Kuidas valmistada kõvaks keedetud mune ahjus

Munade keetmine on vanaema jaoks. See viis on nii mõnusalt lollikindel, et kogu artikkel võiks olla “Viska need ahju”. Aga ära tee seda. Vältige keeva vett ja taimereid ja sebimist ning lugege edasi.

1
Kuumuta ahi temperatuurini 325º Fahrenheit (163ºC). Kui teie ahi on veidi nõrgemal poolel või kui küpsetate tosinat suurt ahju, võiksite seda soojendada kuni 177 °C (350 °F).

2
Võtke munad ja pange need muffinivormi. Kui sul on minimuffinivorm, siis veel parem. Nad ei veere nii palju. Kui te ei kasuta kogu panni, pange munad keskele. Kui pleki kaal on tasakaalus, on seda lihtsam manööverdada.

3
Kui muffinivorm on soojenenud, asetage see ahju ja seadke taimer 30 minutiks. Minge vaadake oma lemmiktelesaate episoodi, lugege peatükki sellest raamatust, mille olete kavatsenud lõpetada, või, pagan, jookske mööda kvartalit ringi. Teie töö siin on tehtud. Ja kes ütles, et sa ei oska süüa teha?Mune küpsetades tekivad koortele väikesed pruunid täpid. See on täiesti hea! Kui leotada neid vees, peaksid pruunid laigud kaduma.

4
Enne aja möödumist valmistage munade mahutamiseks piisavalt suur kauss jääveega. See ei lase munadel rohkem küpseda ega muutu munakollase ümber vastikuks roheliseks. See kiirendab ka aega, mille kulutate oodates, kuni need jahtuvad ja kooritakse.

5
Pärast ahjust väljavõtmist pange munad kohe jäävette. Need on väga kuumad – kasutage sõrmede põletamise vältimiseks tange. Laske neil 10 minutit külmas vees seista.

6
Eemaldage need veest ja koorige. Nende koored peaksid peaaegu kohe maha libisema. Sa ei keeda enam kunagi mune. Sööge need tervelt, muutke need salatiks ja hoidke ülejäänu hilisemaks. Pidage seda lihavõttepühade saabudes meeles! Surmamiseks mõeldud munapartiide küpsetamine on sel viisil täiesti stressivaba.