Kuidas teha ükssarviku koogikesi

Kui plaanite võõrustada või osaleda erilisel üritusel, kus ükssarviku koogikesi tundub ideaalne lisand, siis ärge enam otsige. Nende maagiliste ja maitsvate koogikeste jaoks on vaja erilisi koostisosi, kaunistusi ja veidi kannatust!

1
Kuumuta ahi ja ühenda jahu, sool ja küpsetuspulber. Kuumuta ahi temperatuurini 350 °F (177 °C). Segage keskmise suurusega kausis lusikaga jahu, sool ja küpsetuspulber. Pange kuivainetega kauss kõrvale, kuni olete selle kasutamiseks valmis.

2
Vahusta või ja lisa suhkur, vanill ja munad. Asetage pehmendatud või suurde segamisnõusse. Alustades madalal kiirusel ja suurendades järk-järgult keskmise kiiruseni, kreemitage võid elektrimiksriga, kuni see on kahvatu ja kohev. Lisage võile suhkur ja jätkake segamist keskmise kiirusega. Seejärel lisage vanilje ja munad ning jätkake vahustamist, kuni need segunevad.

3
Lisage võisegule kuivained ja piim. Lisage pool keskmisest kausist jahusegust võisegule ja segage madalal kiirusel, kuni see on segunenud. Lisage segule pool piimast ja segage, kuni see on segunenud. Korrake seda protsessi ülejäänud jahusegu ja ülejäänud piimaga, kuni kõik taigna koostisosad on segunenud.

4
Jagage tainas 6 väiksemasse kaussi ja lisage toiduvärv. Võtke tainas ja valage ettevaatlikult veidi igasse väiksemasse kaussi, kuni kogu tainas on jaotatud ühtlaselt 6 erinevasse kaussi. Tilgutage paar tilka roosat toiduvärvi ühte kaussi ja segage õrnalt, et saada kauss roosat taignat. Kasutage mõnda tilka oranži toiduvärvi teise kaussi ja segage seda õrnalt oranži taigna valmistamiseks. Korrake seda protsessi iga oma värviga, nii et teil oleks 6 erinevat värvi taigna.

5
Vooderda oma muffinivorm värviliste koogipaberitega. Võtke muffinivorm ja asetage igasse muffiniruumi värviline ümbris. Retseptist saab 12 koogikest, seega läheb vaja ühte standardsuuruses muffinivormi ja 12 koogipaberit.

6
Täitke oma koogipaberid igat värvi taignaga. Kasutades supilusikatäit või supilusikat, asetage igasse koogiümbrisesse tükike roosat tainast. Kasutage kogu roosat tainast ühtlaselt igas koogiümbrises, kuni see on kadunud. Korrake seda protsessi kõigi oma värvide taignaga, kasutades kindlasti igat värvi ühtlaselt igas koogipaberis. Ärge segage värve igas ümbrises. Kihtide loomiseks laske igal värvil lihtsalt istuda viimase peal. Küpsemise lõppedes on koogikesed vikerkaarekujulised. Roosaga alustamise asemel võite alustada mõne muu värviga ja kasutada värve mis tahes järjekorras.

7
Küpseta koogikesi temperatuuril 350 °F (177 °C) 15–20 minutit. Avage eelsoojendatud ahi ja asetage koogivorm ettevaatlikult ahju keskmisele riiulile. Seadke taimer 15-20 minutiks. Kui koogid küpsevad, võite alustada glasuuri valmistamist. 15–20 minuti pärast veenduge, et koogikesed on valmis, torkake hambaork õrnalt ühe koogi keskele. Kui see tuleb puhtana, on teie koogikesed valmis.

8
Vahusta või ja vanilje glasuuriks. Asetage või oma suurde segamisnõusse ja lisage vanilje. Alustades madalal kiirusel kuni keskmise kiiruseni, kreemitage võid ja vanilli elektrimikseriga, kuni või on kahvatu ja kohev.

9
Lisage segades üks tass korraga kondiitri suhkrut. Võtke kondiitri suhkur ja lisage see ükshaaval võisegule. Laske igal tassil suhkrul seguneda, enne kui alustate järgmisega. Kui kogu suhkur on lisatud, vahustage glasuurit keskmisel kiirusel elektrimikseriga veel 3–5 minutit, kuni glasuur on kohev.

10
Laske koogikestel täielikult jahtuda, enne kui hakkate neid külmutama. Teie koogikesed vajavad täielikuks jahtumiseks umbes 1-2 tundi. Kui koogikesed on ikka veel soojad, võib jääkiht vedelaks muutuda ja neilt ära sulada.

11
Koguge kokku oma kaunistuse koostisosad. Koogikeste kaunistamiseks vajate glasuurkotti glasuuriks, ükssarviku sarvede jaoks fondanti, söödavat kullast, hõbedast, vasest või pärliga metallist värvi), toidukindlat värvipintslit, 12 väikest vahukommi ja väikest kaussi roosat suhkrut. kõrvadele ja vikerkaarepuistad.

12
Kasutage torukotti või nuga, et katta iga koogi pind glasuuriga. Kui soovite, et glasuur keerleks põhjast, kasutage glasuuriga täidetud torukotti, et pigistada spiraalselt glasuur välja, et katta kõik jahtunud koogikesed. Kui eelistate, et teie ükssarvikud oleksid sileda näoga, kasutage võinuga, et ühtlaselt koogid katta. määri igale koogile kiht glasuuri.

13
Valmistage söödavad ükssarviku sarved fondandist ja söödavast kuldvärvist. Võtke fondant ja rullige lahti kaks õhukest tükki, mille pikkus on umbes 2 tolli (5,1 cm). Keerake kaks tükki kokku, et moodustada üks spiraalikujuline sarv. Pigistage otsa kergelt sõrmedega, et ülemine osa oleks terav, ja siluge sarve, rullides seda edasi-tagasi kas käte vahel või letil oleva jäärulli abil. Korrake seda protsessi oma fondandiga, kuni teil on 12 sarve. natuke söödavat kuldvärvi (või mis tahes värvi, mille valisite) pintsli otsa ja siluge iga ükssarviku sarve kergelt kattev värv. Laske oma sarvedel kuivada. Kui te ei soovi söödavaid sarvi teha, võite sarvedena kasutada väikeseid sünnipäevatordi küünlaid. Lihtsalt veenduge, et inimesed võtaksid need enne koogikeste söömist ära!

14
Lõika oma minivahukommid pooleks ja kastke kõrvade valmistamiseks suhkrusse. Võtke mini vahukomm ja lõigake see diagonaalselt pooleks. Kastke kleepuv sisemine osa roosasse suhkrusse, et luua sisekõrvaosa. Korrake seda protsessi, kuni teil on 24 väikest kõrva.

15
Asetage oma sarved ja kõrvad iga tassikoogi ülemisse keskele. Võtke ükssarviku sarv ja asetage see õrnalt, kuid kindlalt härmas koogi ülemisse keskossa, nii et see seisaks otse püsti. Järgmisena asetage kõrv sarve mõlemale küljele koogi sisse. Korrake seda sammu kõigi oma koogikeste puhul.

16
Kasutage silmade tegemiseks oma õhukest musta jäägeeli. Võtke õhuke must glasuurgeel ja joonistage kaks poolringi (ringi alumine või ülemine pool), et sulgeda silmad ühe koogikese keskkoha lähedale sarvede ja kõrvade alla. Joonista igale suletud silmale paar ripsmet. Korrake seda sammu kõigi oma koogikeste puhul. Jätke sarvede/kõrvade ja silmade vahele ruumi, kui soovite lisada ükssarviku lakka või härmatisega lillekrooni.

17
Soovi korral kasutage laka- või lillekrooni tegemiseks härmatist. Teil võib olla koogikeste glasuuri jääkidest järelejäänud glasuur. Värvige glasuur oma valitud toiduvärvidega ja pigistage oma torukotti ükssarviku sarvede ja kõrvade ümbert värvilist glasuuri. Selle osaga saate olla nii loominguline, kui soovite, kasutades selleks eri värvi glasuuri loomiseks. vikerkaare lakk ehk valgete või värviliste õiekujude pigistamine ükssarviku pea ümber.

18
Puista oma ükssarvikute nägude ümber värvilisi puisteid või söödavat sära. Võtke oma vikerkaarepritsid või söödav sära, et lisada igale ükssarvikule veidi sära. Ja siis õnnitlege ennast hästi tehtud töö puhul!