Kuidas teha Skor-batoone

Score Bars on maitsev maius, mida saab valmistada igaks juhuks. Need on ideaalne magusa ja soolase kombinatsioon, rääkimata sellest, et neid on ülilihtne valmistada. See retsept koosneb tavalistest kodus leiduvatest koostisosadest, mis võib muuta selle suurepäraseks võimaluseks viimase hetke magustoiduks!

1
Kuumuta ahi temperatuurini 400 ºF / 205 ºC.

2
Vooderdage oma küpsetusplaat küpsetuspaberiga, seejärel alustage soolakreekerite ridu, jätmata vahele tühikuid, ja asetage kõrvale.

3
Asetage võipulk keskmisesse kastrulisse ja laske sellel sulada. Kui või on sulanud, lisage üks tass pakitud pruuni suhkrut, segage, kuni need on ühendatud ja mõlemad koostisosad on karamelli saamiseks põhjalikult sulanud.

4
Oodake, kuni või ja fariinsuhkur on muutunud karamellkatteks. Hakka karamelli aeglaselt kreekerilehele valama. Jaotage ettevaatlikult ühtlaselt servadele, kattes kindlasti kõik kreekerid.

5
Asetage karamelliga kaetud kreekerid ahju 3-4 minutiks või kuni karamell hakkab mullitama. Praeguseks peaks ahi olema kuumutatud temperatuurini 400ºF/205ºC. Hoidke sellel silm peal, sest see juhtub kiiresti.

6
Eemaldage karamellkreekerite küpsetusplaat ahjust, kui karamell on hakanud mullitama. Puista karamellikihile ¾ tassi šokolaaditükke ja aseta tagasi ahju. Jätke ahju 2-3 minutiks või seni, kuni näete šokolaaditükkide pehmenemist.

7
Eemaldage küpsetusplaat ja lülitage ahi välja, kui šokolaaditükid on sulanud. Alustage sulatatud šokolaaditükkide jaotamist karamelli ja kreekerite peale, jälgides, et kogu pind oleks kaetud.

8
Aseta küpsetusplaat tunniks ajaks külmkappi, et kihid taheneksid. Seejärel purustage, serveerige ja nautige.