Kuidas teha Jello Shot koogikesi

Jello shoti koogikesed on kiire ja lihtne maiuspala, mille saate peoks valmistada. Proovimiseks on palju erinevaid ja maitsega jello shot koogikesi. Saate koogikesi Fireballi viskiga, vikerkaarekujulisi koogikesi või šampanjaga koogikesi. Kui olete lõpetanud, saate külalistega jagada maitsvat maiust.

1
Kuumuta želatiin ja ingveriõlu. Lisage oma ingveriõlu keskmisesse kastrulisse. Seejärel puista želatiin ingveriõle peale. Enne segu pliidile viimist laske ingveriõlul ja želatiinil kaks kuni kolm minutit leotada. Keeda madalal kuumusel, kuni želatiin on täielikult lahustunud.

2
Lisa viski ja toiduvärv. Kui želatiin on lahustunud, eemaldage ingveriõlu pliidilt. Valage sisse kaks kolmandikku tassi oma viskit ja seejärel lisage paar tilka toiduvärvi. Segage kõik ühtlase konsistentsini. Toiduvärvi täpset kogust lisada ei ole, kuid vältige liigse koguse lisamist, kuna see võib tekitada kunstliku maitse.

3
Tõsta segu koogialusele. Pihustage koogialusele mittekleepuva pihustiga. Täida iga kamber ingveriõlle seguga.

4
Jahutage oma koogikesed külmikusse. Asetage oma koogikesed külmkappi. Laske segul jahtuda, kuni tarretis muutub tahkeks. Ajad varieeruvad, kuid selleks kulub vähemalt paar tundi.

5
Valmista glasuur. Lisage segamisnõusse või, samuti supilusikatäis viskit, tuhksuhkur ja sool. Klopi kõik elektriseguga kokku, kuni saad kerge koheva koore.

6
Külmutage oma koogikesi. Kui koogid on tahenenud, eemaldage need külmkapist. Lisage iga koogi peale tükike glasuuri. Soovi korral võite lisada kaunistusi, nagu puistad.

7
Kuumuta želatiin ja limonaad. Kasutage väikest kastrulit. Valage esmalt oma limonaad ja seejärel puistake peale geeli. Kuumuta pann madalal kuumusel, segades kindlasti kogu aeg. Kuumutage seda, kuni želatiin lahustub, mis võtab tavaliselt umbes viis minutit.

8
Lisa viin ja piim. Tõsta želatiin tulelt. Lisa viin ja kondenspiim. Segage kõiki koostisosi, kuni need on ühtlaselt segunenud.

9
Jaga segu kuue kausi vahel. Võtke kuus väikest segamiskaussi. Jagage tainas ühtlaselt iga kausi vahel. Igas kausis peaks olema umbes pool tassi želatiini segu.

10
Lisage oma toiduvärv. Vikerkaare tegemiseks peaks iga želatiinikauss värvima ühte vikerkaarevärvi (punane, oranž, kollane, sinine, roheline, indigo, violetne). Lisage igasse želatiinikaussi paar tilka toiduvärvi, et muuta see vikerkaarevärviliseks. Tugevamate värvide saamiseks lisage igasse kaussi umbes kuus tilka toiduvärvi.

11
Pane punane želatiin külmkappi. Pihustage minimuffiniplaat mittekleepuva jahutuspihustiga. Lusikaga umbes kolm neljandikku teelusikatäit punast želatiini iga kambri põhja. Tõsta punane želatiin külmkappi, kuni see veidi tardub. Selleks peaks kuluma umbes 10 minutit.

12
Lisa ülejäänud kihid. Kui punane želatiin on tardunud, lisage punasele želatiinile umbes kolm neljandikku teelusikatäit apelsini želatiini. Tõsta geelistust umbes viieks minutiks külmkappi. Jätkake seda mustrit, kuni olete lisanud kõik kuus kihti želatiini. Lisage oma värvid vikerkaarevärvide järjekorras: punane, oranž, kollane, sinine, roheline, indigo, violetne.

13
Tõsta koogikesed üleöö külmkappi. Pärast kõigi kihtide lisamist asetage oma jello shotid külmikusse. Lase neil üleöö külmkapis seista, et taheneda.

14
Enne serveerimist kaunista koogikesi glasuuriga ja puistaga. Soovi korral võid igale koogile lisada täpi glasuuri. Seejärel lisage see puistega. See lisab igale koogile veidi rohkem kaunistust ja maitset.

15
Segage oma šampanja, vahuvesi, želatiin ja suhkur. Lisage esmalt kastrulisse kaks untsi vahuvett ja šampanjat. Seejärel tühjendage želatiin šampanja/vee segu peale. Enne suhkru segamist laske želatiinil kaks minutit seista.

16
Kuumutage oma šampanja segu. Asetage kastrul pliidile keskmisel kuumusel. Segage seda perioodiliselt. Jätkake segu kuumutamist, kuni suhkur lahustub. Jälgi, et segu keema ei läheks.

17
Lisa ülejäänud koostisosad. Tõsta segu tulelt. Sega hulka ülejäänud mullivesi. Seejärel lisage täpselt nii palju toiduvärvi, et segu muutuks roosaks.

18
Segage oma segu. Aseta kõik blenderisse. Segage koostisosi, kuni roosa värv on kogu ulatuses ühtlane.

19
Lisage oma jello koogialusele. Kasutage mittenakkuva pihustiga kergelt määritud koogiplaati. Täitke iga kamber oma želatiini seguga.

20
Jahutage segu külmkapis. Aseta koogiplaat külmikusse. Lase segul külmikus seista, kuni tarretis on tahke. Selleks peaks kuluma umbes 2 tundi.

21
Kasta koogikesed šokolaadi sisse. Kui koogid on tahenenud, eemaldage need koogialuselt. Kasta iga koogi ots sulatatud šokolaadi sisse.

22
Valmis.