Kuidas hot Dogi sulatada

Hot dogid on suurepärane võimalus peresõbralikeks eineteks ja pühadekogunemisteks. Kui olete paki hot doge nende säilitamiseks külmutanud, võite mõelda, kuidas neid ohutult sulatada. Kiireim viis hot dogide ülessulatamiseks on soojendada neid mikrolaineahjus sulatusrežiimil. Siiski on kindlam katta hot dogid jaheda veega, mis peaks need tunni jooksul üles sulatama. Kui teil on aega, sulatage oma hot dogid külmikus vähemalt 24 tundi, et tagada ohutum variant.

1
Võtke oma hot dogid pakendist välja. Teie hot dogide pakend ei ole tõenäoliselt mikrolaineahjus ohutu, seega võib see sulada ja teie hot dogi kahjustada. Lisaks võib pakendis olev hot dogi vesi kanda baktereid, mis surevad ainult kõrgel temperatuuril, mitte sulatusrežiimil. Ohutum on kanda hot dogid nõusse. Pärast selle eemaldamist visake pakend ära ning eemaldage seebi ja veega maha loksuv hot dogi vesi. See meetod töötab kõige paremini, kui sulatate mitte rohkem kui 1 paki hot dogi koerad.

2
Asetage hot dogid mikrolaineahjus kasutatavale nõudele ja katke need kaanega. Pange hot dogid ühe kihina tassile. Seejärel katke nõude peale paberrätik, et hot dogid kataks ja vedelikke imaksid. Võib-olla eelistate mähkida hot dogid paberrätikutesse, et neist väljuv vedelik imada. See pole aga vajalik.

3
Valige sulatus mikrolaineahjus või 30% võimsus. Kontrollige oma mikrolaineahju juhtnuppe ja vajutage nuppu “Sulatamine”. Kui teie mikrolaineahjus seda nuppu pole, leidke nupp “Toiteseaded” ja seadke mikrolaineahi võimsusele 30%. Kui teil on Probleemi korral vaadake oma mikrolaineahju kasutusjuhendit või tehke kiire Interneti-otsing, et teada saada, kuidas see teie mikrolaineahjus töötab. Iga mikrolaineahi on erinev.

4
Kuumutage oma hot dogi 30 sekundit ja seejärel kontrollige neid. Pange hot dogi roog oma mikrolaineahju ja seadke taimer 30 sekundiks. 30 sekundi pärast eemaldage hot dogid mikrolaineahjust ja kontrollige, kas need on üles sulanud. Tõenäoliselt peate oma hot dogi sulatama kauem kui 30 sekundit. Tegelikult võib kogu paketi jaoks kuluda olenevalt teie mikrolaineahjust 8–12 minutit. Siiski peate neid sageli kontrollima, et nad ei hakkaks küpsetama, kuna see võib käivitada bakterite kasvu.

5
Kui mikrolaineahi seda ei tee, pöörake kuuma koera iga 30 sekundi järel. Võite selle sammu vahele jätta, kui mikrolaineahi pöörab toitu teie eest. Kui teie mikrolaineahjul pole pöörlevat plaati, pöörake nõu 180 kraadi iga 30 sekundi järel. Vastasel juhul ei kuumene teie hot dogid tõenäoliselt ühtlaselt ja temperatuuride erinevus võib põhjustada bakterite kasvu. Ühtlase kuumenemise tagamiseks võite hot dogid ka ümber keerata.

6
Sulatage hot dogi korraga 30 sekundit, kuni need on sulanud. Asetage külmutatud hot dogid tagasi mikrolaineahju. Vajutage sulatusnuppu või seadke võimsus 30%, seejärel seadke taimer 30 sekundiks. Kontrollige hot doge iga 30 sekundi järel, kuni tunnete, et need sulavad. Iga kord, kui hotdoge soojendate, lülitage mikrolaineahi sulatusrežiimile või 30% võimsusele.

7
Küpseta hot dogi kohe pärast nende mikrolaineahjus sulatamist. Kui sulatate hot dogi mikrolaineahjus, käivitab see küpsetusprotsessi. See tähendab, et osad teie hot dogidest on temperatuuritsoonis “ohutsoonis”, mis käivitab bakterite kasvu. Et toit oleks ohutu, küpseta see kohe, mis tapab bakterid. Sulatatud hot dogide küpsetamine mikrolaineahjus on ohutu , ahjus, keeva vee potis või grillil.

8
Pange oma hot dogid suletud õhukindlasse kilekotti. Kui teie hot dogid on endiselt suletud pakendis, võite need sinna jätta. Kui need on avatud, asetage hot dogid tõmblukuga plastikust toidukotti. Veenduge, et hot dogid oleksid õhukindlad, nii et jahe vesi ei puutuks toiduga kokku. Te ei soovi, et vesi toiduohutuse eesmärgil hot doge puudutaks. Hot dogid või vesi võivad saastuda, seega on parem seda ohtu vältida.

9
Täitke suur kauss või tass piisavalt jaheda veega, et see kataks oma hot dogi. Temperatuuri osas ei pea te olema täpne, kuid vesi peaks tunduma katsudes jahe. Üldiselt on ohutu kasutada kraani kõige lahedamat seadet. Lisage kaussi või tassi nii palju vett, et see kataks kuumad hot dogid, mida soovite sulatada. Kui sulatate mitu pakki hot dogi, on parem asetada need eraldi nõudesse, et need kiiremini sulaksid.

10
Kastke oma hot dogidega kott 30 minutiks jahedasse vette. Asetage hot dogid kaussi või tassi ja lükake need jaheda vee alla. Veenduge, et need oleksid täielikult kaetud. Jätke need toatemperatuuril letile istuma. Seadistage taimer 30 minutiks, et saaksite neid kontrollida. Hot dogid peaksid jääma kausi või tassi põhja, kuna need on rasked. Kuid need võivad hõljuda, kui teie kotis on õhku. Kui see juhtub, pigistage õhk välja ja pange hot dogid vette tagasi.

11
Kontrollige hot dogi ja asendage vesi 30 minuti pärast. Valage kasutatud vesi kraanikaussi alla. Seejärel katsuge hot dogi läbi pakendi, et näha, kas need on sulanud. Kui seda ei juhtu, lisage kaussi või tassi tagasi rohkem jahedat vett. Seadke taimer veel 30 minutiks. Sulatatud hot dogid peaksid tunduma prisked ja veidi painduvad. Lisaks on neil jahe ja mitte külm. Teie hot dogid võivad sulada 30 minutiga, kuid terve paki või mitme pakki sulatamisel kulub neil tõenäoliselt tund.

12
Vahetage vett iga 30 minuti järel kuni 2 tunni jooksul. Veel 30 minuti pärast valage kasutatud vesi kraanikaussi alla ja kontrollige, kas hot dogid on üles sulanud. Kui tunnete, et need sulavad, hakake neid küpsetama. Kui need tunduvad endiselt külmunud, katke need uuesti jaheda veega. Seejärel seadke taimer 30 minutiks. Saate seda teha ohutult kuni 2 tundi või seni, kuni hot dogid on üles sulanud. Tavaliselt sulavad hot dogid 1 tunni jooksul.

13
Küpseta hot dogi kohe pärast nende jahedas vees sulatamist. Kuigi see on ohutum meetod kui mikrolaineahju kasutamine, peate siiski oma hot dogi viivitamatult küpsetama. Jahe vesi ei hoia hot dogide temperatuuri alla 40 °F (4 °C), mis tähendab, et bakterid võivad hakata kasvama. Küpsetage hot dogi kohe, et tappa bakterid. Näiteks grillige, keetke, röstige või mikrolaineahjus.

14
Asetage oma hot dogid madalasse tassi. Kui need on endiselt suletud pakendis, pange avamata pakend nõusse. Kui need on avatud, asetage need ühte kihti. Nõu püüab kinni külmutatud hot dogide äravoolu, nii et see ei saasta teie külmkappi ega muid toiduaineid. Näiteks võite kasutada madalat küpsetusnõu või kaussi. Kui sulatate mitu pakki, ärge neid virna asetage . Ohutu on panna mitu pakki ühte tassi, kui paned need ühte kihti. Te ei pea tassi katma, kuid võite eelistada seda teha, kui teie hot dogid pole pakendatud.

15
Pange hot dogi roog oma külmikusse. Asetage hot doge sisaldav roog külmiku alumisele riiulile. Seejärel jätke roog segamata, kuni hot dogid sulavad. Hot dogi pole vaja veega katta. Külmiku jahedamad temperatuurid põhjustavad nende sulamise.

16
Laske hot dogidel vähemalt 24 tundi sulada. Pakk hot dogi peaks sulama 24 tunni jooksul. Kontrollige hot dogi, et näha, kas need tunduvad katsudes jahedad, mitte külmad. Lisaks peaksid need tunduma käsnad ja elastsed. Enne küpsetamist on ohutu hoida neid külmkapis umbes 3–5 päeva. Siiski on need kõige ohutumad, kui küpsetate need kohe pärast üles sulamist. Kui sulatate mitu pakki hot doge, peate võib-olla neid kauem sulatama. Jätke 24 tundi 1–5 naela (0,45–2,27 kg) toidu kohta. Võimalik, et te ei pea selle pärast muretsema, kui paigutasite hot dogid ühte kihti.