Kuidas koogikesi pakkida

Kui tood koogikesi mõnele üritusele või kingid neid, leiad aega nende pidulikuks pakkimiseks, et näidata teistele oma loomingulist poolt. Koogikeste õige pakkimine enne nende sihtkohta viimist võib tähendada ka kogu erinevust armsate, õrnade magustoitude ja kokkusurutud koogipakkide vahel. Valides transpordiks õige välispakendi ja konteinerid, saate tagada, et teie koogikesed jäävad reisi üle ja jõuavad stiilselt kohale.

1
Ostke oma toidu- või kodukaupade poest dekoratiivsed koogikarbid. Valige karbid, mis on piisavalt suured, et koogikesi mahuksid, kuid mitte liiga suured, et need sees ringi libiseda. Saate kasutada üksikuid koogikarpe või mitme koogiruumiga karpe. Kui annate koogikesi kingituseks, võite nende isikupärastamiseks panna igale koogikarbile väikese nimesildi. Kui koogikesed on mõeldud paljude inimestega peoks , saate valida mitme koogiruumiga koogikarbi.

2
Asetage koogikesed tsellofaani pakitud plasttopsidesse, et need ükshaaval välja anda. Asetage üks koogikesi läbipaistvasse ühekordsesse plasttopsi. Lõigake 15 cm (6 tolli) tugevast tsellofaani ümbrisest ja asetage see tasasele pinnale, seejärel asetage koogikesi hoidev plasttops tsellofaani keskele. Voldi plastmassi nurgad kokku nii, et need puudutaksid tassikoogi ülaosa kohal. Ilma jääkatte mõlkimata, kasutage plastiku kinnitamiseks nööri või paela. Veelgi rohkem elegantsi lisamiseks pange kilele väikesed täpilised või loomakleebised. Külma kahjustamise vältimiseks on kõige parem seda teha enne koogi pakkimist.

3
Odava võimalusena asetage iga tassikook väikesesse restorani kaasavõtmiskarpi. Ostke restoranikarpe kohalikust käsitöötarvete poest või küsige restoranis viibides lisatasusid. Kinnitage karbi ülaosa ja siduge selle ümber värviline lint loominguliseks puudutuseks. Vajaliku karbi suuruse määramiseks mõõtke koogivormi lahtrite läbimõõt ja lisage seejärel 1 tolli (2,5 cm), et koogikesi ei puutu kokku. Näiteks kui teie vormist saab 7,6 cm (3 tolli) koogi, vajate iga koogi jaoks 4 tolli (10 cm × 10 cm) ruumi. Kui te kannate igas karbis on rohkem kui 1 kook, saate stabiilsuse suurendamiseks luua kohese vahetüki. Lõika kartongist ruudud, mis on koogikestest veidi suuremad. Lõigake igasse nurka sälk, seejärel keerake mõlemad küljed alla, nii et kaart oleks veidi kõrgemal. Seejärel lõigake kaardi keskele X, et koogikesi sisse saaks istuda. Kui koogikesed on kingitus, asetage igale karbile kingisildid ja kirjutage inimese nimi või lühisõnum.

4
Tee ise-tegemiseks paberitopsist koogikarp. Ostke pabertopsid, mille põhjad on umbes sama suured kui koogi põhi ja on vähemalt paar tolli kõrgemad kui tassikoogi ja glasuuri kogukõrgus. Lõika ära tassi ülemine serv. Tehke tassi ülaossa 4 võrdse pikkusega lõiget, et saada 4 võrdset riba. Aseta koogikes tassi. Voldi iga riba tassis oleva koogi peale ja pane peale teip.Teibi asemel võid kasutada ka armsat kleebist, et ribad suletuks jääksid.Veenduge, et topsi ülaosas, kuhu voldite, jääks piisavalt ruumi. ribadeks, et jääkiht ei kahjustaks.

5
Jätke koogikesed lahti, kui te ei saa neid pakendis transportida. Kuigi loominguline individuaalne pakend võib avaldada suurt mõju, võib see muuta teie koogikeste transportimise keeruliseks. Kaaluge koogikeste paigutamist reisi ajal kasti, koogikarpi või muusse hoidikusse. Kui teil on aega, võite pärast sihtkohta jõudmist oma koogikesed eraldi pakkida.

6
Asetage koogikesed madalasse plastikust taassuletavasse anumasse. Kasutage anuma põhjas libisemiskindlat riiulivooderdust, et koogikesi ei liiguks. Pange koogid anumasse nii, et need puudutaksid üksteist külgedelt. Veenduge, et kast oleks piisavalt sügav, nii et kaane peale pannes ei puutuks koogikeste peal olev jääkiht kaanega kokku. Mahuti transportimisel veenduge, et see jääks tasaseks ega kukuks ümber. See meetod võib aidata kui olete oma koogikesi eraldi pakkinud kaasavõetavatesse karpidesse, kilepakendisse või muusse kaunistusse.

7
Suure koguse transportimisel pane koogikesed marjakastidesse. Hankige maasikakarbid oma kohalikust toidupoest. Aseta koogikesed karpidesse üksteise kõrvale. Kui kõik kastid on täis, asetage need autosse üksteise peale. Stabiilsuse suurendamiseks võite kastide ümber mähkida paar kihti teipi või nööri, et need ei saaks sõidu ajal nihkuda. See on suurepärane võimalus eraldi pakendatud koogikeste jaoks, kuigi see võib sobida ka lahtiste koogikeste jaoks.

8
Valmislahenduse jaoks kasutage koogikarpi või spetsiaalset koogikarpi. Asetage lahtised koogikesed anumasse vastavalt etiketile. Need karbid on valmistatud spetsiaalselt koogikeste transportimiseks ja neil on piisavalt ruumi, et need ei oleks muljutud. Kuid need on kallimad kui muud valikud, nagu Tupperware või marjakarbid. Caddies ja teistes koogikarpides on koogikesi 12 korda. Mõned mahutavad ainult 12 koogikesi, teised aga 36 või rohkem!

9
Kasutage sügavkülma kotti, kui transpordite koogikesi kuumal päeval. Hoidke anumat koogikestega paralleelselt maapinnaga. Lükake sügavkülmutuskott mahuti kohale. Ilma konteinerit kallutamata asetage külmutuskott külili, nii et anum jääks maapinnaga paralleelselt. Sulgege sügavkülmutuskott ja asuge minema! Et koogikesi veelgi jahedamana hoida, asetage sügavkülmekott jääga täis jahutisse. Kui soovite kasutada vahukoorekotti, on parem oodata nende külmumisega, kuni jõuate lõppsihtkohta . Nii ei sula härmatis teel ja saate suurepärase esitluse.

10
Hoidke koogikesi vormis ja asetage vormi suur teraviljakarp. Selle asemel, et koogikesi vormist välja võtta ja eraldi hoidikusse asetada, jätke need lihtsalt algsesse vormi ja asetage vorm piisavalt suurde karpi, et pakas ei saaks kahjustada.

11
Asetage minikoogid tühja munakarpi. Pange munakarbi igasse auku lahtine minikook. Sulgege kaas ettevaatlikult, vältides jäätumist.