Kuidas teha mikrolaineahjus Oreo kooki

Enamiku kookide valmistamiseks ja küpsetamiseks kulub tunde. Kui soovite valmistada kooki, mida on lihtne valmistada ja mille valmistamiseks on vaja vaid mõnda koostisosa, on mikrolaineahjus Oreo kook teie jaoks sobiv kook. Segage tainas, valage see liiga suuresse kruusi või kaussi ja küpseta seda mikrolaineahjus 1-2 minutit. Seda šokolaadist magustoitu saad nautida otse kruusist lusikaga!

1
Määrige suure mikrolaineahjukindla kruusi või kausi sisemus rasvaga. Võite kasutada taimeõli või pihustada sisemust mittenakkuva küpsetusspreiga, et seest kergelt määrida. Kui teil pole liiga suurt kruusi või suurt kaussi, määrige 2 standardsuuruses kruusi või 2 väikest kaussi. Kook kerkib mikrolaineahjus küpsedes, seega on oluline valida kruus või kauss, kus on palju lisaruumi.

2
Purustage Oreo küpsised 1–4 tolli (6,4 mm) tükkideks. Pange Oreod köögikombaini või blenderisse ja pulseerige paar sekundit, kuni küpsised on purustatud. Kui teil pole köögikombaini või blenderit, pange Oreod suurde Ziploc kotti, sulgege see tihedalt ja kasutage rullimist. nööpnõel küpsiste purustamiseks.

3
Sega purustatud Oreos, küpsetuspulber ja piim. Pange purustatud Oreod esmalt keskmise suurusega kaussi, seejärel segage ½ teelusikatäit (2 grammi) küpsetusvõimsust. Kui kuivained on ühendatud, lisage 1 tass (240 ml) piima ja segage segu, kuni koostisosad on täielikult segunenud.

4
Valage taigen määritud kruusi, kuni see on umbes poolenisti täis. Asetage kruus kaaneta mikrolaineahju. Asetage kruus või kauss kindlasti otse mikrolaineahju keskele, et kook küpseks ühtlaselt, seejärel sulgege mikrolaineahju uks. Pidage meeles, et kook kerkib küpsedes, nii et kruusi või kausi pooleldi täitmine jätab ahju jaoks piisavalt ruumi. et.

5
Küpseta kooki mikrolaineahjus režiimil HIGH 1 minut ja 45 sekundit. Hoidke taignal silm peal, et see üle ei voolaks, kuid seni, kuni täitsite kruusi või kausi ainult poolenisti, peaks see olema korras. Kui kasutasite 1 suure kruusi või kausi asemel 2 kruusi või kaussi, küpsetage mikrolaineahjus segu HIGH-l 2 minutit.

6
Enne serveerimist lase koogil 10 minutit jahtuda. Võtke kruus ettevaatlikult mikrolaineahjust välja ja asetage see kuumakindlale pinnale. Umbes 10 minuti pärast valage kook vaniljejäätisega ja kaevake lusikaga sisse! Võite proovida lisada glasuuri, glasuuri või ekstra purustatud Oreost! Mikrolaineahjus küpsetatud kook on parim, kui serveeritakse kohe. Kuna selline kook ei säili hästi, on kõige parem seda ühe istumisega nautida!

7
Sega kõik kuivained suures kausis kokku. Mõõtke välja 5 ½ supilusikatäit (82,5 grammi) jahu, 4 supilusikatäit (60 grammi) suhkrut ja 1/8 teelusikatäit (1/2 grammi) küpsetuspulbrit. Seejärel segage koostisosi, kuni need on täielikult segunenud. Sellest retseptist saab 2 portsjonit. Kui soovite teha ainult ühe kruusikoogi, võite need koostisosad poolitada.

8
Sega märjad ained kuivainete hulka. Murra kruusi 1 muna. Seejärel lisage kruusi 3 supilusikatäit (44 ml) piima, 3 supilusikatäit (44 ml) taimeõli ja 1 tl (4,9 ml) vanilli ning segage koostisosi hoolikalt, kuni tainas tundub ühtlane. tehes 2 kruusikoogi asemel 1, ära unusta neid koostisosi poolitada!

9
Lisage kruusile 2 Oreot ja hõõruge need taignasse. Lisa küpsised taignale ja purusta küpsised lusika või spaatliga, samal ajal segades neid segusse. Kui soovid rikkalikumat magustoitu, kasuta julgelt rohkem kui 2 Oreot!

10
Jagage tainas kahe mikrolaineahjus kasutatava kruusi või kausi vahel. Kasutage spaatlit, et tõsta koogitainas 2 kruusi või kaussi. Kook kerkib küpsedes veidi, nii et täitke kruusid või kausid taignaga ainult poolenisti.

11
Küpseta kooki mikrolaineahjus kuumusel HIGH 1 minut. Asetage kruusid või kausid kaaneta mikrolaineahju. Küpseta kooki mikrolaineahjus temperatuuril HIGH 1 minut, seejärel kontrolli hambaorkuga koogi keskosa. Kui hambaork tuleb puhtana välja, on kook valmis. Kui puru kleepub hambaorki külge, küpseta kooki mikrolaineahjus režiimil HIGH veel umbes 20 sekundit. Proovige kooki mitte üle küpsetada, et vältida kummise tekstuuri tekkimist.

12
Enne serveerimist lase koogil 5-10 minutit jahtuda. Võtke kruusid mikrolaineahjust välja ja asetage need mõneks minutiks kõrvale, et kook saaks jahtuda. Seejärel kaevake lusikaga otse sisse või katke kook esmalt vaniljejäätise ja täiendavalt purustatud Oreosega! Parima maitse ja tekstuuri saamiseks nautige kooki kohe. Kuna mikrolaineahjus küpsetatud koogist ei tule head ülejääki, sööge, mida saate. ja visake ülejäänud välja.