seda siiski liiga tugevalt – võite olla pudeli purustamiseks piisavalt tugev!

10
Lükake võtmeots painutatud servade alla. Vajutage painutatud servade all oleva võtme ots nii kaugele kui võimalik. Pole hullu, kui see ainult natuke sisse läheb. Võtme võimenduseks kasutamiseks on vaja lihtsalt piisavalt ruumi.

11
Vajutage klahvi üles, kuni kate avaneb. Haarake võtit tugevasti domineerivas käes ja vajutage ülespoole, kuni kork eemaldub. Olge ettevaatlik, et mitte liiga tugevalt vajutada. Kui olete pudeliga liiga karm, võite selle ülaosa ära murda!