Kuidas valmistada kreisine

Krisinid on kuivatatud jõhvikad ja neil on palju vapustavaid kasutusviise. Need on suurepärane vähese süsivesikusisaldusega suupiste ja sobivad ideaalselt nii rosinate asendamiseks kui ka eraldi retseptideks. Siit saate teada, kuidas kodus krõbinaid valmistada.

1
Kuumuta ahi temperatuurini 200 ºF või 93 ºC.

2
Asetage jõhvikad pannile. Võtke välja kõik pehmed või pruunid marjad.

3
Lisage vedel magusaine. Segage.

4
Kuumuta keskmisel kõrgel kuumusel 4-5 minutit. See võib võtta veidi kauem aega; lihtsalt segage iga minuti või kahe järel, kuni kõik marjad on lahti murdunud. Lülitage kuumus välja ja laske 10 minutit jahtuda.

5
Pigista kõik marjad puulusika seljaga. Ärge muretsege, kui nad kokku jäävad. Laske neil veel 5 minutit jahtuda.

6
Kata ahjuplaat kolme kihi paberrätikuga, seejärel ühe kihi küpsetuspaberiga. Laota jõhvikad küpsetuspaberile. Jällegi, ärge muretsege, kui need on kokku kleepunud, sest need eralduvad kuivades. Kui on mõni, mis ei hüppanud, avage need kohe.

7
Asetage küpsetusplaat ahju. Vähendage kuumust 150 ºF / 65 ºC-ni. Küpseta kokku 6-8 tundi. 2-4 tunni pärast võta marjad välja. Asendage paberrätikud ja pärgament värskete kihtidega. See samm on vabatahtlik, kuid see aitab tõesti asju kiirendada. Marjad valmivad kokku 6-8 tunniga. Lõplik aeg sõltub teie kohalikust niiskustasemest ja sellest, kui kuiva lõpptoote soovite.

8
Kauplus. Kui marjad on valmis, lao need lukuga kottidesse. Koduseid kreisine võib külmutada kuni 4 kuud.

9
Kasutage krõbinaid. Rosinaid võib kasutada retseptides, mis nõuavad rosinaid, või lisada kuivatatud puuviljade retseptidele. Alustuseks on mõned ideed: Valmistage kõrvitsa-kreisileiba. Lisage puuviljasalatile või lisage värskele salatile. Valmistage kõrvitsa jõhvikatorti. Maitsestage oma kaerahelbeid või täiustage oma tavalist kaubanduslikku teravilja. Valmistage päevalilleseemnetest müslibatoone.