Kuidas valmistada tassikoogi alust

Alates sellest, kui Carrie lõi 2000. aasta saates Sex in the City oma hambad Magnolia pagariäri koogikesesse, on Ameerikal selle koogikese vastu olnud armusuhe. Ja kui koogikesi valmistatakse kümnete kaupa armastuse ja suure hoolega, väärivad need serveerimist võimalikult elegantsel viisil. Tassikoogialus on ideaalne võimalus hoida korraga palju koogikesi. See sobib ideaalselt pulmadeks, õhtusöögi magustoiduks, lastepidudeks ja töökoha hommikuteeks. Ja kuigi saate neid valmis kujul osta, on ise tegemine tõesti väga lõbus!

1
Leidke aluskiht. Ideaalne on vaagen või taldrik.

2
Leia sobiv sammas. See peab olema kõrge, nii et martini klaas, laia äärega klaas või vaas või midagi sarnast on ideaalne.

3
Leidke üks korraliku suurusega taldrik. See moodustab ainsa kihi, mille teete.

4
Asetage aluskiht kohta, kust koogikesi serveeritakse. Kuigi seda alust on võimalik väga ettevaatlikult liigutada, on parem seda mitte teha!

5
Asetage samba objekt vaagna või taldrikupõhja keskele.

6
Lisa plaadikiht. Tasakaalustage hoolikalt.

7
Aseta koogikesi pealmisele kihile. Soovi korral võid lisada ka aluskihile, aga kui koogikesi ei jätku, siis pole hullu, kasuta ainult pealmist kihti, sest see kiht tõmbab pilku.

8
Loo alus. Aluse jaoks kasutage lamedat papitükki, plastikut või paksu lõikelauda. See võib olla mis tahes kujuga – ruudu, ringi või südamekujuline, eeldusel, et see on tugev ja ilus. Mõnes poes müüakse koogipõhjasid, mis võiksid olla koogialusele sobivaks aluseks. Neid on tavaliselt väga odavalt osta ja need on juba pakitud kuld- või hõbefooliumisse.

9
Vajadusel katke põhi. Katke põhi välimuse parandamiseks pakkepaberi, fooliumi või muud tüüpi kattega. See samm pole vajalik, kui alus on juba suurepärases seisukorras ja näeb kena välja.

10
Valige kihid. Põhimõtteliselt valige taldrikud ja vaagnad, mis on kerged ja tugevad. Ideaaljuhul peaksid need aluselt üles tõustes kahanema, nii et vali esimese kihi jaoks õhtusöögitaldrik, järgmise kihi jaoks külgplaat, järgmise kihi jaoks koogiplaat ja viimase kihi jaoks alustass. plaate või segada neid. Kui teil on ilusate mustritega taldrikud, pole eklektiline sobitamine oluline. Lihtsad valged või hõbedased vaagnad on alati ohutu panus, kui soovite neutraalset välimust. Ülemise kihi jaoks, kuhu asetate ainult ühe kihi, on soovimatu CD nutikas ese. Võite jätta selle pakkimata (aga pesta seda esmalt soojas seebivees) või katta paberi või kangaga.

11
Tee sambad kihtide hoidmiseks. Siin saate omada üsna väikese kunstilitsentsi. Valige kõik, mis on tugev ja tõenäoliselt kena välja näeb. Kõige tähtsam on see, et ese peab olema toidu ümber kasutamiseks ohutu, see ei tohi võtta taldrikul liiga palju ruumi, see peab olema tasakaalus ja selle suurus peab kihtides üles tõustes vähenema, täpselt nagu taldrikud teevad. näited asjadest, mida kihtide vahel sammastena kasutada, on järgmised: klaas, tass, munatass, kangaga kaetud puhastatud purk, vaas, suhkrukauss jne. Kihistamise näide võib olla: esimene sammas vaas, teine ​​sammas klaas, kolmas sammas sammas suhkrukauss ja viimane sammas munatass.

12
Paigutage sambad ja kihid. Asetage aluskiht alla piirkonda, kuhu see jääb. Seda alust ei liigutata pärast valmistamist. Lisage esimene sammas. Seejärel tasakaalustage hoolikalt järgmine kiht. Jätkake sammaste ja tasakaalustavate kihtide lisamist. Iga kord, kui miski tundub kõikuv või ebakindel, proovige selle asemel mõnda muud sammast või kihtobjekti, et näha, mis istub paremini.

13
Lisa koogikesi. Asetage koogikesed ettevaatlikult igale koogialuse kihile. Oodake oma peokülaliste ooh ja aah.

14
Leidke aluskiht. Valige tasane aluskiht, millel on hea tugevus ja mis näeb ilus välja. Mõnusad valikud on hõbevaagen, lemmikroog jne.

15
Otsige üles kaks tordialus. Need võivad olla sama suurusega või erinevad. Kui see on erinev, siis istub väiksem alus suurema ülaosas. Kui soovite alust täiendada mõne lauateema või oma lemmikteekomplektiga vms, peate olema pisut valivam aluse värvide ja mustrite osas. seisab ja aluskiht. Kui kahtlete, on tavaline valge ja tavaline metall ohutu valik. (Kuid keegi ei pane eriti pahaks eklektiline paigutus, kui tribüünid on ilusad ja pärandi kvaliteediga.)

16
Koguge kokku. See on lihtne ja kiire: pange paika, nii et te ei peaks koogialuseid pärast kokkupanemist liigutama. Asetage aluskiht alla. Kui kasutate all salvrätikuid, veenduge, et need on juba kindlalt paigas. Asetage esimene tordialus aluskihile. Asetage aluse jalg põhjakihi keskele. Asetage järgmine tordialus esimesele tordialusele. Kui kasutate erinevaid suurusi, peaks see olema neist kahest väiksem. Jällegi asetage see keskele. Täida koogikestega, kasutades aluskihti ja kahte koogialuse kihti. Valmis. See näeb imeline välja, kuid ärge üllatuge, kui koogikesed röövivad kogu tähelepanu!

17
Külastage koogitarvikute kauplust. Tordimannekeenid on vahusambad, mida pagarid kasutavad pulmatortide ja muude dekoratiivtortide valmistamisel. Koogilauad on fooliumiga kaetud lauad, mida müüvad koogitarvikute kauplused, et hoida raskeid kooke, nagu pulma- ja jõulupuuviljatorte, et neid oleks lihtne transportida. Kolmekordse koogialuse jaoks vajate: 3 kahaneva suurusega koogilauda4 tordimannekeeni, millest üks paar on teisest suurem (pange tähele, et saate asendada sarnaste esemetega, nagu soovimatu mütsikarp ja suur purk, jne)LiimSatiinist lint soovitud värvitoonis Ilus pakkepaber (sobib oma peoteemaga või vali lihtsalt värv või muster, mida jumaldad)KääridRõivamisnõeladKahepoolne teip (tugev)Pliiats.

18
Valmistage koogi mannekeenid. Liimige iga koogimannekeeni paar kokku. Laske kuivada.

19
Kinnitage satiinlint ühe liimitud tordimannekeeni alusserva külge. Nüüd keerake see koogi mannekeeni ümber, kuni jõuate selle tipuni. Lisage siia-sinna tilk liimi, et see kindlalt paigal püsiks. Kinnitage teine ​​ots teise tihvtiga, kui jõuate koogi mannekeeni ülaossa. Korrake sama teise koogimannekeeniga.

20
Aseta paberile esimene koogilaud. Joonista see pliiatsiga ümber ja eemalda. Tehke sama kahe teise koogilauaga. Lõika välja joonistatud paberist kujundid.

21
Tupsutage liimiga üle kogu esimene koogiplaat. Sobitage paberiring sellega ja suruge alla, jälgides, et ring oleks ühtlaselt sobitatud nii, et see kataks kogu tahvli. Korrake sama kahe teise koogiplaadiga.

22
Keerake satiinlint ümber iga koogiplaadi servade. Liim paigale. (Võib-olla peate seda lühidalt hoidma, et liim kinni jääks.)

23
Ehitage tordialus. Kasutage kontrollitud tugevusega kahepoolset teipi, et hoida lauad tugikoogi mannekeenide külge kinnitatud. Asetage suurim koogilaud esimesena alla. Asetage kahepoolne teip esimese samba alusele. Otsige üles koogilaua keskosa ja suruge sammas tugevalt alla. Asetage kahepoolne teip selle mannekeeni peale. Otsige üles keskmise koogiplaadi keskpunkt ja suruge need kaks kokku nii, et põhi oleks samba tipu poole. Korrake seda järgmise mannekeeni ja viimase kihi jaoks.

24
Koht, kust te seda serveerite. Kuigi seda koogialuseid saab hõlpsasti liigutada, kui sellel pole koogikesi, on parem seda mitte liigutada, kui koogikesi on paigas. Paigutage koogikesi iga kihi ümber vastavalt soovile.

25
Pärast kasutamist pühkige puru eemaldamiseks kuiva lapiga maha. Kasutage hästi väljaväänatud niisket lappi, et märgata puhast härmatist või kleepuvat puru. Lõpuks muutub alus pisut kulukaks ja peate selle lahti tõmbama ja uue paberiga ümber mähkima ja võib-olla ka linti pesema. Ärge visake alusmaterjale ära – neid saab ikka ja jälle uuesti kasutada, kui olete valmis välismaterjale pidevalt uuendama.