Kuidas teha värvilist jääd

Värviline jää on kena variatsioon tavalisest värvita jääst. Seda saab kasutada jookide sees, lisada punchi kaussi või isegi mängida, et pisemad jahedaks jääks.

1
Võtke jääkuubikualus välja ja valage sinna vett. Veenduge, et te ei vala liiga palju vett, vastasel juhul voolab see üle ja see ei tööta.

2
Lisa sisse toiduvärv. Toiduvärv võib olla mis tahes värvi, mida soovite. Mida rohkem tilka tilgutate, seda tumedam see on.

3
Asetage jääkuubikualus ettevaatlikult sügavkülma. Veenduge, et vesi välja ei valguks ja kandik oleks kindlas kohas, et see ei läheks ümber.

4
Oodake umbes 1-5 tundi. Mida suurem on jääkuubikualus, seda pikem on ootamine.

5
Kui olete veendunud, et jää on täielikult külmunud, võtke see sügavkülmast välja ja eemaldage jää ettevaatlikult aluselt.

6
Leia sobiv konteiner. See võib olla koogikauss, koogivorm või muu suur anum, mille saab sügavkülma panna. Lisa soovitud kogus vett.

7
Lisa paar tilka toiduvärvi. Kasutage vedelat värvilist toiduvärvi, toiduvärvi või muud mittetoksilist toiduvärvi. Mida rohkem pritsimist/tilku/koguseid lisatakse, seda tumedam jää välja näeb.

8
Sega hästi. Veenduge, et toiduvärv on täielikult lahustunud.

9
Tehke sügavkülmikus kausi jaoks ruumi. Asetage sügavkülma; jälgige, et see maha ei valguks, kuna värvaine võib määrida pindu, millele see langeb, sealhulgas sügavkülmiku plastikut.

10
Kontrollige regulaarselt. Kontrollige iga tunni järel, kuidas hiiglaslik värviline jääkuubik külmub.

11
Kui hiiglaslik jääkuubik on külmunud, võta kauss sügavkülmast välja. Kallutage see kasutamiseks kausist välja. Jää võib praguneda; see on normaalne.

12
Mängige sellega või kasutage seda. Visake see suurde pungikaussi või andke lastele või koertele nautimiseks. Saate isegi hiiglasliku jääkuubikuga kõnniteele joonistada. Visake hiiglaslik värviline jääkuubik lumes ringi, et saada tõeliselt lõbus mänguasi, mida on lihtne leida. uuesti. See kestab kaua.