Kuidas teha vahukommi võikreemist glasuurit

Kui olete väsinud oma kookide, kookide, küpsiste ja muude küpsetiste tavapärasest vanilje-võikreemist glasuurist, võib olla aeg proovida vahukommi võikreemi. Vahukommide magusa maitse ja võikreemi kerge ja koheva tekstuuriga on see täiuslik lisand peaaegu igale magustoidule. Saate hõlpsasti vahustada lihtsat vahukommivõikreemi, mis kasutab omapärase maitse lisamiseks vahukommi kohevust, või praadida väikeseid vahukommi, et luua röstitud vahukommivõikreemist koor, mis meenutab lõkkehõngu. teie küpsetised.

1
Kuumuta vesi, suhkur ja maisisiirup. Lisage keskmisesse kastrulisse ¼ tassi (59 ml) pluss 2 supilusikatäit (30 ml) vett, ¾ tassi (150 g) granuleeritud suhkrut ja ¾ tassi (225 g) heledat maisisiirupit. Soojendage segu keskmisel kõrgel kuumusel, kuni kommide termomeeter näitab 240 kraadi Fahrenheiti (116 kraadi Celsiuse järgi), mis peaks kestma 10–15 minutit. Kui teil pole kommitermomeetrit, täitke kauss jääkülma veega. Tilgutage osa maisisiirupi segust vette. Segu peaks õige temperatuuri saavutamisel vees kergesti moodustama pehme elastse palli. Kui see moodustab selle asemel õhukesed niidid, pole see veel piisavalt kuum. Kui see moodustab kõva palli, olete seda liiga kaua küpsetanud.

2
Vahusta munavalged vahuks. Maisisiirupisegu kuumenemise ajal lisa 3 suure muna valged statiivimikseri kaussi, millele on paigaldatud vispli. Vahusta munavalged keskmisel kuumusel, kuni need muutuvad vahuks. Munavalgete eraldamiseks munakollastest purustage munad vastu tasast pinda, näiteks töölauda või lauaplaati. Jaga munad kausi kohal kaheks ja lase munakollastel alumisse poolde kukkuda. Liigutage munakollased poolte vahel edasi-tagasi, lastes valgel kaussi välja tilkuda. Jätka munakollaste liigutamist, kuni kõik valged on välja tilkunud. Säilitage munakollased teise retsepti jaoks. Kui teil pole statsionaarset mikserit, võite selle asemel kasutada elektrilist saumikserit.

3
Sega viinakivi ja sool munavalgete hulka, kuni moodustuvad piigid. Kui valged on vahud, keerake mikseri kiirus suureks. Lisage ½ teelusikatäit (2 g) viinakivikoort ja näpuotsaga soola ning jätkake vahustamist, kuni segu moodustab pehmed tipud, mis võtab tavaliselt 1–2 minutit. Soovite, et munavalgesegu saavutaks õige konsistentsi nagu mais siirupisegu kuumutamine lõpetatakse. Kui munavalged tulevad kiiremini kui maisisiirup, on õige nende segamine lõpetada ja oodata, kuni maisisiirup saavutab õige temperatuuri.

4
Tõsta suhkrusegu tulelt ja lase puhata. Kui maisisiirupi segu on saavutanud 240 kraadi Fahrenheiti (116 kraadi Celsiuse järgi), eemaldage pann tulelt. Laske segul umbes 20 sekundit seista, et see veidi jahtuks. Ärge laske maisisiirupi segul jahtuda kauem kui 20 sekundit. See võib muutuda liiga paksuks, et seda munavalgesegusse lisada.

5
Lisa suhkrusegu munavalgetele. Lülitage mikser sisse ja valage maisisiirupi segu aeglaselt munavalgete hulka. Mikseri kauss võib kuumeneda, kuid jätkake koostisainete segamist 7–8 minutit või kuni kausi väliskülg on taas toatemperatuuril. Proovige mitte valada maisisiirupi segu nii, et see lööks vispli vastu. Selle asemel püüdke segisti kausi külje poole.

6
Sega juurde vanill. Kui olete maisisiirupisegu munavalgetesse segamise lõpetanud, lisage kaussi 1 ½ teelusikatäit (7 ½ ml) vaniljeekstrakti. Jätkake segu segamist, kuni moodustuvad keskmised jäigad tipud, mis peaks võtma 1–2 minutit. Retseptist saab 2–3 tassi (200–300 g) vahukommi kohevust. Võikreemi glasuuriks läheb vaja ainult 2 tassi (200 g), seega hoidke järelejäänud ebemed külmkapis õhukindlas anumas. See peaks säilima kuni 2 nädalat.

7
Vahusta või ühtlaseks. Lisa 2 pulgakest (227 g) toatemperatuurini pehmendatud soolata võid statiivimikseri kaussi, mille labakinnitus on sisestatud. Vahusta või keskmise kiirusega, kuni see on kerge, kohev ja sile, mis peaks võtma umbes 1–2 minutit. Soovi korral võite võikreemi külmutamiseks kasutada elektrilist saumikserit.

8
Lisa vaheaegadega vahukommi kohev ja tuhksuhkur. Kui või on kerge ja kohev, lülitage mikser välja ja hakake lisama 2 tassi (200 g) vahukommi kohevat ja 1,5 tassi (188 g) tuhksuhkrut ½ tassi (50 g vahukommi puhma ja 63 g). suhkru) juurdekasvuga. Segage pärast iga lisamist keskmisel kuumusel, kuni kõik vahukommi kohev ja tuhksuhkur on segunenud. Kraapige kausi küljed glasuuriga segamise ajal alla, et kõik koostisosad oleksid täielikult segunenud.

9
Sega juurde sool ja klopi ühtlaseks. Kui vahukommi kohev ja tuhksuhkur on täielikult segunenud, lisage kaussi näputäis koššersoola. Vahusta segu keskmisel kuumusel, et lisada soola ja saada kerge kohev glasuur, mis peaks kestma 1–2 minutit. Võikreemi võid kasutada koogikeste, kookide, küpsiste või oma lemmikküpsetiste külmutamiseks. See on eriti maitsev šokolaadipõhiste maiustuste kate. Säilitage külmkapis õhukindlas anumas.

10
Vahusta või. Lisage 1 tass (227 g) võid, mis on pehmendatud toatemperatuurini, alusmikseri kaussi, mille labakinnitus on sisestatud. Vahusta võid keskmisel kuumusel, kuni see on ühtlane ja kreemjas, mis peaks kestma 1–2 minutit. Soovi korral võid võikreemi külmutamiseks kasutada elektrilist saumikserit.

11
Sega juurde tuhksuhkur. Kui või on kreemine, lisage võile järk-järgult 4 tassi (500 g) tuhksuhkrut. Jätkake segamist, kuni suhkur on täielikult segunenud, mis peaks võtma umbes 2 minutit. Võib-olla soovite lisada tuhksuhkrut osade kaupa ja segada pärast iga lisamist. See muudab sageli võiga segamise lihtsamaks. Kaapige segamise ajal kausi küljed alla, et tagada kogu tuhksuhkru segu.

12
Sega hulka piim. Kui või ja tuhksuhkur on täielikult segunenud, lisage kaussi 2 supilusikatäit (30 ml) piima. Jätkake segu segamist, kuni see on täiesti ühtlane, mis peaks võtma umbes 30 sekundit kuni 1 minutini. Kõige rikkalikuma võikreemi glasuuriks kasutage täispiima.

13
Aseta vahukommid vooderdatud ahjuplaadile. Kui olete võisegu segamise lõpetanud, vooderdage suur küpsetusplaat küpsetuspaberiga. Laota küpsetusplaadile ühe ühtlase kihina 10 untsi (284 g) kott minivahukommi. Soovi korral võid küpsetuspaberi asendada silikoonist küpsetusmatiga.

14
Prae vahukommid pruuniks. Asetage küpsetusplaat vahukommidega oma ahju broileri alla. Laske neil kuumeneda, kuni need on paisunud ja pruunid, mis peaks kesta umbes 45 sekundit. Jälgige vahukommidel tähelepanelikult, sest need võivad kiiresti kõrbeda.

15
Kombineeri röstitud vahukommid võiseguga. Kui vahukommid on röstitud, võta need ahjust välja ja lisa kohe võisegule. Vahusta glasuur keskmisel kuumusel, kuni see on ühtlane. Vahukommid sulavad vahustamisel glasuuriks, kuid lõpptootes on siiski näha väikeseid pruune röstitud tükke.

16
Enne kasutamist laske glasuuril täielikult jahtuda. Pärast vahukommide sellesse segamist on glasuur soe, kuna need on röstitud. Enne koogile, koogikestele või muudele küpsetistele määrimist või pealekandmist laske glasuuril täielikult jahtuda. Kõige parem on glasuur ära kasutada kohe pärast valmistamist. Selle külmutamine võib põhjustada vahukommide kõvenemist, mistõttu võib glasuuri tekstuur muutuda.