Kuidas valmistada Mocha joogipulbrit

Mocha joogipulber koosneb šokolaadi ja kohvi segust. Seda saab kasutada nii kuumade kui ka külmade jookide valmistamiseks.

1
Riivi šokolaad peeneks.

2
Jahvata šokolaad. Lisa kas köögikombaini või veskisse ja töötle nii peeneks pulbriks, kui saad.

3
Lisa suhkur ja kohvipulber. Lisa ka jahvatatud kaneel. Sega koostisained omavahel.

4
Kasutage või säilitage. Kodune kakaopulber on kasutamiseks valmis, kas kuumalt või külmalt. Säilitamisel hoida külmkapis õhukindlas anumas kuni kuu aega.

5
Asetage kõik koostisosad segamisnõusse. Sega hästi segunemiseks.

6
Tõsta mokapulbrisegu õhukindlasse anumasse. Hoida jahedas ja pimedas kohas kuni üks aasta.

7
Tee jooke. See segu sobib nii kuumade kui ka külmade jookide jaoks: Külma joogi jaoks: pange 1/2 tassi mokapulbrit blenderisse koos 1 1/2 tassi jää ja 1/2 tassi piimaga. Segage, kuni see on hästi segunenud, ja serveeri kohe. Kuuma joogi jaoks: lisage 3–5 supilusikatäit segu tassi soojale veele. Sega segamiseks. Soovi korral tõsta peale vahukoort.

8
Valage kõik koostisosad segamisnõusse.

9
Sega põhjalikult segunemiseks.

10
Tõsta väikesesse õhukindlasse anumasse. Hoida jahedas ja pimedas kohas; kasutada valgupulbri “parim kuni” tähtaja jooksul.

11
Joogi valmistamiseks: Lisage klaasi 2–3 kuhjaga teelusikatäit pulbrit. Valage igale klaasile 1 tass magustamata šokolaadi või kohvimandlipiima. Lisage jahvatatud jääd. Sega korralikult läbi.

12
Serveeri kohe.

13
Parima efekti saavutamiseks valige selle segu kihistamiseks sobiv väike anum. Näiteks väike klaaspurk, katseklaasi soosimise komplekt, pisike pudel jne. Klaas on kõige toredam, kuid mis iganes sa valid, peab see olema läbipaistev, et kingisaaja näeks sinu mõnusat omatehtud pingutust.

14
Asetage kõik koostisosad, välja arvatud malvatükid ja puistad, segistisse. Sega kokku, kuni moodustub hästi segunev pulber.

15
Viige kingituse konteinerisse. Valamise hõlbustamiseks lehtrit kasutades kallutage segu anumasse või anumatesse. Sõltuvalt konteinerite suurusest võite teha ühe suure konteineri või kuni 15 väikest konteinerit. Jäta ülevalt väike ruum viimaste koostisosade lisamiseks (kui kasutad).

16
Kui kasutate malvatükke ja puisteid, lisage need kahes erinevas kihis konteineri järelejäänud ruumi. Kui eelistate muid lisandeid, lisage need. Kui soovite, et see oleks kogu pulber, täitke anum lihtsalt pulbriga kuni ülaosani.

17
Lisage konteineri kaas. Veenduge, et see sobib korralikult.

18
Lisage oma unikaalse kaubamärgiga silt. Lisage ka nimi ja muud kaunistused. Lisage tagaküljele eraldi silt koostisosade ja valmistamise juhistega. “Valmiskuupäev” on kasulik ja soovitatav tarbida 6 kuu jooksul. Valmistamine: lisage 1,5 supilusikatäit pulbrit 8 untsile (225 ml) kuumale veele või piimale. Sega segamiseks. Lisa lisandid. Nautige!

19
Pakkige tugevasse kinkekarpi, mis on vooderdatud pehme paberi või muu sarnasega. Lisage kaart ja oletegi valmis.

20
Valmis.