Kuidas teha Ron Roni mahla

Tõsielusaate Jersey Shore fännidele on ron ron mahl juba hästi tuntud. See on maitsev marjade ja arbuusi segu, mis on valmistatud viinast. Ron-roni mahla on lihtne valmistada. Peate koostisosad välja mõõtma ja segistisse lisama. Väiksema blenderiga võib aga arbuusiga probleeme tekkida. Kui segisti seiskub, peate võib-olla peatama ja koostisained segama.

1
Viiluta oma arbuus. Enne arbuusi blenderisse lisamist peate selle viiludeks lõikama. Asetage arbuus lõikelauale ja lõigake see pikuti pooleks. Seejärel lõigake mõlemad pooled pooleks, et veerand arbuusi. Lõika üks veerand korraga ühe kuni kahe tolli viiludeks. Lõika äärte otstes koor ära. Lõika kõik viilud ligikaudu ühtlasteks kuubikuteks. Lõika väiksemad kuubikud, kui teil on vähem võimas blender. Mõõtke kuubikuid, kuni teil on kaheksa tassi arbuusi.

2
Lisage oma viin ja jõhvikamahl. Soovite lisada vedelikke segisti põhja. See aitab koostisainetel sujuvamalt seguneda. Alustuseks valage viin ja jõhvikamahla. Pole tähtis, millise vedeliku te enne lisate. Sul on vaja lihtsalt vedelikke segisti põhjas.

3
Lisa kirsid, arbuus ja mustikad. Järgmisena tuleks lisada puuvilju, nii et lisage arbuus, mustikad ja kirsid. Kuna vedelikud lähevad kõige paremini põhjale, proovige kõigepealt lisada kirsid, kuna purgis on veidi mahla. See võib aidata joogil kiiremini seguneda.

4
Lisa jää. Lisatav jää kogus on valikuline. See on joogi jahutamiseks ja sellele rammusama tekstuuri andmiseks. Jahedam ja rammusam jook nõuab rohkem jääd. Kui ruumi on probleeme, kasutage blenderi ületäitumise vältimiseks vähem jääd.

5
Võimaluse korral alustage pulssi. Kui teie blenderil on impulssseade, alustage selle kasutamisest. Paljud inimesed eeldavad, et nad peaksid alustama kõrgeimast seadistusest, kuid see muudab joogi segamise aeglasemaks. Alustage pulsiseadega, et ron-ron mahl kiiresti seguneks. Jätkake jooki pulseerimist, kuni asjad hakkavad sujuvalt segunema. Puuviljad ei peaks enam põhja kinni jääma ja kõik koostisosad peaksid koos keerlema.

6
Suurendage kiirust järk-järgult. Kui asjad on segunenud, suurendage kiirust madalale. Segage mahla madalal kuumusel 20–30 sekundit. Seejärel suurendage kiirust veel 20–30 sekundiks suureks.

7
Jätkake segamist, kuni koostisosad on segunenud. Kui olete valmis, tuleks kõik sujuvalt kokku segada. Sulle peaks jääma smuutilaadne segu. Teie ron-roni mahla ei tohiks jääda puuviljatükke.

8
Lõika puuviljad väikesteks tükkideks, kui teil on nõrk blender. Võimas blender segab koostisosi lihtsamini. Kui töötate väikese segistiga, ilma palju erinevaid kiiruse seadistusi, lõigake puuviljad väga väikesteks tükkideks. See võib aidata teie mahla sujuvalt seguneda isegi siis, kui teie blender on nõrgemal poolel.

9
Peatage ja vajadusel lükake koostisosade ümber. Isegi tugevad mikserid aeglustavad mõnikord kiirust, eriti kui tegemist on selliste koostisosadega nagu puuviljad. Kui teie blender seiskub, lülitage see välja. Seejärel suruge koostisosad lusikaga ümber. See peaks asju lõdvemaks muutma ja blenderi uuesti tööle panema.

10
Loputage blender koheselt. Mida kauem lasete blenderil määrdunud koostisainetega seista, seda raskem on seda puhastada. Pärast kasutamist peaksite blenderit jooksva vee all loputama. Kui tera on eemaldatav, eemaldage tera ja loputage seda eraldi.

11
Serveeri ja naudi!