Kuidas teha biskviitküpsiseid

Mis on parem kui kerge, helbeline ja maitsev biskviit? Neli erinevat maitsvat küpsist! Bisquickiga on lihtne valmistada mitmesuguseid maitsvaid küpsiste retsepte alates tavalistest või ja kastmega tavalistest küpsistest ja lõpetades vürtsidega õuna-kreeka pähkli küpsistega. Igaks elujuhtumiks on küpsis, mille saab tavaliselt valmistada umbes poole tunniga või vähem. Märkus. See artikkel on Ameerikas tuntud küpsiste retsept, mis on teatud tüüpi leib. Kui otsite juhiseid tavaliselt magustoiduna serveeritud küpsise valmistamise kohta, vaadake jaotist Küpsiste valmistamine.

1
Kuumuta ahi temperatuurini 450 ºF (230 ºC).

2
Lisage Bisquickile söögisoodat. Kombineerige need kuivad koostisosad kiiresti ja lõdvalt suures kausis ning veenduge, et lisatavate märgade koostisosade jaoks jääks veidi rohkem ruumi.

3
Segage või, seejärel lisage piim. Ideaalse tekstuuri saavutamiseks kasutage või lisamiseks segule sisselõikamist. Kui või on veel külm, tükelda see väikesteks tükkideks ja viska iga tükk eraldi segusse. Katke iga tükk kuivainetega, seejärel kasutage võitükkide purustamiseks kondiitri mikserit, kahte nuga või sõrmi.

4
Segage koostisosi, kuni moodustub pehme tainas. Lõpetage segamine, kui kuivad koostisosad on omavahel hästi segunenud, on võimalik üle segada, mis annab küpsistele sitke ja mureneva kvaliteedi.

5
Rulli ja sõtku tainas.Keera tainas Bisquicki või jahuga ülepuistatud pinnale.Sõtku tainast umbes 10 korda. Ärge sõtkuge liigselt nagu segamisel, see võib mõjutada küpsiste tekstuuri. Rullige tainas umbes 1,3 cm paksuseks. Selleks, et tainas ei kleepuks rulli külge, võite sellele puistata jahu või biskviiti. Krõmpsuma kooriku saamiseks jätke sõtkumine ja rullimine vahele ning tilgutage biskviidisuurused lusikatäied otse ahjuplaadile.

6
Lõika tainas ringideks, mille läbimõõt on umbes 8 cm. 7,5-sentimeetrine lõikur. Kui teil ei ole küpsiselõikurit, kasutage ruutude lõikamiseks nuga või tagurpidi joogiklaasiga ümmargusi. .Väike jahu või ekstra Bisquick noale või klaasile aitab vältida asjade kleepumist.

7
Asetage määrimata küpsiseplaadile. Jätke küpsiseplaadil iga küpsise ümber umbes tolli või kaks ruumi. See tagab, et küpsised kuumenevad igast küljest ühtlaselt.

8
Küpsetage 8–10 minutit või kuni need on kuldpruunid. Kontrollige oma küpsiseid küpsemise ajal, mis võib olenevalt kasutatavast ahjust veidi erineda. Pange tähele, et küpsetusaeg pikeneb veidi kõrgel.

9
Laske veidi jahtuda, serveerige veel soojalt.Pärast küpsiste ahjust väljavõtmist vabastage need pannilabidaga aluselt, et need ei kleepuks. Umbes minuti pärast tõstke küpsised jahutusrestile. Küpsised on söömiseks valmis, kui need on käsitsemiseks piisavalt jahedad.

10
Kuumuta ahi temperatuurini 450 ºF (230 ºC).

11
Kombineerige Bisquick ja juust. Segage koostisosad lõdvalt suures kausis, et saada ligikaudu ühtlane segu, kuid siin pole vaja segamisele palju aega kulutada.

12
Segage piimaga. Ühtlase segu saamiseks, ilma et peaksite koostisosi liiga põhjalikult segama, tehke esmalt kausi keskele süvend, lükates kuivained külgedele. Valage piim “süvendisse”. Murra kuivained mitu korda süvendisse, et need hästi seguneksid.

13
Segage, kuni kogu segu on lihtsalt niisutatud. Nagu eespool mainitud, on küpsiste kerge ja koheva tekstuuri säilitamiseks soovitatav vältida segamist rohkem kui vaja.

14
Tõsta lusikatäied määritud küpsiseplaadile. Erinevalt ülaltoodud küpsistest valime siin veidi krõbedama ja tihedama toote. Taigna õhukeseks rullimise asemel haarake lusikaga taignapallid ja kukutage need üksteisest mõne tolli kaugusele lehele. Kuigi tainapallide suurus võib veidi erineda, püüdke kasutada iga palli. umbes supilusikatäis tainast igaühe kohta.

15
Küpseta 8 kuni 10 minutit või kuni kuldpruunini.

16
Segage sulatatud või ja küüslaugupulber. Aja säästmiseks segage need koostisosad küpsiste küpsemise ajal.

17
Lase küpsistel jahtuda ja pintselda võ