Kuidas valmistada hamburgerimuna võileiba

Kui te ei suuda otsustada, kas süüa burgerit või mõnda muna, siis miks mitte kombineerida neid kahte maitsva hamburger-munavõileiva saamiseks. Vaja läheb ainult kvaliteetset veisehakkliha, ühte muna ja hamburgeri kuklit.

1
Rösti hamburgeri kukkel. Poolita kukkel ja rösti kergelt ahjus või rösterahjus.

2
Vajadusel pange lisandid kokku. See samm on valikuline, kuna võite seda burgerit munaga üksi tarbida ja olete endiselt õnnelik. Looge juustuburger. Burgeri täidiseks otsige kena cheddari või Šveitsi viil. Või kasutage maitsvama variandi saamiseks kahte tüüpi juustu. Valmistage ette kõik külmad lisandid, nagu salat, tomat, hapukurk või sibul. Puhastage ja tükeldage lisandid eelnevalt, et saaksite burgeri kiiresti kokku panna.

3
Otsige üles joogiklaas, et tekitada hamburgeri keskele auk. See väike auk burgeripihvi keskel on vajalik muna asetamiseks. Augu tegemiseks lükake joogiklaas burgeripatsi keskele ja eemaldage lõigatud keskmine osa.

4
Tasandage hamburgeri liha. Veenduge, et teil oleks piisavalt liha mitte ainult kogu burgeri valmistamiseks, vaid ka muna keskele augu tegemiseks. Tasandage hamburgeriliha küpsetuspaberi peale, et see ei jääks tööpinna külge. Looge auk. hamburgeriliha keskel koos joogiklaasiga. Piserdage joogiklaasi äärt küpsetusspreiga (et see ei kleepuks liha külge) ja suruge serv burgeri keskel alla. Eemaldage klaas ja tõstke burgeri keskmine osa välja, et tekitada auk.

5
Maitsesta kotlet soola ja pipraga. Lisa kergelt soola, pipart ja muid meelepäraseid maitseaineid.

6
Asetage hamburger kuumutatud pannile, mis on kaetud toiduõliga. Tõsta burger spaatliga küpsetuspaberilt, et burgeri kuju puutumatuks jääks.

7
Lase hamburgeril minut aega küpseda. Seejärel purustage muna ja asetage see õrnalt burgeri keskel olevasse auku. Hoidke muna keskmises augus ja vältige selle valgumist lihale.

8
Küpseta burgerit, kuni see on ühest otsast pruunistunud. Keera burger teisele poole ja küpseta. Olge burgeri ümberpööramisel ettevaatlik, et te ei segaks muna, lõhkudes munakollast.

9
Lisa juustuviil, kui burger on peaaegu täielikult küpsenud. Kui plaanite juustu lisada, tehke seda kindlasti siis, kui liha on veel pannil. Nii see sulab ja sulandub burgeri sisse.

10
Maitsesta hamburgeri kukkel. Kaaluge katte, näiteks ketšupi, või, majoneesi või mõne muu soovitud maitseaine lisamist.

11
Tõsta keedetud pätsike röstitud hamburgeri kuklile. Aseta avatud, ettevalmistatud kukkel taldrikule ja tõsta liha/muna kombo ettevaatlikult pannilt kuklile.

12
Lisa burgerikatted. Nüüd on õige aeg lisada salatit, tomatit või muid külmi lisandeid. Võid ka uuesti peale panna ketšupi või lisamaitseainetega.

13
Serveeri soojalt. See burger maitseb kõige paremini pannilt koheselt suhu kandes.