Kuidas teha jigglereid

Jigglers on tarretis, mis võib võtta mis tahes kuju igaks juhuks. Neid on ülilihtne valmistada (ja odavad), kuid need võimaldavad siiski loovust. Haarake küpsisevormid või -vormid ja alustame!

1
Hankige ümmargune keskmise suurusega kauss. Valage kaussi kaks tavalist tarretisepulbri pakki. Kui soovite erinevat värvi Jigglereid, vajate iga värvi jaoks erinevat kaussi ja panni.

2
Keeda pliidil 2 tassi kuuma vett. Valage vesi tarretisepulbri kaussi ja segage hoolikalt. Täpsemate koguste saamiseks järgi pakendil olevaid juhiseid.

3
Vala 2 tassi külma vett ja pane samasse kaussi. Jällegi kontrollige täpseid koguseid pakendi juhistest. Segage uuesti hoolikalt.

4
Soovi korral pange oma puistad või puuviljad kaussi ja segage. Selge kuju saamiseks võiksite lisandmoodulitest eemale hoida. Aga maitsekuse huvides, minge järele.

5
Pange kauss jelloga 13×9-tollisele pannile. Mida suurem pann, seda rohkem jigglereid saate toota. Kausi on väga raske välja lõigata. Kui teil on vorme, siis suurepärane! Lihtsalt pange tarretis sinna ja laske tarduda.

6
Tõsta umbes 3 tunniks külmkappi, kuni see on tahke. Kui see on seadistatud, saate seda puudutada ilma, et sõrmi sassi läheks. Kihiliste jigglerite jaoks laske ühel värvil umbes 45 minutit taheneda. Seejärel lisage peale mõni muu värv, mis on piisavalt jahtunud (lisatud on külm vesi ja taheneb umbes 20 minutit). Korrake seda protsessi nii paljude kihtide jaoks, kui soovite.

7
Võtke komplekt jello välja. Lõika küpsisevormi abil ruutudeks või dekoratiivseteks kujunditeks. Kui teil on probleeme kujundite väljavõtmisega, pange panni põhi lahtistamiseks sooja vette. Hoidke jäägid mugimiseks. See on endiselt maitsev, olenemata kujust.

8
Tõsta väikesele taldrikule magustoiduks või vahepalaks. Serveeri kohe; jello on parim, kui see on väga külm. Maitse või tekstuuri suurendamiseks lisage vahukoort või jäätist.