Kuidas valmistada pastillasid

Pastillad ehk pastillas de leche on magus ja suhkrurikas magustoit, mida paljud Filipiinid tunnevad ja armastavad. Saate seda magustoitu valmistada ilma toiduvalmistamiseta või saate selle maitsva maiuspala valmistamiseks natuke küpsetada. Kui soovite teada, kuidas pastillasid valmistada, vaadake alustamiseks allolevat sammu 1.

1
Vala pulber ja kondenspiim kaussi. Lihtsalt valage kaussi 2 tassi piimapulbrit ja 1 purk (14 untsi) kondenspiima. Sellest retseptist peaks saama umbes 80 kommi.

2
Sega pulber ja kondenspiim omavahel. Segu võib olla veidi paks ja seda on raske kokku segada, nii et varuge kannatust ja kasutage paksu ja tugevat lusikat.

3
Lisa segule margariin. Lisage segule 1 spl margariini; vaheldumisi võite kasutada ehtsat võid. See aitab maiuspalale ekstra kreemja maitse lisada. Sega see teiste koostisosadega.

4
Vormige oma kommid ringideks või silindriteks. Valige pastillade jaoks soovitud kuju; need võivad olla ringikujulised või silindrilisemad, nagu Tootsie Rolls. Kasutage lihtsalt oma käsi, et anda neile soovitud kuju; kui soovite, võite kanda kindaid. Aseta vormitud kommid taldrikule.

5
Vala suhkur taldrikule. Valage taldrikule pool tassi suhkrut.

6
Veereta pastillad suhkrusse. Veenduge, et kõik osad oleksid kaetud.

7
Mähi pastillad tsellofaani. Soovitud kuju saamiseks võite tsellofaani eelnevalt lõigata. Seejärel asetage pastillad tsellofaani ja keerake selle otsad kokku.

8
Serveeri. Tõsta kommid peotaldrikule ja naudi. Saate neid süüa magustoiduks või serveerida suupistetena, kui soovite.

9
Sega kastrulis kondenspiim, piimapulber ja suhkur. Kuumutamisel segage koostisosi hoolikalt, kuni need muutuvad pastaks.

10
Kuumuta segu keemiseni.

11
Lisa või. Jätkake koostisosade põhjalikku segamist.

12
Eemaldage kuumusest. Tõsta pann pliidilt ja tõsta enda keedetud segu kaussi. Laske sellel vähemalt 5-10 minutit jahtuda, kuni segu on puudutamiseks piisavalt jahe, kuid siiski veidi soe.

13
Vormi segu. Vormi segu oma käte või noaga suutäieks kommideks. Saate teha ümmarguse kuju, silindri, kuubi või mis tahes kuju, mida soovite. Peaksite tegema umbes 80 tükki.

14
Veereta komme kergelt suhkrus. Veenduge oma kätega, et iga tükk oleks kergelt, kuid ühtlaselt suhkruga kaetud.

15
Mähi kommid tsellofaani. Asetage iga komm tsellofaani ruudu keskele ja rullige see silindriks või mis tahes kujuga, mis teile meeldib, ja lükake tsellofaani otsad rulli.

16
Serveeri. Nautige seda maitsvat kommi igal kellaajal.