Kuidas saada Amazoni partneriks

Programm Amazon Associates võimaldab teil teenida tulu, paigutades oma isiklikule veebisaidile linke Amazoni toodetele. Iga kord, kui keegi ostab toote, klõpsates teie veebisaidil oleval lingil, maksab Amazon teile väikese vahendustasu. Mõne kiire näpunäide abil saate hõlpsalt taotleda Amazoni sidusettevõtteks saamist, et saaksite hakata oma isiklikult veebisaidilt tulu teenima.

1
Seadistage oma veebisait või ajaveebi. Programmi Amazon Associates kandideerimiseks vajate veebisaidi aadressi. Samuti peate suutma kirjeldada oma veebisaidi põhiteavet. Kaaluge ajaveebi loomist, mis on suunatud täpselt määratletud nišipublikule. Enne veebisaidi loomist peab teil olema konkreetne plaan jälgijate meelitamiseks. Olge valmis kirjeldama, mida teie veebisait endast kujutab, milliseid muid reklaame või sidusettevõtete kirjeid teie saidil võib olla ja millist vaatajaskonda teie veebisait sihib.

2
Konto loomiseks külastage Amazoni sidusprogrammi veebisaiti. Külastage veebisaiti http://affiliate-program.amazon.com ja klõpsake ekraani paremas ülanurgas “liitu kohe tasuta”. Logige sisse oma olemasolevale Amazoni kontole, kui olete juba Amazoni klient, sisestades oma e-posti aadressi ja parooli . Pärast lõpetamist klõpsake “logige sisse meie turvalise serveriga”. Oma Amazoni kontoga sisse logides lingitakse teie partnerite konto. Soovi korral saate neid eraldi hoida, luues uue Amazoni konto.

3
Uue Amazoni konto loomiseks klõpsake “Olen uus klient”. Uue konto loomiseks sisestage oma nimi, e-posti aadress ja valige parool. Pärast nõutud teabe sisestamist klõpsake “logige sisse meie turvalise serveri abil”. logite sisse olemasoleva kontoga, veenduge, et teie jaoks loetletud aadress ja kontaktandmed on õiged. Vajalike muudatuste tegemiseks klõpsake “vali uus aadress”.

4
Märkige, kes on konto peamine kontakt. Valige esimene mull nimega “ülal loetletud makse saaja”, mis näitab, et seadistate kontot enda jaoks. Valige teine ​​mull, mille pealkiri on “keegi teine”. ettevõtte esindaja. Associates’i konto seadistamise lõpuleviimiseks klõpsake “Järgmine: teie veebisaidi profiil”. Kui te ise kontot ei seadista, peate sisestama ettevõtte kontaktteabe.

5
Loetlege veebisaidid ja mobiilirakendused, mida kavatsete partnerina kasutada. Koostage nimekiri kõigist veebisaitidest ja mobiilirakendustest, kus kavatsete kuvada Amazon Associate’i linke, bännereid ja reklaame. Peate loetlema vähemalt ühe veebisaidi või mobiilirakenduse. Loetletavate veebisaitide või rakenduste maksimaalne arv on 50. Amazon otsib kaastöötajaid, kellel on tiheda liiklusega veebisaidid, nii et ebapopulaarsete või ebaselgete veebisaitide loetlemine võib kahjustada teie võimalusi saada aktsepteeritud. Keskenduge kvaliteedile, mitte kvantiteedile. Lisage oma veebisaidid või mobiilirakendused kindlasti URL-i kujul.

6
Profiili lõpuleviimiseks vastake liiklust ja sisu puudutavatele küsimustele. Kirjeldage oma veebisaiti võimalikult üksikasjalikult, et teil oleks suurem võimalus saada Amazoni partneriks. Järgige viipasid, et näidata, mis tüüpi veebisait teil on, selle teema ja kuidas oma saidile liiklust suunate. Amazon lükkab teie taotluse tagasi, kui teie veebisaidil ei ole vähemalt 50% originaalsisu, seega kirjeldage kindlasti, mis on unikaalne. teave, mida lugejatele esitate. Märkige, milliseid tooteid teie veebisait sisaldab. Kaaluge keskendumist kõrgema hinnaga esemetele, mis loomulikult teie ajaveebi teemades sisalduvad. Näiteks võiksite loetleda köögiseadmed, kui kirjutate toidutegemisest blogi.

7
Oodake oma isiku kinnitamiseks telefonikõnet. Loetlege oma telefoninumber ja oodake automaatset telefonikõnet. Teile antakse PIN-kood, mille sisestate oma isiku kinnitamiseks ettenähtud väljale.

8
Lugege läbi ja nõustuge lepingutingimustega, seejärel klõpsake nuppu “Lõpeta”. Amazon Associatesi lepingutingimuste lugemiseks klõpsake sinisel hüperlingil. Kui olete lepinguga tutvunud, märkige ruut, mis näitab, et nõustute märgitud tingimustega. Taotluse lõpetamiseks klõpsake “lõpeta”. Kaaluge lepingu printimist või allalaadimist, et saaksite seda hiljem vaadata.

9
Pidage meeles oma partneri ID-numbrit ja oodake kinnitust. Kirjutage üles oma kordumatu sidusettevõtte ID-number, mis luuakse teile pärast taotluse täitmist. Amazon võtab teiega 1–3 tööpäeva jooksul ühendust, et teavitada teid, kas teie partnerite konto on heaks kiidetud. Ärge kaotage oma partneri ID-numbrit, kuna peate võib-olla aeg-ajalt oma kontot sellega kinnitama.

10
Uurige näpunäiteid selle kohta, kuidas oma partnerite kontoga raha teenida. Uurige allpool loetletud näpunäiteid, kus kuvatakse teie partneri ID. See annab teile aimu, kuidas alustada linkide loomist Amazoni toodetele oma isiklikul veebisaidil või mobiilirakenduses. Mõelge, kuidas valida tooteid, mida saab hõlpsasti oma veebisaidi sisuga integreerida, et tekitada suuremat huvi toote vastu.

11
Sirvige Associates Centrali lehekülge ja lisage linke oma veebisaidile. Sirvige Associates Centrali lehte, et leida huvitavaid tooteid, mida oma veebisaidile linkida. Teil on lubatud linke lisada kohe, kui olete taotluse esitanud. Pidage meeles, et teile ei maksta linkide kaudu tehtud ostude eest enne, kui teie konto on kinnitatud.

12
Kaaluge tootelinkide jagamist sotsiaalmeedias. Otsige tooteid, mida teate, et teie sõpradele ja perele meeldiks sotsiaalmeedias jagada, ja veenduge, et lingil oleks teie sidusettevõtte kood. Nii saate kõige pealt, mida Amazoni avalehel müüakse, veidi lisateenida. Tootelingi hõlpsaks jagamiseks Twitteris lühendage linki esmalt teenusega nagu bit.ly.

13
Valige, kuidas soovite pärast taotluse vastuvõtmist tasu saada. Külastage oma partnerite profiili, et näidata, kas soovite saada otsemakse, tšeki või Amazoni kinkekaardi mis tahes tehtud müügi eest. Tulu teenimise jätkamiseks lisage oma veebisaidile erinevaid tootelinke ja reklaame. Tutvuge Associates Centrali lehe kaudu saadaolevate erinevate reklaamivalikutega.

14
Parandage oma plaani ja esitage taotlus uuesti, kui teid tagasi lükatakse. Uurige oma teavituskirja, et mõista täpselt, miks Amazon lükkas teie taotluse tagasi Associates programmi. Tavaliselt loetletakse mitu konkreetset põhjust, mis aitavad teil enne taotluse uuesti esitamist vajalikke parandusi teha. Kui teie veebisaidil ei olnud piisavalt algset sisu, kaaluge oma ajaveebi teema uuesti läbimõtlemist. Valige teema, millest saate hõlpsasti kirjutada ja mida olete väga hästi kursis. Kui teie veebisait ei genereeri programmi Associates jaoks piisavalt liiklust, uurige ja rakendage strateegiaid, et oma veebisaidile liiklust suurendada.