Kuidas sarvesaiu süüa

Croissantid on traditsiooniline prantsuse küpsetis, mida on kõige parem nautida hommikusöögi ajal värskelt ja eraldi või kohvi kõrvale. Kui olete kunagi sarvesaiu söönud, siis teate, kui segased need võivad olla! Tavalise sarvesaia iseseisvaks söömiseks on mitmeid viise, et vältida puru üle kogunemist ja võid näppudele, või täiuslikuma eine saamiseks võite neist valmistada isegi maitsva hommikusöögivõileiva!

1
Nautige sarvesaiu soojalt või toatemperatuuril, kuid alati värskelt küpsetatult. Sama maitsev on süüa sarvesaiu röstitult või toatemperatuuril. Kuumutage sarvesaia kodus ahjus või rösterahjus või sööge neid liikvel olles toatemperatuuril. Pane croissant 5 minutiks ahju või rösterahju temperatuurile 175 kraadi F (350 F F, et see kuumeneb). .

2
Keera sarvesaia alumise poole ümber salvrätik. Hankige piisavalt suur salvrätik, et see mahuks kogu sarvesaia ümber. Mähi see sarvesaia alumise poole ümber ja söö ülevalt alla.Head sarvesaiad on väga võised ja helbelised, seega kasuta salvrätikut, et vältida segadust ja hoida sõrmed rasvavabad.

3
Koori sarvesaialt ülemine keskosa ära ja söö enne ära. Hoidke sarvesaia kahte otsa ühe käe pöidla ja nimetissõrmega all. Rebi teise käega keskmine pealmine kiht ära ja naudi sarvesaia kõige krõmpsuvamat osa. Proovige seda teha taldrikul, et puru kätte saada.

4
Rebi croissant kolmeks osaks, et seda teistmoodi süüa. Vaadake, kus croissant on loomulikult jagatud kolmeks osaks ja rebi need taldrikul üksteisest lahti. Sööge iga tükk eraldi taldriku kohal, et puru kinni püüda. See meetod aitab hästi vältida segadust, kui teil pole salvrätikut.

5
Kasutage sarvesaia rebimise alternatiivina kahvli ja noa lõikamiseks. Pane croissant taldrikule. Hoidke kahvlit ja nuga kummaski käes ja lõigake sarvesaiast hammustuse haaval tükkideks. See on kõige vähem räpane viis sarvesaia söömiseks ja käte puhtana hoidmiseks.

6
Enne iga suutäit jooki sarvesaia kohvi sisse, et saada maitsvat rooga. Rebi croissant tükkideks ja kasta see enda valitud kohvitassi, näiteks musta kohvi või cappuccino sisse. Sööge kogu suutäis kohe ära. Ärge hoidke sarvesaia kohvi sees liiga kaua, vastasel juhul muutub see märjaks ja laguneb.

7
Proovige määrida sarvesaiale soolavõid, et täiendada selle võiseid maitseid. Lõika või rebi sarvesaias tükkideks ja määri need enne iga suutäit võiga. Soolavõi tugevdab sarvesaia juba niigi võist maitset. Soovi korral võid sarvesaia siiski kohvi sisse joosta, millele on lisatud võid.

8
Magusaks maiuseks täitke sarvesaias värskete puuviljade ja vahukoorega. Lõika mõned omal valikul puuviljad, näiteks maasikad või virsikud. Lõika sarvesaias pooleks ja topi puuvili sisse, vala peale vahukoort ja söö ära.Ära lõika sarvesaia lõpuni läbi. Mõelge sellele nagu hot dogi kuklile ja jätke see ühelt poolt ühendatuks, et see mahutaks hõlpsalt kõik puuviljad ja vahukoor.

9
Proovi sarvesaiale määrida Nutellat. Lõika croissant pooleks ja määri mõlemale poolele Nutella. Pange pooled uuesti kokku ja sööge seda nagu võileiba. Sellele paaritamisele võite lisada ka puuvilju, näiteks maasikaid.

10
Katsetage oma sarvesaiaga sidumiseks erinevaid juustu. Proovige erinevaid juustu, nagu brie või cheddar, ja pange need sarvesaia sisse nagu võileib. Juust sobib sarvesaiaga alati hästi ja kindlasti leiate endale meelepärase paari! Saate juustule niristada mett, et luua maitsev magus ja soolane croissant.

11
Kuumuta ahi temperatuurini 350 kraadi F (175 C) ja kuumuta praepann. Asetage pann pliidiplaadile ja seadke põleti keskmisele kuumusele. Lisage pannile 1 spl (14 g) võid või toiduõli. Jälgige võid või õli, et see kõrbema ei hakkaks. Alandage kuumust, kui see hakkab suitsema.

12
Klopi kausis kahvliga lahti 2 muna. Maitsesta munad maitse järgi soola ja pipraga. Lisage munapuderisse kõike muud, mis teile meeldib. Lisage munadele veidi riivitud Cheddari juustu, et saada eriti juustune hommikusöögivõileib.

13
Vahusta munad pannil spaatliga 2-3 minutit. Segage mune sageli, et need ühtlaseks vahustuks. Eemaldage pann tulelt, kui need on täielikult küpsed. Soovi korral asendage munapuder 1 praemunaga.

14
Lõika croissant pooleks ja aseta kaks osa ahjuplaadile. Lõika croissant sakilise noaga kaheks ühtlaseks ülemise ja alumise pooleks. Asetage need kõrvuti küpsetusplaadi keskele. Proovige kasutada pagariäri värskelt küpsetatud sarvesaiu, et saaksite krõbeda ja värske hommikusöögivõileiva.

15
Laota sarvesaia sisse 1 viil sinki, 2 munapuder ja 1 viil juustu. Laota singiviil kõigepealt sarvesaia alumisele poolele. Kuhja munapuder singi peale ja tõsta peale juustuviil.Ära pane sarvesaia ülemist poolt veel võileivale. See röstib paremini, kui jätate selle ära. Soovi korral võite singi asendada peekoniga.

16
Küpseta croissanti 10 minutit või kuni juust sulab ja on röstitud. Hoidke võileival küpsetamise ajal silm peal. Eemaldage küpsetusplaat ahjust, kui croissant hakkab krõbedaks minema ja juust hakkab mullitama. Pidage meeles, et küpsetusaeg võib erinevate ahjude puhul erineda. Seadke taimer 10 minutile, kuid kontrollige võileiba iga paari minuti tagant, et see ei põleks.