Kuidas valmistada vegan šokolaadiküpsiseid

Šokolaadiküpsised on klassikaline magustoit, mida paljud naudivad. Kui olete vegan või soovite katsetada veganretseptidega, ei pea te seda maitsvat maiust ilma jätma! Alustage esimesest sammust, et õppida valmistama vegan šokolaadiküpsiseid. “Teeb 12 keskmise suurusega küpsist”

1
Otsige vegan šokolaaditükke. Vegan šokolaaditükkide leidmiseks minge oma kohalikku toidupoodi või veebist.

2
Uurige ja leidke õige vegan magusaine. Kahjuks ei ole erinevad suhkrumargid tegelikult vegan, kuna mõned ettevõtted kasutavad luusüsi. Nõuetekohase uurimistöö tagamine on oluline. Lisaks võite kasutada alternatiivset magusainet kontrollitud veganbrändidega.

3
Otsige veganpiima alternatiive. Võite kasutada paljusid piima alternatiive, kuid magustamata toimib kõige paremini. Nii ei tule küpsised liiga magusad! Võite kasutada mandlipiima, kookospiima, sojapiima ja kaerapiima!

4
Otsige veganvõid. Tavaliselt leiate korraliku veganvõid oma kohalikust toidupoest.

5
Kuumuta ahi temperatuurini 350 °F (175 °C).

6
Võtke kas 1 keskmine küpsetusplaat või kaks väikest küpsetusplaati. Küpsised asetatakse küpsetamise ajal küpsetuspaberi(te)le. Küpsetusplaadi(d) võid vooderdada küpsetuspaberiga.

7
Kasutage tavalist mikserit, et segada kokku veganvõi, vaniljeekstrakt ja piimatooted. Kui teil pole mikserit, võite koostisosade segamiseks kasutada visplit.

8
Sega eraldi kausis kõik kuivained omavahel. Lisage magusaine, kookosjahu, maisitärklis, sooda, sool ja kaneel.

9
Lisage kuivad koostisosad aeglaselt märgade koostisosade hulka, kindlasti lõpetades ja segades segu kuni täieliku segunemiseni.

10
Voldi sisse šokolaaditükid. Proovige neid võimalikult ühtlaselt hajutada. See tagab, et kõik küpsised on šokolaaditükkidega täidetud.

11
Kui teil pole küpsetuspaberit, määrige küpsetusplaat enne küpsiste sellele asetamist võiga. Lehele olev või hoiab ära küpsiste kleepumise.

12
Küpsiste taldrikule kühveldamiseks kasutage küpsiselabida või supilusikatäit. Tahad jälgida, et küpsised saaksid kenasti ja ühtlaselt pallideks rullitud, nii tulevad küpsised üksteisega umbes ühesuurused.

13
Asetage küpsised küpsetusplaadile üksteisest umbes 1 tolli kaugusel. Kui olete tolli kaugusel, veendute, et küpsised ei puutuks kokku ega küpseks koos.

14
Suru küpsised lusikaseljaga alla. Tasandage need ühtlasemaks küpsemiseks. Kui küpsised hakkavad pragunema ja laiali minema, võite lusika või puhaste käte abil vormida küpsistest ilusamad ringid.

15
Küpseta küpsiseid ahjus 15-20 minutit ja/või kuni servad on kuldpruunid. See tagab, et küpsised on pärast jahutamist endiselt pehmed, kuid tugevad.

16
Võtke küpsised ahjust välja ja laske neil jahtuda, kui nende servad on muutunud kuldpruuniks. See on okei, kui küpsised on sel hetkel veel pehmed.

17
Pärast umbes 3-minutilist jahutamist lisage küpsiste peale veel kaneeli ja šokolaaditükke. See muudab küpsised rohkem välja ja on veelgi parem!