Kuidas valmistada prantsuse kookosepirukat

Kui olete kookosefänn, siis teate, et selle magustoitudele lisamine näib viivat need täiesti uuele tasemele. Prantsuse kookospirukas kasutab rikkalikku ja maitsvat vanillikastepõhja ning segab läbi riivitud kookospähklit, et saada dekadentlik magustoidu, mis kindlasti teie perele ja sõpradele muljet avaldab. Mis kõige parem, pirukat on ülilihtne valmistada, nii et kui olete oma segamisoskused selgeks saanud, saate selle kiiresti vahustada.

1
Kuumuta ahi ja aseta küpsetusplaat. Selleks, et ahi oleks piruka küpsetamiseks piisavalt kuum, seadke temperatuur 350 kraadi Fahrenheiti (175 kraadi Celsiuse järgi) ja laske sellel täielikult eelsoojeneda. Järgmisena asetage küpsetusplaat ahju keskmisele restile ja laske ka sellel kuumeneda. Kui teil on vaja ahjureste reguleerida nii, et see oleks keskel, tehke seda enne ahju eelkuumutamist, et rest ei oleks kuum kui sa seda liigutad.

2
Klopi lahti munad. Lisa 3 suurt muna statiivimikseri kaussi, kui vispli kinnitus on paigas. Segage neid keskmisel kuumusel, kuni munakollased ja valged on täielikult segunenud. Soovi korral võite täidise vanillikaste segada elektrilise käsimikseri abil. Täidise vanillikaste võite segada käsitsi vispliga, kuigi see võtab rohkem aega. ja vaeva.

3
Sega hulka suhkur. Kui olete munad lahti klopinud, lisage kaussi 1,5 tassi (300 g) suhkrut. Vahusta neid kahte keskmisel kuumusel, kuni suhkur on täielikult segunenud.

4
Sega juurde koor. Kui munad ja suhkur on segunenud, vala kaussi 1 tass (237 ml) koort. Vahusta koor segusse keskmisel kuumusel, kuni see on täielikult segunenud. Soovi korral võite kerge koorega asendada raske koorega, kuid parima konsistentsi saavutamiseks ärge kasutage piima.

5
Lisa jahu, või, mandli ekstrakt, sidrunimahl ja koor. Kui olete vanillikreemi põhja täielikult kokku seganud, segage 1 supilusikatäis (8 ½ g) jahu, ½ tassi (113 g) sulatatud ja jahutatud võid, 1 teelusikatäis (5 ml) mandliekstrakti, 1 supilusikatäis (15) ml) sidrunimahla ja 1 sidruni koor. Segage koostisosi keskmisel kuumusel, kuni need on täielikult segunenud. Parimate tulemuste saamiseks kasutage värsket sidrunimahla.

6
Murra sisse kookoshelbed. Kui kõik teised koostisosad on segatud, lisage kaussi 1 tass (75 g) magustamata, purustatud kookospähklit. Voldi kookospähkel spaatliga ettevaatlikult täidise segusse, kuni see on täielikult segunenud.Kuigi magustamata kookospähkel toimib pirukas kõige paremini, võid selle asendada magustatud.Valmis täidisegu peaks olema enamjaolt ühtlane, mõne kookospähkli tükkidega.

7
Vala täidis pirukakoore sisse. Kui olete pirukatäidise segamise lõpetanud, asetage see küpsetamata, sügavale 9-tollisele (23 cm) pirukakoorele. Olge ettevaatlik ja ärge täitke koorikut kuni servani, sest vanillikreemitäidis kerkib küpsedes. Võite kasutada omatehtud või poest ostetud pirukapõhja. Enne täitmist veenduge, et see poleks küpsetatud.

8
Aseta pirukas ahjuplaadile ja küpseta 20 minutit. Pärast pirukapõhja täitmist asetage see ettevaatlikult eelkuumutatud ahju keskmisele restile küpsetusplaadile. Lase pirukal küpseda 20 minutit.

9
Pööra pirukat ja küpseta, kuni pirukas on pruun ja tahke. Kui jõuate 20 minuti piirini, pöörake pirukat, et see pruunistuks ühtlaselt. Laske sellel veel 20–30 minutit küpseda või kuni pirukas on kergelt pruun ja keskosa enam ei kõiguta. Küpsuse kontrollimiseks võite piruka keskele pista hambaorki või koogitestri. Katse peaks tulema niiske, kuid mitte vanillikreemiga kaetud.

10
Enne serveerimist lase pirukal tund aega jahtuda. Et pirukas oleks lõikamiseks piisavalt tardunud, lase sellel vähemalt tund aega restil jahtuda. Kui olete serveerimiseks valmis, lõigake see viiludeks ja tõstke taldrikutele. Kata ülejäänud pirukas kilega ja hoidke külmkapis. See peaks säilima kuni 4 päeva.