Kuidas õllepudelit avada

Lihtsaim viis õllepudelit avada on pudeliavajaga, kuid lootust on veel, kui sul seda pole. Õllepudeli korgi hõlpsaks eemaldamiseks võite kasutada tulemasinat või tööpinna serva. Pidage lihtsalt meeles, et need võivad protsessi käigus kahjustada saada. Enne alustamist kontrollige veelkord, et teie õllel poleks keeratavat korki!

1
Hoidke õllepudelit ja pudeliavajat vastaskäes. Haara õllepudelist pudeli põhjast. Hoidke pudeliavajat käepidemest nii, et lame ots, mille keskel on väljalõigatud osa, jääb nähtavale. Võimalik, et teil on kõige lihtsam hoida pudeliavajat domineeriva käega.

2
Kiilu avaja terav serv pudelikorgi külje alla. Vaadake pudeliavaja lameda otsa väljalõiget. Käepidemele lähim väljalõigatud osa serv on serv, mille soovite pudelikorgi alla kiiluda. Kui olete pudeliavaja terava serva pudelikorgi alla kiilunud, peaks väljalõike vastasserv toetuma sellele. pudeli korgi ülaosa.

3
Tõstke oma domineeriva käega pudeliavaja käepide üles. Kui tõstate käepidet üles, surub pudeliavaja väljalõigatud osa kaugem serv pudelikorgi ülaosa alla. Samal ajal tõstab pudeliavaja terav serv korgi külje üles, mistõttu kork paindub üles ja hüppab pudelilt maha.

4
Visake pudeli kork ära või taaskasutage. Kui pudelikork on õllepudelilt lahti, võite pudeliavaja kõrvale panna ja õlut nautida!

5
Hoidke võtit domineerivas käes ja pudelit teises käes. Hoidke võtit nii, et võtme pika tera osa oleks avatud. Haarake õllepudelit alusest. Kas teil pole võtit? Kasutage selle asemel metallist nõusid, näiteks võinuga või lusikat.

6
Kiiluge võtme pikem serv pudelikorgi külje alla. Kasutage võtme siledat, lamedat külge. Vajutage võtme serv kindlalt korki.

7
Keerake võtme väljapoole suunatud serv domineeriva käega alla. Kui keerate võtme väljapoole suunatud serva alla, surub pudelikorgi alla kiilunud serv pudelikorgile ülespoole. Jätkake keeramist allapoole, kuni tunnete, et pudelikorgi osa, mille kallal töötate, tõuseb pudelist välja.

8
Pöörake pudelit ja korrake seda teisel lõigul. Jätkake pudelikorgi osade tõstmist võtmega ülespoole, kuni pudeli kork eemaldub. Kui pudeli kork lahti tuleb, visake see ära või taaskasutage.

9
Hoidke õllepudelit nii, et kork jääks tööpinna servale. Hoidke õllepudelit tugevalt alusest ja hoidke seda kindlalt vastu leti serva. Et näha, kas hoiate pudelit õigesti, lõdvendage pudeli käepidet. Peaksite tundma, kuidas pudel korgi juures tööpinna servast rippus. Pingutage oma käepidet. Mõned tööpinnad võivad puruneda või kriimustada, kui proovite neil õllepudelit avada.

10
Tõstke vaba käsi pea kohale. Sulgege sõrmed kokku ja keerake käsi nii, et see oleks põrandaga paralleelne. Teie peopesa peaks olema suunatud allapoole põranda poole.

11
Tõstke käsi alla ja vajutage pudeli korgi ülaosa. Lööge peopesa keskosaga korgi ülaosa. Veenduge, et kork jääks selle löömise ajal endiselt tööpinna huulele. Kui kork ei tule ära, viige pudel tagasi algasendisse, et saaksite uuesti proovida. Olge ettevaatlik, et te ei lööks oma kätt nii kõvasti alla, et saaksite endale haiget teha.

12
Jätkake proovimist, kuni kork õllepudelilt maha tuleb. Võimalik, et peate korki mitu korda vajutama, et see lahti hüppaks. Kui kork ei tule pärast mitut katset maha, kontrollige veel kord, kas hoiate pudelit õigesti. Enne käega löömist veenduge, et kork toetuks tööpinna huulele.

13
Kasutage odavat tulemasinat. Õllepudeli avamiseks kasutatav tulemasin võib saada kriimustusi ja mõrasid. Kasutage välgumihklit, mille kahjustamise eest te ei pahanda.

14
Haara õllepudelil kaelast kinni. Hoidke pudelit nii, et pöial ja nimetissõrmed jõuaksid pudeli korgi ülaossa. Pigistage sõrmed pudeli ümber, et teil oleks kindel haare.

15
Kiilu tulemasina alumine nurk pudelikorgi külje alla. Liigutage oma nimetissõrme ja pöialt, et teha tulemasinale ruumi, ilma haaret lõdvendamata. Tulemasina korpus peaks olema pudelikorgi ülaosast umbes 120-kraadise nurga all ülespoole suunatud.

16
Vajutage tulemasina ülemist otsa käega alla. Hoidke teise käega õllepudeli kaelast kindlalt kinni. Kui vajutate tulemasina ülemist otsa alla, hakkab alumine ots üles tõusma, tuues sellega pudelikorgi külje üles.

17
Vajutage välgumihkli ülemist otsa alla, kuni kork eemaldub. Kui tõstsite pudeli korgi külge, kuid kork ei hüppa maha, aidake sõrmedega õrnalt kork pudelilt maha. Visake kork ära või taaskasutage.