Kuidas teha mikrolaineahjus hot Dogi

Kui otsite kiiret viisi hot dogi valmistamiseks, on parim võimalus see mikrolaineahjus pista. Mikrolaineahjuga on võimalik hot dogi söömiseks valmis saada vähem kui minutiga. Mitme hot dogi korraga küpsetamine võtab vaid veidi kauem aega. Mis kõige parem, kuna hot dogid on eelküpsetatud, ei pea te muretsema nende alaküpsetamise pärast, vaid peate need söömiseks piisavalt soojaks saama.

1
Asetage hot dog(id) paberrätikuga vooderdatud taldrikule. Paberrätikud muudavad puhastamise imelihtsaks, imades endasse rasva ja niiskust, mis kuumtöötlemisel hot dogist välja lekib. Kui valmistate mitu hot dogi, asetage need rätikule ritta, jättes nende vahele veidi ruumi. See võimaldab neil ühtlaselt küpsetada. Kasutage kindlasti mikrolaineahjukindlat taldrikut. Klaasist või keraamikast valmistatud taldrikud on kindlad. Vältida tuleks plast- ja metallplaate. Klõpsake siin, et näha üksikasjalikku juhendit selle kohta, millised konteinerid on mikrolaineahjus ohutud.

2
Soovi korral torgake hot dog(id) paar korda läbi. Traditsiooniline mikrolainetarkus ütleb, et hot dogi tuleks enne toiduvalmistamist terava riistaga paar korda torgata või viiludeks lõigata. See võimaldab hot dogi seest tuleval aurul välja pääseda, mitte koguneda ja plahvatada. Mõned allikad (nt Oscar Mayer) aga väidavad, et plahvatusohtu pole ja hot dogide läbitorkamine laseb keetmise ajal mahla välja voolata, jättes teile kuiva avameelsuse. Siin on valik teie, kui olete ainult Kui küpsetate mikrolaineahjus ühte või kahte hot dogi, on need mikrolaineahjus nii vähe aega, et teil ei teki tõenäoliselt probleeme.

3
Kata teise rätikuga (või rulli esimene rätik kokku). Hot dogide katmine teise kihi paberrätikuga hoiab küpsemise ajal niiskust nende kõrval, tagades täidlase ja mahlase hot dogi. Kui keerate hot dogi kokku, keerake otsad alla, et rätik toiduvalmistamise ajal lahti ei rulluks. .

4
Kuumutage kõrgel tasemel. Erinevatel mikrolaineahjudel on erinev võimsus, seega võivad küpsetusajad veidi erineda. Alltoodud küpsetusajad eeldavad keskmise suurusega mikrolaineahju, mille võimsus on umbes 800–1000 vatti. Kui teie mikrolaineahjul on suurem võimsus, kasutage lühemat küpsetusaega (ja vastupidi väiksema võimsusega ühikute puhul). Kui te pole oma mikrolaineahju võimsuses kindel, klõpsake siin.1 hot dog: umbes 40 sekundit2 hot dogi: umbes 1 minut kuni 1 minut 15 sekundit3–4 hot dogi: umbes 1 minut 30 sekundit kuni 2 minutit 30 sekundit5–6 hot dogi : umbes 3 minutit kuni 3 minutit 30 sekundit7–8 hot dogi: umbes 4–5 minutit9–10 hot dogi: umbes 6 minutit

5
Kontrollige oma hot dogi(de) seisundit poole küpsetamise ajal. Kuna mikrolaineahjude küpsetusvõimsus võib varieeruda, on mõistlik vaadata, kuidas teie hotdogidel läheb, kui need on poolvalmis. Kui need on veel külmad või vaevu leiged, laske neil küpsetada. Kui need on katsudes soojad või kuumad, kaaluge küpsetusaja lühendamist või lihtsalt viivitamatult mikrolaineahjust väljavõtmist. Eemaldage paberrätik ettevaatlikult. Selle alla jäänud auru võib vabaneda. Kui tunnete muret põletuste pärast, kasutage ahjukindaid.

6
Serveeri kuumalt. Kui teie hot dogid on nii kuumad, kui soovite, on nad söömiseks valmis. Need on eelküpsetatud, seega pole nende küpsetamiseks “õiget” temperatuuri. Eemaldage pliidiplaat ettevaatlikult mikrolaineahjust, visake paberrätik ära ja serveerige franke kuklite vahel või eraldi. Nautige!

7
Kaaluge kuklite soojendamist mikrolaineahjus. Traditsiooniliselt serveeritakse hot dogi valges kuklis. Kuigi võite kasutada kukleid otse kotist välja võttes ja ilma probleemideta, eelistavad paljud hot dogi süües sooja kukli tunnet. Kukli soojendamine mikrolaineahjus on kiire ja lihtne, vt allpool: avage kukk ja asetage see paberrätikule, esikülg allapoole. Taldrik sobib, kuid pole vajalik. Mähi kukk paberrätikusse või aseta teine ​​peale. Mikrolaineahjus kõrgel temperatuuril 10-15 sekundit. Kontrollige sooja ja pehme tekstuuri olemasolu. Kui see pole veel päris soe, oodake veel 10 sekundit.Ärge küpsetage kuklit mikrolaineahjus, kui sees on hot dog. Hot dogi aur muudab kukli märjaks.

8
Teise võimalusena röstige kuklid. Röstitud kuklitel on mikrolaineahjus küpsetatud kuklite soojus, millele lisandub karge ja röstine tekstuur. Kui teil on röster, on hot dogi kuklite röstimine lihtne, lihtsalt pange need sellisesse asendisse, nagu tavaliselt saia jaoks kasutate. Kuklite röstimiseks on ka teisi viise: Kuumutage lahtist kuklit broileri all, kuni see on hästi pruunistunud. Enamikul kaasaegsetel ahjudel on ka praadimise seade, mis töötab. Hõõruge kukli sisemust vähese õliga ja asetage see kuumale pannile või küpsetusplaadile esikülg allapoole. Põlemise vältimiseks keerake aeg-ajalt.

9
Parimad hot dogid teie eelistatud maitseainetega. Hot dogid on väga lihtsad, kuid lisandite lisamine võimaldab teil väljendada oma kulinaarset loovust ja lisada sellele klassikalisele roale maitset. Tavaliselt soovite need maitseained lisada pärast hot dogi mikrolaineahju küpsetamist, kuna küpsetamine võib sageli mõjutada nende lisandite maitset ja konsistentsi. Mõned ideed lisamiseks: KetšupSinepitMajonees Kuum piprakaste (Sriracha jne) Toorjuust Hakitud sibul Hapukurk Peekon

10
Kaaluge “kõik ühes” mikrolaineahju retsepti oma hot dogi jaoks. Kui enamik hot dogi maitseaineid on ette nähtud pärast hot dogi valmimist külmalt lisamiseks, siis mõned retseptid võimaldavad teil hot dogi koos lisanditega mikrolaineahjus küpsetada. Allpool kirjeldatakse mõnda neist. Juustukoerad: lõigake iga hotdog pikuti pooleks ja asetage sisse riba oma eelistatud juustu. Küpseta mikrolaineahjus nagu tavaliselt ja serveeri. Tšilikoerad: asetage hot dogid mikrolaineahjus kasutatavale alusele ja katke tšilliga. Mikrolaineahjus nagu tavaliselt, jättes tšillile veidi lisaaega. Serveeri kuklitest eraldi. Külalised saavad valida kukli, seejärel lisada teisest roast hot dogi ja tšillit. Hapukapsakoerad: pange keetmata hot dog kuklisse ja pange peale hapukapsas. Mähi kogu hot dog paberrätikusse ja voldi järelejäänud rätik alla. Mikrolaineahi nagu tavaliselt, võimaldades 5-10 sekundit lisaaega. Kuklike jääb pisut märjaks, kuid see tekstuur sobib hästi hapukapsaga.