Kuidas valmistada koogi täidist

Koogitäidise valimine võib olla keeruline, kuna seal on palju variatsioone, kuid see pole liiga raske, kui teil on kujutlusvõimet ja ettekujutus sellest, mida soovite. Allpool on kolm kookide valmistamisel kõige sagedamini kasutatavat täidist (ja glasuuri!). Pidage meeles – katsetamine on võtmetähtsusega!

1
Võikreem on praktiliselt kõigi glasuuride ema. Esiteks koguge koostisosad kokku. Vaja läheb: 1/2 tassi valget juurviljade suhkrut, pehmendatud 1 tass võid, pehmendatud 1 tl vaniljeekstrakti2 – 4 tassi tuhksuhkrut (kui teile meeldib magus, kasutage 4 tassi ja kui eelistate vähem magusat, kasutage vähem suhkur) ~ 2 spl piima

2
Vahusta võid suures kausis kreemiga, kuni need mõlemad on põhjalikult segunenud või kuni segu on väga kahvatu. Seejärel lisage vanilje ja segage hästi.

3
Segage suhkrut tassi kaupa järk-järgult, ärge unustage külgi sageli kraapida. Kui olete kogu suhkru lisamise lõpetanud, kasutage võikreemi segamiseks spaatlit.

4
Lisa piim. Lisa nii palju või nii vähe piima, kuni saavutatakse soovitud konsistents. Samuti, kui soovite, et glasuur oleks teatud värvi või maitsega, peaksite selle kohe sisse panema.

5
Kui te seda ei kasuta, hoidke seda eemal kuumuse ja otsese päikesevalguse eest. Kõige parem on kauss katta niiske lapiga.

6
Selle dekadentliku glasuuri jaoks vajate: 1 tassi šokolaadi, jämedalt tükeldatud 1 tassi rasket koort2 spl võid

7
Asetage šokolaad kuumakindlasse kaussi ja asetage see kõrvale. Vahepeal valage oma raske koor teise kuumakindlasse kaussi. Kuumuta potis veidi vett keemistemperatuurini. Kui vesi on piisavalt kuum, aseta kreemikauss selle peale. Veenduge, et kauss ei puudutaks vett.

8
Kuumuta koor keema. Laske sellel paar minutit podiseda, enne kui tulelt eemaldate. Asetage see maha ja valage šokolaad kreemi hulka. Kreem sulatab šokolaadi kuumuse mõjul. Jäta koore-šokolaadi segu umbes 5 minutiks seisma.

9
5 minuti pärast sega ganache kas puulusika või spaatliga. Proovige seda nii hästi kui võimalik segada.

10
Ganache peaks veel veidi soe olema, nii et segage sisse või. Või on valikuline, seega ei pea te seda kasutama. Kui plaanite ganachet vahustada, peaksite lisama võid, et saada paksem ja paremini määritav glasuuritaoline konsistents. Muidugi pakseneb see külmikus (kui otsustate selle panna), kuid see on täielikult teie enda otsustada. Kui soovite ganache’i külmikusse panna, tehke seda kohe. Lase jahtuda umbes 4 tundi. Seejärel laske sellel toatemperatuurini soojeneda ja kasutage seda milleks iganes vajate.

11
Kui soovite oma ganache’i kasutada nii, nagu see praegu on, tehke seda julgelt. Kui soovite teha oma ganache’i siidiselt siledaks ja täiusliku glasuuriga konsistentsi, tehke seda täiendavat sammu, järgige seda! Selle sammu tegemiseks peate kasutama kas saumikserit või mõnda tüüpi mikserit. Vahusta paar minutit ja ongi valmis!

12
Vaja läheb:1/3 tassi võid1 pakk Philadelphia toorjuustu~ 3 tassi tuhksuhkrut~ 2 spl piima1 tl vaniljeekstrakti

13
Pane toorjuust ja või segamisnõusse. Seejärel vahustage neid elektrimikseri abil paar minutit. Segu peaks olema kahvatu ja need kaks koostisosa peavad olema põhjalikult ühendatud.

14
Lisage järk-järgult suhkur. Kui leiate, et glasuur on liiga kuiv, lisage piim. Kui see on liiga märg, lisa veel suhkrut. Glasuuri konsistentsi üle otsustamine on teie enda otsustada. Pidage meeles, et kogu selle glasuuri valmistamise käigus kraapige kausi küljed maha!

15
Sega juurde vaniljeekstrakt ja sega spaatliga paar korda glasuuri. Kui soovite, et teie härmatis oleks teatud värvi, värvige seda kohe. Nautige!