Kuidas teha Hello Kitty koogipoppe

Tordid, imearmsad maiuspalad, on populaarsed nii laste, teismeliste kui ka täiskasvanute seas. Kuigi nende valmistamine tundub raske ja kulukas, saate neid maitsvaid maiustusi hõlpsalt valmistada kodus ilma palju raha kulutamata. Hello Kitty-teemaliste koogipoppide valmistamine nõuab pisut lisapingutust, kuid tulemused on seda väärt. Need võivad olla suurepäraseks lisandiks igale Hello Kitty teemalisele peole.

1
Kuumuta ahi temperatuurini 350 °F (177 °C) ja määri küpsetusvormid kergelt õliga. Võite kasutada ühte 13 x 9 x 2 tolli (33 x 23 x 5 sentimeetrit) lehtpanni või kahte 8 või 9 tolli (20 või 23 sentimeetrit) ümarat panni.

2
Sega omavahel koogisegu, puding, munad, vesi ja õli. Selleks kulub elektrimikseris umbes 2 minutit. Võite kasutada ka käeshoitavat visplit või visplitega köögikombaini. Lisate koogisegule rohkem koostisosi, kui on pakendil kirjas. See aitab muuta teie koogi rikkalikumaks ja maitsestada omatehtud. Võite kasutada ka valget koogisegu ja vaniljepudingut. Selle asemel võid kasutada ka šokolaadikoogi segu ja šokolaadipudingut.

3
Valage tainas oma rasvainega küpsetusvormi(de)le. Kasutage segu panni(de)sse juhtimiseks kummist spaatlit. Kui teil on kausi sees jääke, kraapige see kummist spaatliga välja ja pannile.

4
Küpseta kooki ahju keskmisel siinil. Koogid on valmis, kui need muutuvad kuldpruuniks ja keskele torgatud hambaork tuleb puhtana välja. Küpsetusajad sõltuvad küpsetusvormi kujust: kui kasutasite ümmargust küpsetusvormi, on kook valmis 30–35 minutiga. Kui kasutasite küpsetusvormi, on kook valmis 35–40 minutiga. .

5
Lase koogil täielikult jahtuda. Lase koogil esmalt 10 minutit vormis jahtuda. Seejärel võtke kook vormist välja ja laske sellel täielikult jahtuda. Ärge muretsege, kui kook vormist välja võttes puruneb või laiali läheb; murendad selle niikuinii.

6
Murenda kook suures kausis. Kasutage selleks oma käsi. Jätka kooki murendamist, kuni suuri tükke ei jää. Olge siiski ettevaatlik, et kooki taignaks ei suruks.

7
Segage murendatud koogile õrnalt 1–1,5 tassi (225–340 grammi) glasuurit. Kasutage selleks kummist spaatlit või metalllusika tagakülge. Ärge kasutage kogu jääkraami. Kui kasutad liiga palju, jäävad koogipallid liiga pudruks ega hoia oma vormi.

8
Rullige segust 1,5 tolli (4-sentimeetrised) pallid. Iga palli jaoks läheb vaja umbes 2 supilusikatäit kooki segu. Ärge muretsege veel kõrvade tegemise pärast.

9
Tasandage pallid kergelt ovaalideks. Hello Kitty pea ei ole täiuslik ring, vaid pigem ovaalne. Koogipallide pisut lamedamaks muutmine annab teile autentsema Hello Kitty kuju. Ärge muretsege veel kõrvade tegemise pärast; valmistate need viimased šokolaaditükkidega.

10
Laske koogipallidel 20 minutit puhata, katke need kilega ja jahutage külmikus vähemalt 2 tundi. Kata suur küpsetusplaat vahapaberiga ja aseta peale koogipallid. Jäta iga koogipalli vahele natuke ruumi. Laske neil 20 minutit puhata, seejärel katke need kilega ja asetage külmkappi vähemalt 2 tunniks. Olge kilega õrn, et te ei pigistaks koogipalle. Ärge toppige kokku. koogipallid ahjuplaadile. Kui need ei sobi, kasutage teist küpsetusplaati.

11
Sulata ¼ tassi (45 grammi) kommikatet mikrolaineahjus. Pange kommikate väikesesse mikrolaineahjukindlasse kaussi ja seejärel sulatage see vastavalt pakendi juhistele. Iga kaubamärk võib olla veidi erinev. Üldiselt aga palutakse teil sulatada kommid keskmise võimsusega 30-sekundiliste intervallidega, segades iga intervalli vahel. Ärge küpsetage šokolaadikatet üle, muidu see kõrbeb. Ülejäänud šokolaadi sulatate hiljem. Seda ainult pulgakommpulkade kinnitamiseks.

12
Kastke ½-tolline (2,54-sentimeetrine) pulgakommipulk sulanud kommi sisse ja torgake see igasse koogipallisse. Veenduge, et torkate pulga ovaali küljele/pikemasse ossa. Soovi korral võite pulgakommipulgad tordipalli sügavamale torgata, kuid mitte rohkem kui poole peal.

13
Aseta koogid 30 minutiks tagasi külmkappi. Asetage koogitükid tagasi vahaga kaetud ahjuplaadile, nii et pulgad on püsti. Järgmisena pane küpsetusplaat 30 minutiks külmkappi, et kommikate saaks taheneda. Kui teil on kiire, pista koogipallid 15 minutiks sügavkülma. See on väga oluline. Kui te ei lase koogipallidel tarduda, libisevad need järgmises etapis maha.

14
Asetage koogid vahtpolüstüroolplokile. Torka pulgakommipulgad otse vahtpolüstüroolplokki, nii et koogipulgad seisaksid püsti. Kindlasti jätke iga koogitüki vahele natuke ruumi.

15
Sulatage veel ¼ tassi (45 grammi) kommikatet ja kasutage seda šokolaaditükkide “liimimiseks” kõrvade valmistamiseks. Kasutage väikest lusikat, et teha iga koogipaki peale kaks väikest täppi sulatatud kommikatet. Vajutage “liimile” šokolaaditükk.Hello Kitty kõrvad on teineteisest üsna kaugel, nii et asetage šokolaaditükid pea mõlemale küljele. Ühendage šokolaaditüki maitse koogipopi maitsega. Näiteks kui teie valmistatud šokolaadimaitseline kook hüppab, kasutage piimašokolaaditükke. Kui tegid vaniljemaitselisi kooki, kasuta valge šokolaadi laaste.

16
Pane koogid veel 30 minutiks külmkappi. Ärge eemaldage vahtpolüstüroolplokilt kooki; lihtsalt asetage kogu plokk külmkappi. Kui sul on kiire, võid selle hoopis 15 minutiks sügavkülma panna. See samm võib tunduda üleliigne, kuid nipp õigete kookide saamiseks on töötada külmade kookidega. Kui need on toatemperatuuril, lagunevad nad laiali!

17
Sulata ülejäänud kommikate suures mikrolaineahjus kasutatavas kausis. Võimaluse korral kasutage sügavat kaussi. Nii on selle servad piisavalt jahedad, et koogipalle kastma asudes käsitseda. Salvestage mõned laastud, et saaksite neid hiljem kaunistuste liimimiseks sulatada.

18
Kasta koogipallid sulatatud kommi sisse, seejärel tõsta välja. Hoidke pulgakommipulgast kinni, seejärel kastke koogipall kuni pulga otsani sulašokolaadi sisse. Ärge keerake ega keerutage kooki. Tõstke koogipall õrnalt sulašokolaadist välja. Proovige koogipallist võimalikult palju kaetud saada. Soovite vältida kahekordset kastmist. Kahekordse kastmise korral võib šokolaadikate maha libiseda. Kui sulatatud šokolaad on liiga paks, sega hulka taimeõli, et muuta see õhemaks ja ühtlasemaks.

19
Koputage õrnalt ja pöörake kooki, et see ühtlaselt katta. Hoidke kooki ühes käes pulgast ja koputage teise käega õrnalt randmele. See aitab vabaneda liigsest šokolaadist. Järgmisena keerake pulka õrnalt sõrmede vahel. See aitab sulatatud šokolaadil ühtlasemalt jaotada koogipulgale. Kui pulgakommipulgal on liiga palju sulanud komme, keerake kook uuesti, kuid seekord hoidke sõrm pulgakommipulga peal. See pühib üleliigse kommikatte maha.

20
Kleepige koogitükid tagasi vahtpolüstüroolplokile ja asetage need 1 tunniks tagasi külmkappi. See võimaldab kommikattel hanguda ja kõveneda.

21
Sulata mõni kommikate. Vaja läheb umbes ¼ tassi (45 grammi). Kasutate seda selles jaotises olevate kaunistuste kinnitamiseks. Kastke pintsli ots lihtsalt sulanud kommi sisse, seejärel tehke sellega täpid sinna, kuhu soovite kaunistusi paigutada.

22
Tee vibu. Tehke ühe kõrva juure kaks sulanud kommi täppi. Vajutage kommi sisse kaks südamekujulist puistatust, mille otsad puutuvad kokku. Järgmisena tehke kahe südame vahele, otse punktide peale, sulanud kommitäpp. Vajutage liimile väike konfetitäpp või mini-M&M. Väikese vibu jaoks kasutage kahte väikest südamekujulist piserdamist ja väikest konfetitäppi. Sobitage kindlasti värvid. Suure vibu jaoks kasutage kahte suurt, punast, südamekujulist puistakut ja väikest punast M&M-i.

23
Lisage nina. Tee otse Hello Kitty näo keskele sulanud kommide täpp ja vajuta sinna kollane konfetitäpp. Võid kasutada ka väikest kollast kommipärli. Teise võimalusena võite nina joonistada ka kollase söödava tindipliiatsi abil.

24
Tee silmad. Kastke õhuke pintsel tumeda toiduvärvi sisse ja tõmmake nina mõlemale küljele kaks väikest ovaali. Hello Kitty silmad on madalad, nii et tee need nina kohal. Need on ka üksteisest kaugel, nii et jätke nende vahele ruumi! Teise võimalusena saate pilku joonistada musta söödava tindipliiatsi abil.

25
Joonista vurrud. Kasutades õhukest pintslit ja tumedat toiduvärvi, joonistage Hello Kitty näo mõlemale küljele kolm vurrud. Tehke need lühikeseks ja võimalikult näo serva lähedale. Ärge laske neil nina ega silmi puudutada! Vurrud saate joonistada ka musta söödava tindipliiatsi abil.

26
Serveeri kooki. Võid hoida neid vahtpolüstüroolplokil või püstiasendis kenas tassis.