Kuidas teha sügavkülmas magusa kirsipiruka täidist

Kui olete pirukavalmistaja, kellele maitseb kirss või kui plaanite mõne tulevase ürituse jaoks kirsipirukaid valmistada, võiksite valmistada sügavkülmikukindla magusa kirsipiruka täidise. Nii saate täidise vajaduse korral sulatada ja vähendada piruka valmistamise aega. Veelgi enam, sellise pirukatäidise valmistamine võtab vaid umbes 30 minutit, kuid sügavkülmikus säilib see hästi kuni kolm kuud.

1
Koguge oma tarvikud ja tööriistad kokku. Kõik selle retsepti jaoks vajalikud esemed peaksid olema saadaval teie kohalikus toidupoes. Kui olete valmis, peaks täidist jätkuma kaheksaks portsjoniks. Kui plaanite teha rohkem kui ühe piruka, saate seda retsepti hõlpsalt kahe- või kolmekordistada. Askorbiinhape (½ tl)Kirsid (4 tassi; kivideta ja poolitatud)KülmkottRaske foolium (või sügavkülmik) SiltSidrunimahl (2 spl) Marker Segamiskauss (x 2; üks väike, üks suur) Segamislusikas Pirukaplaat (valikuline; 8″ (20,3 cm)) Sool (¼ tl) Tapiokk (3 spl) Valge suhkur (1 tass)

2
Valmistage oma tööpiirkond ette. Puhastage oma tööpinnad, et teil oleks avatud ruum, kus saate töötada. Asetage segamisnõud välja ja asetage koostisained nii, et neid saaks hõlpsasti suurde segamisnõusse lisada. Kui kavatsete täidise pirukakujuliseks külmutada, vooderdage 8-tolline (20,3 cm) pirukaplaat paksu fooliumi või sügavkülmikuga. Foolium/ümbris peaks ulatuma umbes 5 tolli (12,7 cm) plaadi servast kaugemale. Kui külmutate täidise pirukakujuliseks, saate selle kohe lisada koorega kaetud pirukaplaadile ja küpsetada. Vastasel juhul peate ootama, kuni täidis sulab, enne kui lisate selle küpsetamiseks koorega kaetud pirukaplaadile.

3
Segage oma koostisained kokku. Võtke suhkur ja lisage sellele väikesesse segamisnõusse askorbiinhape. Sega lusikaga korralikult läbi. Pärast seda lisage oma koostisained oma suurde segamisnõusse, sealhulgas suhkru/askorbiinhappe segu. Segage kõiki koostisosi hoolikalt, kuni segu on kogu ulatuses ühtlane.

4
Vala täidis sügavkülma kotti. Kui segu on hästi segunenud, on see sügavkülmiku jaoks valmis. Kasutage lusikat, et suruda täidis 1-gallonisse plastikust sügavkülmakotti. Vala segu kotti ja pigista sealt liigne õhk välja, seejärel sule kott. Seejärel:Kirjutage kotile toidu nimi ja valmistamise kuupäev. Nii saate teada, kui täidis ei ole enam hea. Pange sügavkülma kott ja täidis sügavkülma. Hoidke seda seal, kuni olete valmis oma kirsipirukat küpsetama.

5
Alternatiivina külmuta täidis pirukakujuliselt. Tõsta täidis segamisnõust lusikaga 20,3 cm (8 tolli) fooliumiga kaetud pirukaplaadile. Kata plaadi ülaosa lõdvalt fooliumi/mähisega. Asetage see sügavkülma, kuni täidis on tihke. Kui tahke: võtke pirukaplaat sügavkülmast. Laota lettile paks foolium või sügavkülma ümbris. Tõsta täidis plaadilt fooliumile/kilele. Mähi täidis oma fooliumi/ümbrisega tihedalt kokku. Võta marker ja kirjuta selle nimi täidis ja kuupäev väljastpoolt.

6
Laota koorik pirukaplaadile. Võtke oma 9-tolline (22,9 cm) pirukaplaat ja asetage see töölauale. Seejärel katke pirukataldriku põhja kas poest ostetud või omatehtud pirukakoorik. Kui olete valmis, asetage see kõrvale.

7
Sulatage sügavkülma kotis hoitud täidis ja lisage see pirukaplaadile. Õhtul enne piruka küpsetamist eemaldage täidis sügavkülmast. Pane täidis ööseks külmkappi ja lase sulada. Järgmisel pä