Kuidas säilitada võikoorekreemi

Kui salvestate võikreemi glasuuri hilisemaks kasutamiseks või kannate seda oma küpsetistele edaspidiseks kasutamiseks, on selle võimalikult kaua säilimise tagamiseks mitu erinevat viisi. Olenemata sellest, kas plaanite seda hoiustada homme, järgmisel nädalal või isegi järgmisel kuul, saate selle siiski heas seisukorras hoida. Parim osa on see, et seda on lihtne teha.

1
Asetage võikoorekaste õhukindlasse anumasse. Enne külmkappi panemist veenduge, et võikoore jääk on korralikult suletud, et tagada selle pikaealisus. Lihtne plastmahuti teeb seda tööd seni, kuni kaas püsib kindlalt peal.

2
Pane oma võikoorekaste kuni 1 nädalaks külmkappi. Toit on sageli parim, kui seda serveeritakse värskelt, kuid kui asjaolud tingivad, et peate oma võikoorejäätise hilisemaks ajaks alles hoidma, on külmkapp hea lähtepunkt. Seda tehnikat on kõige parem kasutada, kui peate võikreemist glasuurit kasutama hiljem nädala jooksul. Külmkapis hoitud võikreemiga glasuur võib kesta kuni kaks nädalat, kuid värskuse huvides on parem see ühe nädala jooksul ära kasutada.

3
Hoidke seda külmikus olles lõhnavatest toiduainetest eemal. Seda selleks, et vältida selle lõhna rikkumist. Viimane asi, mida sa tahad, on kalalõhnaline võikreem.

4
Eemaldage võikreemist jääkiht ja laske sellel enne kasutamist settida. Kui võtad võikreemist glasuuri külmkapist välja, lase sellel veidi aega soojeneda, nii säilitab see oma esialgse konsistentsi. Abiks on ka selle segamine.

5
Kasutage sügavkülmikut pikaajaliseks säilitamiseks kuni 2 kuud. Kui soovite seda pikemat aega käes hoida, võib võikoorekastet hoida sügavkülmikus palju kauem kui külmikus. Sarnaselt külmkapiga sulgege võikoorekaste õhukindlasse anumasse ja asetage see sügavkülma mitte kauemaks kui kaheks kuuks. Kui olete valmis võikoorekreemi kasutama, võtke see päev varem sügavkülmast välja ja asetage külmkappi, et see saaks üleöö sulada.

6
Jätke kook toatemperatuurile, kui serveerite seda 3 päeva jooksul. Kui otsustate oma kooki mitte külmutada, võite selle kolm päeva toatemperatuuril seista, enne kui see muutub söömiseks ohtlikuks. . Selle köögilauale jätmine on hea, kuid kaaluge selle katmist ümmarguse võrgust toidukattega, et kärbsed eemale hoida.

7
Jahutage oma kooki külmkapis, kui kavatsete seda nädala jooksul serveerida. Võikreemiga kaetud kaunistatud koogi jahutamiseks hoidke seda lahti pakendatult ja asetage külmkappi. Kui võikreemi glasuur on juba enne koogile kandmist laos hoitud, siis mõelge, kui kaua see on olnud, ja kohandage oma koogi säilitusaega vastavalt.

8
Kasutage sügavkülmikut, kui teie külmikus pole piisavalt ruumi. Nagu külmkapi puhul, jätke kook enne sügavkülma panemist pakkimata ja asetage see alusele. Võikreemi glasuur jääb hea, kuid pidage meeles, et mõned koogid võivad kuivada.

9
Ärge jätke oma kooki kuumal päeval välja. Kui kook jäetakse toatemperatuurist kõrgemale, võib võikoorekiht koogilt maha libiseda, kuna rasv ja vadak eralduvad. Rusikareeglina on kõige parem alati olla ettevaatlik toidu letile jätmise suhtes.