Kuidas teha lööki

Blow Job shot on populaarne peojook, mis loodi 1980ndate lõpus. See tuleneb selle ahvatlevast pealkirjast selle tarbimise ja ampsu koostisainete väljanägemise järgi. Seda ampsu tarbivad tavaliselt naised ja see on poissmeesteõhtu põhitoit. Mõne koostisosa ja õigete liigutustega saate seda teha järgmisel peol!

1
Vala peale kohviliköör. Valage 1/2 untsi kohvilikööri klaasi. See peaks täitma umbes 1/3 klaasist.

2
Vala Iiri koor. Valage klaasi õrnalt 1 unts Iiri koort. Te ei taha seda liiga kiiresti valada, sest soovite, et Iiri koor jääks kohvilikööri peale. Kahe likööri vahel peaks olema selge piir. Kui teil on raskusi likööride virnastamiseks, proovige kallutada haavliklaasi küljele ja kallutada Iiri koort õrnalt üle klaasi külje. See aitab reguleerida likööri voolu ja takistab nende segunemist. Kuigi Iiri koor on kõige levinum koostisaine, on ka variatsioone. Mõned inimesed eelistavad Iiri koore asemel Amaretto mandlilikööri või banaani-apelsini likööri. Kui teete selle variandi, kasutage 1 untsi Amarettot või 1/2 untsi banaanilikööri ja apelsinilikööri.

3
Kõige peale vahukoor. Kui olete kaks likööri virna asetanud, peate ampsu peale valama vahukoort. Raputage purki hästi. Kallutage purk üle klaasi ja vajutage otsik alla. Katke ampsu ülaosa vahukoorega. Kui keegi teeb Blow Job shoti esimest korda, panevad baarmenid selle peale sageli varreta maraschino kirsi.

4
Pange oma käed selja taha. Blow Job võtte tegemiseks on väga spetsiifiline viis. Seistes võtte ees, pange käed selja taha. Kui teil on pikad juuksed, võiksite need enda taha lükata või kinni siduda. Sa ei taha, et su juuksed vahukoore sisse satuksid.

5
Võtke võte suuga üles. Kummardage haavli kohale, asetades huuled ümber löögiklaasi serva. Kontrollige, kas klaas on kindlalt suus ja huuled katavad iga serva. Te ei soovi, et klaas suust välja kukuks või süst näkku valguks. Veenduge, et asetate süst pinnale, milleni jõuate hõlpsasti suuga. Sa ei taha, et pead liiga kaugele kummarduma, et klaasini jõuda.

6
Tehke võte. Haarake ampsu suhu, tõstke tagasi üles. Kallutage pea tahapoole, valades ampsu suhu. Tõmmake käed selja tagant, võtke tühi klaasike suust ja asetage see lauale tagasi.

7
Valmis.